STS Wimbledon 2022 zakłady, oferta i bonusy bukmacherskie

Chcesz obstawiać trwający turniej? W zakładach bukmacherskich STS Wimbledon 2022 to kawał dobrej oferty.

Oferta STS Wimbledon 2022 – bonusy powitalne

Na Wimbledon 2022 zakłady możesz stawiać z wykorzystaniem ciekawych bonusów na start. Jeżeli nie masz jeszcze konta na STS, bonusy dla Ciebie to nawet 1600 złotych.

Zweryfikowana
1660 zł
Odbierz bonusy >> aktywowany
Premia i szczegóły oferty
Bonus Powitalny – 1600 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Wystarczy, że klikniesz w powyższy link, a przekierujemy Cię bezpośrednio na stronę STS. Wimbledon 2022 to doskonała okazja, żeby odebrać przygotowane przez bukmachera promocje.

STS Bonusy na Wimbledon 2022

Łączna kwota robi wrażenie, a jakie konkretnie na Wimbledon 2022 bonusy przygotował STS? Całkiem ich sporo. Przyjrzyjmy się wszystkim po kolei.

sts wimbledon 2022

100% do 300 złotych

To bonus za 1. depozyt. Możesz otrzymać nawet 300 złotych. Wystarczy, że założysz konto, a następnie wpłacisz dowolną kwotę. Bukmacher podwoi Twój depozyt do maksymalnie 300 złotych. Bonus możesz wykorzystać także na Wimbledon 2022. Przed dokonaniem wypłaty, będziesz musiał obrócić 3-krotnie kwotą przyznanego bonusu. Warunek kursowy wynosi 1.91.

Cashback do 100 zł

Na Wimbledon 2022 zakłady w STS możesz stawiać nie tylko z dodatkową kasą, ale także z ubezpieczeniem zakładu. Wystarczy, że na pierwszy depozyt wpłacisz min. 50 złotych, a automatycznie zostanie aktywowane ubezpieczenie pierwszego kuponu. Maksymalny zwrot przegranej to 100 zł. Bukmacher wymaga 3-krotnego obrotu zwrotem (kurs min. 1.91).

50% do 500 złotych

Jeżeli zechcesz obstawiać dalej w STS Wimbledon 2022, to po dokonaniu drugiego depozytu, otrzymasz bonus 50% do 500 złotych. Standardowo, bonusem należy obrócić 3-krotnie (kurs minimalny 1.91).

50% do 700 złotych

W przypadku trzeciej wpłaty do STS, zyskasz bonus 50% do 700 złotych. Warunki? Podobne, jak przy wszystkich wcześniejszych bonusach powitalnych, a więc 3-krotny obrót po kursie min. 1.91.

Z wszystkich opisanych powyżej bonusów możesz śmiało skorzystać, obstawiając w STS Wimbledon 2022.

Odbierz bonusy >>

Jak wygląda STS oferta na Wimbledon 2022?

Zakłady na Wimbledon 2022 w STS przykuwają uwagę. Bukmacher posiada mocno rozbudowaną ofertę, w której znalazło się miejsce dla wszystkich meczów. Każde spotkanie dostępne jest zarówno w ofercie prematch, jak i na żywo.

Oko gracza cieszy także wiele rynków bukmacherskich. Dodatkową atrakcją są rozbudowane statystyki, wyniki, a przede wszystkim transmisje meczy na żywo.

Możesz stawiać również na Wimbledon 2022 zakłady długoterminowe. Co to oznacza? Chociażby typowanie zwycięzcy Wimbledonu czy jak daleko zajdzie Iga Świątek lub Hubert Hurkacz.

W przypadku polskich graczy STS przygotował też wiele zakładów specjalnych. Możesz wysłać zakład na to, czy przykładowo Iga Świątek zakończy któryś mecz Wimbledonu poniżej godziny albo czy wygra Wimbledon 2022 bez straty jednego seta.

Jednym słowem na STS oferta na Wimbledon 2022 posiada wszystko, co potrzebujesz, żeby obstawiać.

Jak wysłać w STS zakłady na Wimbledon 2022?

Na samym początku należy założyć darmowe konto gracza, a następnie je doładować, żeby ruszyć po bonusy. W tym celu możesz skorzystać z wielu metod, w tym kart płatniczych, BLIK, szybkich przelewów, Skrilla, a nawet Netellera. Minimalny depozyt to 1 złotówka. Po dokonaniu wpłaty od razu możesz stawiać zakłady na Wimbledon 2022, bowiem wszystkie płatności księgowane są natychmiastowo.

Znajdź zatem interesujący mecz bądź zakład długoterminowy i przygotuj kupon pojedynczy lub akumulowany (składający się z co najmniej dwóch zakładów). Kiedy grałeś za własne środki, możesz od razu dokonać wypłaty.

Minimalna wypłata wygranych to 1 złotówka. STS obsługuje wypłaty 24 godziny na dobę, co oznacza, że pieniędzy na swoim koncie bankowym (STS wypłaca wyłącznie szybkimi przelewami), możesz spodziewać się już nawet po kilkunastu minutach.

Kiedy zagrałeś za bonus, będziesz musiał obrócić środkami bonusowymi tak, jak zapisano w regulaminie promocji. Postaw więc kolejne w STS Wimbledon 2022 zakłady i znów powalcz o wygraną. Powodzenia.

Dlaczego obstawianie Wimbledonu w STS jest korzystne?

  • To najpopularniejszy bukmacher w Polsce.
  • Posiada wiele promocji i ciekawe bonusy na Wimbledon 2022.
  • Ma rozbudowaną ofertę zakładów przedmeczowych i na żywo.
  • Dostarcza transmisje meczy Wimbledonu 2022.
  • Zapewnia szybkie wpłaty i wypłaty wygranych.