Kiedy gra Iga Świątek? O której i z kim mecz drugiej rundy na Wimbledonie? Następna rywalka już znana

Polka wygrała mecz pierwszej rundy przeciwko Janie Fett. Kiedy gra Iga Świątek w 2. rundzie Wimbledonu i z kim gra Świątek? Znamy odpowiedzi na te pytania.

kiedy gra Iga Świątek

Wimbledon 2022: Kiedy gra Iga Świątek w drugiej rundzie? Z kim? Następna rywalka

Kiedy mecz Świątek? Najbliższe spotkanie Świątek na Wimbledonie zostało zaplanowane na 30 czerwca 2022 roku. Będzie to mecz drugiej rundy, w której rywalką Polki będzie Lesley Pattinama Kerkhove.

O której gra Iga Świątek z Lesley Pattinamą Kerkhove w 2. rundzie Wimbledonu?

Na razie jeszcze nie wiadomo, o której Świątek zagra w drugiej rundzie. Czekamy aż organizatorzy Wimbledonu opublikują progam dnia i wówczas dowiemy się, o której godzinie początek meczu i czy Świątek po raz drugi z rzędu zagra na korcie centralnym.

Z kim gra Świątek? Najbliższa rywalka to 30-latka z Holandii

Lesley Pattinama Kerkhove, a więc 30-letnia Holenderka, to tenisistka, która nie posiada na koncie większych sukcesów. Przed rokiem odpadła już w drugiej rundzie Wimbledonu. Nie mielibyśmy nic przeciwko, jeżeli tym razem stałoby się dokładnie tak samo. Lesley Pattinama Kerkhove w pierwszym meczu tegorocznego Wimbledonu pokonała notowaną w trzeciej dziesiątce rankingu WTA, Sonay Kartal z Wielkiej Brytanii. Następna rywalka Świątek, Pattinama Kerkhove zajmuje w rankingu 138 miejsce.

Iga Świątek – kiedy gra? 30 czerwca 2022 roku

Wiemy, kiedy gra Świątek – 30 czerwca 2022 roku. O której mecz Świątek w czwartek? Polka zagra jako druga, na korcie nr 1. Sesja rozpocznie się o godzinie 14:00 pojedynkiem Tsitsipas – Thompson. Można zatem spodziewać się meczu Świątek w granicach 16:00 – 16:30.

Gdzie oglądać mecz Igi Świątek na żywo?

Założ darmowe konto w jednym ze wskazanych serwisów i oglądaj wszystkie mecze Wimbledonu za darmo.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>