Kyrgios – Tsitsipas typy, kursy i zakłady bukmacherskie (Wimbledon 2022)

Jednym z ciekawiej zapowiadających się meczy trzeciej rundy Wimbledonu będzie pojedynek Nick Kyrgios – Stefanos Tsitsipas. Kto wygra i kiedy mecz? Mamy dla Ciebie ciekawe analizy i przewidywania.

Nick Kyrgios – Stefanos Tsitsipas typy bukmacherskie (02.07.2022)

Spójrz na Kyrgios – Tsitsipas typy oraz kursy bukmacherskie. Zamieściliśmy oferty rekomendowanych przez nas bukmacherów.

Czy Australijczyk potwierdzi na korcie, że jest faworytem?

To Nick Kyrgios uważany jest przez zakłady bukmacherskie faworytem nadchodzącego meczu. My jednak uważamy, że będzie zupełnie inaczej i to Stefanos Tsitsipas będzie cieszył się ze zwycięstwa. Warto odnotować, że Grek wygrał 12 z 15 ostatnich meczy, w tym 6 ostatnich spotkań na kortach trawiastych. Owszem trudno nie zauważyć jednak, że to Kyrgios prezentuje się na Wimbledonie 2022 lepiej od Tsitsipasa, ale Grek już wiele razy przyzwyczaił, że szczyt formy przygotowywał na kluczowe fazy rywalizacji. A w taką właśnie wkraczamy.

Kyrgios - Tsitsipas typy

Zapewne zakłady bukmacherskie biorą pod uwagę fakt, że Nick Kyrgios wygrał 3 z 4 bezpośrednich meczy przeciwko Stefanosowi Tsitsipasowi, w tym spotkanie rozegrane w tym roku na trawie w Halle. Mecz ten trwał trzy sety i był niezwykle zacięty. Stąd spodziewamy się, że najbliższe starcie Kyrgios – Tsitsipas będzie trwało powyżej 39.5 gema. Właśnie takim dorobkiem gemów kończyło się 10 z 15 ostatnich meczy Tsitsipasa. Reasumując, powinniśmy być świadkami ciekawego pojedynku, który już teraz został okrzyknięty hitem trzeciej rundy Wimbledonu. Stawiamy zakłady na wygraną Stefanosa Tsitsipasa, który do tej pory na Wimbledonie zaszedł najdalej do ćwierćfinału. Czy w tym sezonie uda mu się pobić nowy rekord? Zobaczymy.

Kiedy mecz Kyrgios – Tsitsipas?

Mecz 2 lipca 2022 roku. Prawdopodobnie około godziny 17:30.

Gdzie oglądać Kyrgios – Tsitsipas na Wimbledonie 2022?

Darmową transmisję meczy Kyrgios – Tsitsipas znajdziesz na poniższych stronach.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>