Świątek – Cornet typy, zakłady, kursy. O której i kiedy gra Iga Świątek? Gdzie obejrzeć mecz? (3. runda Wimbledon 2022)

Iga Świątek nie bez kłopotów awansowała do trzeciej rundy Wimbledonu. Póki co Polka wydaje się być poza optymalną formą, ale ta, mamy nadzieję nadejdzie na pojedynek przeciwko Alize Cornet. Zobacz, kiedy gra Iga Świątek, o której oraz, jakie mamy na Świątek – Cornet typy bukmacherskie.

Świątek – Cornet typy na mecz 3. rundy Wimbledonu (02.07.2022)

Mamy ciekawe na Świątek – Cornet typy i od nich zacznijmy nasz tekst. Zwróć uwagę na kursy bukmacherskie, które mogą się zmienić.

Czy wreszcie zobaczymy taką Igę, jaką chcemy?

Do tej pory Iga Świątek nie zachwyca na Wimbledonie. Miała kilka nerwowych sytuacji, w których mogliśmy drżeć o wyniki jej dwóch poprzednich meczy. Przegrywała chociażby w drugim secie z Janą Fett czy przegrała drugiego seta przeciwko Kerkhove w drugiej rundzie Wimbledonu 2022. W kryzysowych momentach Świątek dźwignęła się jednak i przesądziła o losach spotkania na swoją korzyść. Niemniej jednak, Polka nie jest w tak kapitalnej dyspozycji, do jakiej nas przyzwyczaiła. Co jest tego powodem?

Świątek - Cornet typy

Przede wszystkim Świątek sama mówi, że korty trawiaste nie należą do jej ulubionych. Niemniej jednak, potrafi na nich grać. Uważamy, że problemem jest brak ogrania na trawie w tym sezonie. Być może błędem był długi odpoczynek po Roland Garros, ale sama Świątek i jej team wiedzą, czego organizm potrzebował najlepiej. Jeżeli ta teoria jest prawdziwa, to z meczu na mecz powinniśmy widzieć coraz lepiej grającą Polkę. Oby potwierdziło się to już w starciu trzeciej rundy Świątek – Cornet. Typy, które zaprezentowaliśmy, uważamy, że mają rację bytu.

Czas na zaprezentowanie lepszej gry i stylu

Alize Cornet nie jest rywalką, której trzeba się obawiać, ale trzeba na nią uważać. Iga Świątek jest naturalnie faworytką bukmacherów, ekspertów, kibiców, ale także i naszą. Uważamy, że jest to właśnie ten moment, w którym Polka powinna dźwignąć się na jeszcze wyższy poziom. Taki, do którego nas przyzwyczaiła. Powinna udowodnić, że jest faworytką Wimbledonu. Sądzimy, że to będzie właśnie ten czas i Iga Świątek wygra z Alize Cornet 2:0, a w meczu będziemy świadkami maksymalnie 20 gemów. Takie zakłady właśnie wysyłamy.

Doświadczona Francuzka jest już poza swoim prime time, ale wciąż cechuje się walecznością. Na tegorocznym Wimbledonie rozegrała dwa mecze poniżej dwóch godzin, pokonując bez straty seta zarówno Putincewą z Kazachstanu, jak i Amerykankę Liu. Cornet jest w formie, ale to umiejętności leżą po stronie Igi Świątek, czego mamy nadzieję, będziemy świadkami w sobotę.

Do tej pory nie został rozegrany ani jeden mecz Świątek – Cornet.

Kiedy mecz Świątek – Cornet? O której godzinie początek rywalizacji?

Kiedy gra Świątek z Cornet? Znana jest juz orientacyjna godzina rozpoczęcia tego meczu. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 2 lipca 2022. O której godzinie? W granicach 16:00 – 17:00, po zakończeniu rozpoczynającego się o 14:00 meczu de Minaur – Broady.

Świątek – Cornet gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Mecz Świątek – Cornet będzie można oglądać na żywo na Polsacie Sport, Polsat Box Go, ale też na poniższych stronach.

Wimbledon 2022 transmisje
Szczegóły
Oglądaj na żywo

STS Kod Promocyjny

Wimbledon za darmo na żywo w STS TV.

OGLĄDAJ STS TV

BETCLIC

Darmowe transmisje za pośrednictwem Betclic TV.

Oglądaj Betclic TV

ofertą Fortuny

Korzystaj za darmo z Fortuna TV.

OGLĄDAJ FORTUNA TV

polsat sport

Oglądaj mecze Wimbledonu na kanałach Polsatu.

Oglądaj TV >>