Atalanta – Bayer Leverkusen. Kurs 150.00 na zwycięzcę!

Atalanta – Bayer Leverkusen. Kurs 150.00 na zwycięzcę!
Icon Sport

ODBIERZ BONUS

Czy Bayer Leverkusen dorzuci do mistrzostwa Niemiec także triumf w Lidze Europy? A może to Atalanta Bergamo będzie cieszyć się z historycznego sukcesu? W STS dostępny jest na mecz Atalanta – Bayer Leverkusen kurs 150.00 na zwycięzcę. Jak odebrać bonus?

Atalanta – Bayer Leverkusen kurs 150.00 na zwycięzcę

Oferta dotyczy wyłącznie nowych graczy, którzy podadzą przy rejestracji u bukmachera kod STSMAX. Oto wszystkie niezbędne kroki:

  1. Przejdź do STS, klikając w przycisk “odbierz bonus”, co spowoduje aktywację kodu promocyjnego
  2. Dokonaj rejestracji swojego konta gracza (około 1 minuty)
  3. Wpłać na grę przynajmniej 50 złotych
  4. Postaw za minimum 2 złote kupon pojedynczy lub wielokrotny, zawierający typ na wygranego finału Ligi Europy (Atalanta lub Bayer Leverkusen)

ODBIERZ BONUS

Jeżeli uda Ci się trafić, otrzymasz na swoje konto nie tylko wygraną po tradycyjnym kursie, ale też 300 złotych w formie bonusu (stawka zakładu 2 zł x kurs promocyjny 150.00).

Bayer Leverkusen jest faworytem meczu finałowego Ligi Europy przeciwko Atalancie Bergamo. Czy to jednak kogoś dziwi? Niekoniecznie, bowiem Aptekarze są niepokonani od 51 gier, wywalczyli tytuł mistrzowski, a teraz powalczą o triumf w europejskich pucharach. Atalanty na pewno nie wolno lekceważyć, gdyż to czołowa drużyna Serie A, która rozpędziła się na finiszu, zarówno ligowym, jak i pucharowym. To będzie wyjątkowo ciekawe starcie, a jak chcesz obstawiać, to na mecz Atalanta – Bayer Leverkusen kurs 150.00 wydaje się ofertą jak znalazł.