Betfan kod promocyjny Maj 2022 * BETFANMAX * : 1600 zł

Odbierz od nas Betfan kod promocyjny – BETFANMAX i zgarnij najlepsze bonus na start!

Najlepsza oferta
1600 zł
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
cashback 600 zł, 100% do 1000 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

betfan kod promocyjny

Betfan kod promocyjny – BETFANMAX : Najlepsze bonusy

Betfan bonus Kwota bonusu Kod promocyjny Betfan

Cashback

do 600 zł

BETFANMAX

Za 1. depozyt

100% do 1000 zł

BETFANMAX

Matchday Boost

Wyższe kursy

BETFANMAX

Freebet 50 zł

Co tydzień na gry karciane

BETFANMAX

Zarejestruj się, podając w Betfan kod promocyjny: BETFANMAX, a rozpoczniesz przygodę z dwoma bonusami powitalnymi. Pierwszym z nich jest wysoki zakład bez ryzyka aż do 600 zł, a drugim, klasyczne 100% od doładowania konta aż do 1000 zł. Jak można przekalkulować, czeka na Ciebie 1600 zł extra środków na obstawianie meczy. Myślałeś, że to wszystko? Jasne, że nie. Dlatego rzuć okiem na dalszą część naszego tekstu.

Jak zarejestrować się z kodem promocyjnym Betfan?

Wiesz już, że mamy do bukmachera Betfan kod promocyjny i wiesz już, jakie są za niego bonusy. Jak się zarejestrować? Zacznijmy od tego, że możliwość rejestracji z kodem przysługuje każdemu nowemu graczowi, który nie posiada jeszcze konta w Betfan zakłady bukmacherskie. To właśnie dlatego, kod promocyjny Betfan możesz wpisać tylko i wyłącznie podczas zakładania nowego konta gracza:

 1. podaj e-mail, hasło, numer telefonu, zaznacz “chcę otrzymać bonus powitalny” i zgody regulaminowe.
 2. uzupełnij imię, nazwisko, PESEL, kod sms oraz wpisz Betfan kod promocyjny: BETFANMAX.

Zakończ rejestrację i ciesz się bonusami na start. Dodajmy, że jeśli już masz konto, to niestety, ale nie ma możliwości aktywowania kodu promocyjnego. Możesz za to skorzystać z innych promocji, opisanych w tym materiale.

Jeżeli wciąż potrzebujesz informacji na temat rejestracji oraz jak wygląda pierwsze do Betfan logowanie, w szczegółach proces zakładania konta i logowania się na Betfan opisaliśmy poniżej.

1 etap rejestracji – dane konta

Po kliknięciu “otwórz konto” zobaczysz formularz rejestracyjny, który rozpocznie się właśnie od etapu, dotyczącego danych konta. W tym też miejscu, podajesz swój adres e-mail, który będzie jednocześnie loginem do konta gracza. Ustalasz hasło, które musi zawierać minimu 8 znaków, w tym cyfrę, wielką oraz małą literę. Wreszcie wprowadzasz swój numer telefonu komórkowego, na który otrzymasz kod weryfikacyjny sms, niezbędny do potwierdzenia rejestracji. I na sam koniec pamiętaj, żeby zaznaczyć okienko “chcę otrzymać bonus”, bowiem w innym przypadku bonusy powitalne przemkną obok Ciebie. Zaakceptuj regulamin i potwierdź pełnoletność oraz wyraź/bądź też nie opcjonalne zgody marketingowe. Po wszystkim możesz przejść do drugiego kroku rejestracji, klikając przycisk “dalej”.

2 etap rejestracji – dane osobowe

W tym miejscu bukmacher wymaga od Ciebie podania imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. To dane, którymi zidentyfikuje Cię, jako gracza. Kolejno musisz wprowadzić też kod sms, który potwierdzi Twój numer telefonu. Dodatkowo możesz użyć nasz Betfan kod promocyjny: BETFANMAX, jeżeli chcesz otrzymać najlepsze bonusy. Niewykluczone, że po przejściu z naszego linka, okienko automatycznie zostanie wypełnione kodem. Jeśli tak jednak się nie stało, skopiuj kod i wklej go w okno oznaczone jako “kod promocyjny”. Zakończ rejestrację, zacznij grę i odbierz bonusy.

Konto tymczasowe a konto stałe

Swoje konto możesz założyć szybko i bezboleśnie. Nie musisz mieć przy sobie dowodu osobistego, bowiem i bez tego, bukmacher zezwoli Ci na obstawianie meczy. Musisz jednak pamiętać, że konto tymczasowe (czyli rejestracja bez dowodu) ogranicza Cię względem dwóch rzeczy. Pierwsza to limit stawek 5000 złotych, a druga, brak możliwości wypłacania wygranych.

Jak zatem zmienić konto tymczasowe w konto stałe na Betfan? Zaloguj się na konto, kliknij w swoje inicjały w prawym górnym narożniku, a następnie w “mój profil”. Znajdź zakładkę “dane osobowe” i wgraj tam zdjęcia dowodu osobistego. Może to być ewentualnie ważny paszport. Po akceptacji dokumentów będziesz mógł wypłacać wygrane i stawiać zakłady bez jakichkolwiek limitów.

Betfan bonus powitalny do 1600 zł

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, za kod bonusowy Betfan możesz otrzymać nawet 1600 zł w bonusach. Jest to Betfan cashback do 600 zł oraz premia reload na kwotę nawet 1000 złotych. Warto dokładnie zapoznać się z wszystkimi warunkami, które opisaliśmy poniżej. Tak, żeby niczego istotnego nie pominąć.

Bonus powitalny Betfan: Cashback do 600 zł

betfan kod promocyjny cashback

W zakładach bukmacherskich Betfan bonus na start – zakład bez ryzyka to nawet 600 złotych zwrotu.

 • Zarejestruj się i podaj Betfan kod promocyjny: BETFANMAX.
 • Podczas rejestracji nie zapomnij zaznaczyć zgody na otrzymanie bonusu powitalnego.
 • Po zalogowaniu się, doładuj swoje konto za minimum 50 złotych i przygotuj kupon o stawce minimum 50 złotych.
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionego zakładu do 600 zł.
 • Betfan w ramach oferty powitalnej nie potrąca podatku bukmacherskiego.
 • Środki trafią na saldo bonusowe i będą objęte wymogiem obrotu: 1x min. 3 sekcje, kurs min. 3.80.
 • Na ich realizację masz 7 dni.

Zatem jak widać, w zakładach Betfan bonus ma czytelne warunki odbioru i obrotu. Dzięki temu tak chętnie jest odbierany przez graczy. Pamiętaj, że realizacja warunków obrotu pozwoli Ci wypłacić wygrane, a jeśli nie dasz rady obrócić bonusu, środki niestety przepadną.

Bonus Betfan za drugi depozyt: 100% do 1000 zł

Kiedy skorzystasz z oferty Betfan cashback, niezależnie od jego rozstrzygnięcia (czy otrzymałeś zwrot czy nie, czy obróciłeś czy nie), możesz zgarnąć także drugi bonus Betfan. Za drugie doładowanie konta otrzymasz klasyczne 100% od depozytu.

 • Zaloguj się na konto i zasil je po raz drugi.
 • Minimalna kwota wymaganego depozytu to 100 złotych.
 • Od ręki otrzymasz bonus 100% do 1000 złotych.
 • Zacznij obstawiać i spełnij warunki obrotu, które opisaliśmy w poniższym punkcie.
 • Obrót to 3x min. 3 sekcje, kurs min. 2.50.
 • Na realizację obrotu masz 14 dni.

betfan bonus 100%

Dobrze, że bukmacher Betfan pomyślał o graczach także w postaci klasyki gatunku, a więc podwojenia depozytu. Nie każdy przecież skorzysta z cashbacku na start, bo jeśli wygrasz pierwszy kupon, to bonus nie obejmie Twojej osoby. Za to ze 100% od drugiego depozytu skorzystać może już każdy. Nie zapominaj jednak, że warto wklepać Betfan kod promocyjny, bowiem jest on gwarancją otrzymania aktualnie dostępnego najwyższego bonusu na start.

Podsumujmy promocje na start Betfan – jak obrócić bonus?

Poniższa tabela jeszcze raz przybliży Ci, jak wygląda na Betfan obrót bonusem powitalnym i jak go odebrać.

Betfan bonus Jak otrzymać? Jak obrócić?
Cashback 600 zł za pierwszy depozyt min. depozyt 50 zł,

min. pierwszy zakład 50 zł

1x min. 3 sekcje, kurs min. 3.80
100% do 1000 zł za drugi depozyt min. depozyt 100 zł. 3x min. 3 sekcje, kurs min. 2.50

Płatności w Betfan zakłady bukmacherskie

Żeby skutecznie skorzystać z oferty, gwarantowanej przez Betfan kod promocyjny, najpierw musisz postawić pierwszy zakład, a do tego konieczne jest złożenie depozytu. Przyda Ci się także informacja, jak wypłacić wygrane.

Depozyt

Minimalna wpłata w zakładach bukmacherskich Betfan to 2 zł. Możesz deponować środki, korzystając z trzech dostępnych metod płatności:

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Karty płatnicze (Visa, Mastercard)

Są to natychmiastowe wpłaty i bukmacher nie pobiera prowizji.

Wypłata

Wypłaty w Betfan rozpoczynają się od 10 złotych i bukmacher realizuje je przelewami bankowymi. Na ten moment nie ma opcji wypłaty na kartę czy e-wallet. Ta druga opcja nie jest też dostępna w przypadku depozytu.

FAQ

 • Czy jest w Betfan kod promocyjny?
  Tak. Możesz użyć nasz kod: BETFANMAX.
 • Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?
  Betfan kod bonusowy (zwany także rejestracyjnym, promocyjnym) możesz użyć podczas rejestracji konta.
 • Jaki otrzymam od Betfan bonus na start?
  W serwisie Betfan bonus powitalny to cashback do 600 zł, a także 100% do 1000 zł.
 • Jak obrócić bonus Betfan?
  Warunek obrotu dla cashbacku to x1, a dla 100% to x3. Bukmacher wymaga też minimalnej liczby zakładów (3) i kursu kuponu: min. 3.80 dla cashbacku oraz min. 2.50 dla bonusu 100%.
 • Czy jest w serwisie Betfan bonus bez depozytu na start?
  Na ten moment w Betfan freebet nie jest dostępny. Warto jednak śledzić ofertę bukmachera, gdyż może tam pojawić się w ramach promocji tymczasowej.
 • Czy mogę użyć dwa różne kody promocyjne?
  Nie. Możesz wykorzystać jeden kod i wyłącznie jeden raz – podczas rejestracji konta.
 • Co robić kiedy kod bonusowy Betfan nie działa?
  Skontaktuj się z bukmacherem za pomocą czatu online i podaj kod, który użyłeś. Konsultant rozwiąże Twój problem. Jeśli nie, skontaktuj się z nami, a my wystąpimy do bukmachera w Twoim imieniu.

Promocje bukmacherskie w Betfan – oferta dla zarejestrowanych graczy

Wymienione wyżej bonusy to na Betfan oferta powitalna, ale jak dobrze wiesz, bukmacher ma w zanadrzu coś jeszcze. To promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych graczy, z których możesz skorzystać niezależnie od tego, czy już masz konto dość długo, właśnie je zarejestrowałeś czy zamierzasz dopiero otworzyć. Przy trzecim wariancie pamiętaj, żeby zarejestrować także Betfan kod promocyjny.

betfan freebet

Postaw 50 zł na karty, odbierz freebet

Pierwszą promocją dla starych graczy jest w Betfan freebet 50 zł na gry karciane. Wystarczy, że w poniedziałek (promocja odnawia się co poniedziałek) postawisz min. 50 zł na gry karciane, po kursie min. 1.40. W nagrodę otrzymasz freebet 50 zł, którym zagrasz tak, jak chcesz. Nie jest on objęty obrotem, ale wygrana z freebetu jest pomniejszana o wartość darmowego zakładu.

Matchday Boost

Codziennie w ofercie Betfan możesz korzystać także z promocji Matchday Boost. W tym przypadku chodzi o podwyższane kursy bukmacherskie. Bukmacher bierze pod opiekę topowe wydarzenia ze sportu, gwarantując zdecydowanie wyższe kursy, a co za tym idzie, także potencjalnie wyższe wygrane. Zakładkę do promocji znajdziesz w lewym menu na stronie głównej. Kliknij w odnośnik Matchday Boost, żeby przekonać się, jakie zdarzenia są aktualnie objęte promocją.

Promocje za zgody marketingowe

Jeśli myślisz o rejestracji z Betfan kod promocyjny, warto rozważyć zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych. Owszem, doskonale rozumiemy, że czasem kontakt marketingowy przez e-maila czy wiadomości tekstowe sms bywa męczący, ale Betfan podszedł do tego dość innowacyjnie. Rozsyła graczom powiadomienia o najbardziej atrakcyjnych zakładach, a do tego, często w wiadomościach pojawiają się dedykowane bonusy, cashbacki czy nawet freebety. Nawet jeśli już masz konto w Bestfan, a przy rejestracji nie zaznaczyłeś zgód marketingowych, zawsze możesz to zrobić w swoim profilu po zalogowaniu na stronie bukmachera. Zaznacz “fajeczką” odpowiednie pola i czekaj na swoje dedykowane bonusy.

Cash out

Swego rodzaju promocją bukmacherską jest także cash out, czyli wypłata kuponu. Jeżeli nie chcesz dłużej ryzykować, możesz przystać na propozycję bukmachera i zamknąć swój kupon, odbierając ustaloną kwotę bez względu na jego dalsze losy. To ciekawa alternatywa zwłaszcza dla kuponów akumulowanych, gdzie część zdarzeń już weszła, a Ty nie chcesz czekać na dalsze rozstrzygnięcia, lecz wolisz sięgnąć po pewną wygraną. Tak właśnie działa w Betfan cashout.

Czy dostanę na Betfan bonus bez depozytu?

Freebety to najgorętsza, z dostępnych na rynku bonusów. Na ten moment Betfan kod promocyjny nie posiada przypisanego żadnego darmowego zakładu. Taka oferta nie jest też dostępna w standardowej ofercie powitalnej na stronie bukmachera. Warto się jednak rozglądać, bo często bywa tak, że bukmacher freebetami nagradza najbardziej aktywnych graczy, czyli tych, którzy regularnie logują się na konto i stawiają zakłady. Informacji o freebetach szukaj na swoim e-mailu czy w wiadomościach po zalogowaniu się na konto gracza na stronie bukmachera.

Betfan oferta zakłądów bukmacherskich

A co tak właściwie można obstawić? Jaka jest oferta Betfan? Nie martw się, bowiem temu też się skrzętnie przyjrzeliśmy.

Zakłady sportowe

Głównym elementem oferty Betfan są zakłady sportowe. Znajdziesz je w wydaniu pre match oraz live. Możesz obstawiać spośród kilkudziesięciu dyscyplin i kilku tysięcy różnych rozgrywek. Niestety, obecnie bukmacher nie oferuje transmisji meczy online, ale niewykluczone, że w przyszłości zmieni się to in plus. Jego kursy bukmacherskie na piłkę nożną, tenis, skoki narciarskie, koszykówkę, ale też inne dyscypliny wyglądają bardzo dobrze. Nie można kręcić nosem także na rynki bukmacherskie. Podajmy kilka przykładów. Ekstraklasa to około 200 rynków na każdy mecz, La Liga i Premier League nawet 400. Topowe mecze tenisa ziemnego to także około 100 zróżnicowanych zakładów do postawienia. Jest w czym wybierać.

Zakłady na esport

Jeśli lubisz gry komputerowe na żywo, możesz stawiać zakłady na esport przedmeczowo lub właśnie na żywo. W odróżnieniu do oferty sportowej, Betfan w porozumieniu z Twitchem udostępnia transmisje ze sceny i-gamingu.

Sporty wirtualne

Wirtualki to specyficzna gałąź zakładów bukmacherskich, ale też ma swoich zwolenników. W Betfan możesz postawić zakłady na symulowane rozgrywki piłki nożnej czy tenisa, ale też kolarstwo, koszykówka, wyścigi psów, wyścigi konne oraz żużel.

Gry karciane

Najnowszą propozycją w ofercie Betfan są zakłady na gry karciane. W Polsce nie ma jako tako legalnego kasyna online, a bukmacher chciał to nieco wynagrodzić graczom. Możesz przyglądać się symulowanym partiom ulubionych gier karcianych i stawiać zakłady na ich rozstrzygnięcia.

Podsumowanie

Warto zarejestrować Betfan kod promocyjny, dzięki któremu rozpoczniesz grę w tych zakładach bukmacherskich na uprzywilejowanych warunkach. Czekają na Ciebie m.in. zakład bez ryzyka do 600 zł oraz bonus 100% do 1000 zł. Sprawdź też inne promocje. Powodzenia!

5 1 vote
Article Rating