Betfan kod promocyjny * BETFANMAX * :1600 zł

Odbierz od nas Betfan kod promocyjny i zgarnij najlepszy bonus na start. Sprawdź szczegóły w tekście.

Najlepsza oferta
1600 zł
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
cashback 600 zł, 100% do 1000 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2021
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

betfan

Najlepszy Betfan kod promocyjny: BETFANMAX

Betfan bonus Kwota bonusu Kod promocyjny Betfan

Cashback

do 600 zł

BETFANMAX

Za 1. depozyt

100% do 1000 zł

BETFANMAX

Matchday Boost

Wyższe kursy

BETFANMAX

Jeśli pytasz, jaki jest Betfan kod promocyjny, stało się i mamy go. Każdy nowy gracz ma możliwość zarejestrowania się z kodem promocyjnym, a następnie odebrania przysługujących mu dwóch bonusów powitalnych. Co najważniejsze, pierwsza promocja nie wyklucza drugiej, zatem możesz zgarnąć oba bonusy na start!

Jak użyć, czyli gdzie wpisać Betfan kod promocyjny?

Na stronie bukmachera Betfan kod promocyjny możesz wpisać tylko i wyłącznie podczas zakładania nowego konta gracza. Jeśli go jeszcze nie masz, przejdź do bukmachera, wklep kod rejestracyjny, zarejestruj się i zgarnij bonusy. Jeżeli już masz konto, to niestety, ale nie ma możliwości aktywowania kodu promocyjnego, który, tak, jak wyjaśniamy, przeznaczony jest wyłącznie dla nowo rejestrujących się graczy.

Co otrzymasz za kod promocyjny Betfan?

Za zarejestrowany kod promocyjny Betfan zgarniesz w zakładach bukmacherskich Betfan cashback do 600 złotych za pierwszą wpłatę oraz 100% do 1000 zł od drugiego depozytu. Łącznie to nawet 1600 zł w paczce powitalnej, a przecież na wyciągnięcie ręki masz też kolejne promocje, które opisujemy w dalszej części tekstu.

Cashback do 600 zł

betfan kod promocyjny cashback

W zakładach bukmacherskich Betfan bonus powitalny zakład bez ryzyka to nawet 600 złotych zwrotu.

 • Zarejestruj się w Betfan z użyciem kodu promocyjnego.
 • Podczas rejestracji nie zapomnij zaznaczyć zgody na otrzymanie bonusu powitalnego.
 • Po zalogowaniu się, doładuj swoje konto za minimum 50 złotych i przygotuj kupon o stawce minimum 50 złotych.
 • W przypadku przegranej otrzymasz zwrot postawionego zakładu do 600 zł.
 • Betfan w ramach oferty powitalnej nie potrąca podatku bukmacherskiego.
 • Środki trafią na saldo bonusowe i będą objęte wymogiem obrotu: 1x min. 3 sekcje, kurs min. 3.80.
 • Na ich realizację masz 7 dni.

Zatem jak widać, bonus od Betfan ma czytelne warunki odbioru i obrotu. Dzięki temu tak chętnie jest odbierany przez graczy. Pamiętaj, że realizacja warunków obrotu pozwoli Ci wypłacić wygrane, a jeśli nie dasz rady obrócić bonusu, środki niestety przepadną.

Betfan bonus na start 100% do 1000 zł

Kiedy skorzystasz z cashbacku, niezależnie od jego rozstrzygnięcia (czy otrzymałeś zwrot czy nie, czy obróciłeś czy nie), możesz zgarnąć także drugi bonus Betfan. Za drugie doładowanie konta otrzymasz klasyczne 100% od depozytu.

 • Zaloguj się na konto i zasil je po raz drugi.
 • Minimalna kwota wymaganego depozytu to 100 złotych.
 • Od ręki otrzymasz bonus 100% do 1000 złotych.
 • Zacznij obstawiać i spełnij warunki obrotu, które opisaliśmy w poniższym punkcie.
 • Obrót to 3x min. 3 sekcje, kurs min. 2.50.
 • Na realizację obrotu masz 14 dni.

betfan bonus 100%

Dobrze, że bukmacher Betfan pomyślał o graczach także w postaci klasyki gatunku, a więc podwojenia depozytu. Nie każdy przecież skorzysta z cashbacku na start, bo jeśli wygrasz pierwszy kupon, to bonus nie obejmie Twojej osoby. Za to ze 100% od drugiego depozytu skorzystać może już każdy. Nie zapominaj jednak, że warto wklepać Betfan kod promocyjny, bowiem jest on gwarancją otrzymania aktualnie dostępnego najwyższego bonusu na start.

Czy dostanę na Betfan bonus bez depozytu?

Freebety to najgorętsza, z dostępnych na rynku bonusów. Na ten moment Betfan kod promocyjny nie posiada przypisanego żadnego darmowego zakładu. Taka oferta nie jest też dostępna w standardowej ofercie powitalnej na stronie bukmachera. Warto się jednak rozglądać, bo często bywa tak, że bukmacher freebetami nagradza najbardziej aktywnych graczy, czyli tych, którzy regularnie logują się na konto i stawiają zakłady. Informacji o freebetach szukaj na swoim e-mailu czy w wiadomościach po zalogowaniu się na konto gracza na stronie bukmachera.

Podsumujmy, jak dostać i jak obrócić bonus w Betfan

Poniższa tabela jeszcze raz przybliży Ci, jak wygląda na Betfan obrót bonusem powitalnym i jak go odebrać.

Betfan bonus Jak otrzymać? Jak obrócić?
Cashback 600 zł za pierwszy depozyt min. depozyt 50 zł,

min. pierwszy zakład 50 zł

1x min. 3 sekcje, kurs min. 3.80
100% do 1000 zł za drugi depozyt min. depozyt 100 zł. 3x min. 3 sekcje, kurs min. 2.50

Promocje bukmacherskie w Betfan

Wymienione wyżej bonusy to na Betfan oferta powitalna, ale jak dobrze wiesz, bukmacher ma w zanadrzu coś jeszcze. To promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych graczy, z których możesz skorzystać niezależnie od tego, czy już masz konto dość długo, właśnie je zarejestrowałeś czy zamierzasz dopiero otworzyć. Przy trzecim wariancie pamiętaj, żeby zarejestrować także Betfan kod promocyjny.

Ranking Gier Karcianych

Pierwszą z aktywnych promocji na stronie Betfan jest Ranking Gier Karcianych. W puli nagród znalazło się 3000 złotych, a nagradzanych jest aż 50 graczy. Bukmacher wypłaci nagrody co każdy poniedziałek. W jaki sposób? Zapisz się do promocji na jego stronie, a następnie stawiaj zakłady na gry karciane. Każda postawiona złotówka to jeden punkt do rankingu. Co każdy poniedziałek tworzony jest ranking, a 50-ciu najlepiej punktujących graczy minionego tygodnia otrzyma od Betfan bonusy. Cotygodniowa główna nagroda to 500 zł, drugie miejsce 300 zł, trzecie 200 zł i tak dalej.

betfan promocje

Matchday Boost

Codziennie w ofercie Betfan możesz korzystać także z promocji Matchday Boost. W tym przypadku chodzi o podwyższane kursy bukmacherskie. Bukmacher bierze pod opiekę topowe wydarzenia ze sportu, gwarantując zdecydowanie wyższe kursy, a co za tym idzie, także potencjalnie wyższe wygrane. Zakładkę do promocji znajdziesz w lewym menu na stronie głównej. Kliknij w odnośnik Matchday Boost, żeby przekonać się, jakie zdarzenia są aktualnie objęte promocją.

Promocje za zgody marketingowe

Jeśli myślisz o rejestracji z Betfan kod promocyjny, warto rozważyć zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych. Owszem, doskonale rozumiemy, że czasem kontakt marketingowy przez e-maila czy wiadomości tekstowe sms bywa męczący, ale Betfan podszedł do tego dość innowacyjnie. Rozsyła graczom powiadomienia o najbardziej atrakcyjnych zakładach, a do tego, często w wiadomościach pojawiają się dedykowane bonusy, cashbacki czy nawet freebety. Nawet jeśli już masz konto w Bestfan, a przy rejestracji nie zaznaczyłeś zgód marketingowych, zawsze możesz to zrobić w swoim profilu po zalogowaniu na stronie bukmachera. Zaznacz “fajeczką” odpowiednie pola i czekaj na swoje dedykowane bonusy.

Cash out

Swego rodzaju promocją bukmacherską jest także cash out, czyli wypłata kuponu. Jeżeli nie chcesz dłużej ryzykować, możesz przystać na propozycję bukmachera i zamknąć swój kupon, odbierając ustaloną kwotę bez względu na jego dalsze losy. To ciekawa alternatywa zwłaszcza dla kuponów akumulowanych, gdzie część zdarzeń już weszła, a Ty nie chcesz czekać na dalsze rozstrzygnięcia, lecz wolisz sięgnąć po pewną wygraną. Tak właśnie działa w Betfan cashout.

Betfan rejestracja konta

Omówiliśmy już zapewne to, co najbardziej Cię interesowało, a więc bonusy i promocje, ale może tak być, że jeszcze nie masz swojego konta. No to jak je założyć? Spójrz na instrukcję.

Jak zarejestrować się w Betfan?

Jeżeli miałeś już kiedykolwiek kontakt z rejestracją w internecie, to zakładanie konta w Betfan nie sprawi Ci nawet odrobiny kłopotów. Bukmacher postarał się o intuicyjny formularz rejestracji, podzielony na kilka kroków.

 • Odwiedź stronę bukmachera.
 • Kliknij w “otwórz konto”.
 • Wprowadź wszystkie wymagane dane oraz Betfan kod promocyjny: BETFANMAX.
 • Zatwierdź wymagane zgody.
 • Zakończ i potwierdź rejestrację konta.

Jakie dane musisz wprowadzić?

No właśnie a czym są opisywane wyżej wszystkie wymagane dane? Na samym początku będziesz musiał wprowadzić swój adres e-mail, ustawić silne hasło do konta oraz podać numer telefonu kontaktowego (tel. kom.). W następnym kroku bukmacher poprosi Cię o dane osobowe, którymi będą imię, nazwisko, PESEL. Będziesz mógł także wypełnić pole kod promocyjny Betfan za pomocą wskazanego wyżej kodu. Ostatnią rzeczą jest wpisanie kodu SMS, który otrzymasz na podany w pierwszym etapie rejestracji numer telefonu komórkowego. Po chwili będziesz mógł zalogować się na konto (możliwe, że zostaniesz zalogowany nawet automatycznie) i zacząć obstawiać w Betfan zakłady.

Konto tymczasowe a konto stałe

Swoje konto możesz założyć szybko i bezboleśnie. Nie musisz mieć przy sobie dowodu osobistego, bowiem i bez tego, bukmacher zezwoli Ci na obstawianie meczy. Musisz jednak pamiętać, że konto tymczasowe (czyli rejestracja bez dowodu) ogranicza Cię względem dwóch rzeczy. Pierwsza to limit stawek 5000 złotych, a druga, brak możliwości wypłacania wygranych.

Jak zatem zmienić konto tymczasowe w konto stałe na Betfan? Zaloguj się na konto, kliknij w swoje inicjały w prawym górnym narożniku, a następnie w “mój profil”. Znajdź zakładkę “dane osobowe” i wgraj tam zdjęcia dowodu osobistego. Może to być ewentualnie ważny paszport. Po akceptacji dokumentów będziesz mógł wypłacać wygrane i stawiać zakłady bez jakichkolwiek limitów.

Oferta Betfan

A co tak właściwie można obstawić? Jaka jest oferta Betfan? Nie martw się, bowiem temu też się skrzętnie przyjrzeliśmy.

Zakłady sportowe

Głównym elementem oferty Betfan są zakłady sportowe. Znajdziesz je w wydaniu pre match oraz live. Możesz obstawiać spośród kilkudziesięciu dyscyplin i kilku tysięcy różnych rozgrywek. Niestety, obecnie bukmacher nie oferuje transmisji meczy online, ale niewykluczone, że w przyszłości zmieni się to in plus. Jego kursy bukmacherskie na piłkę nożną, tenis, skoki narciarskie, koszykówkę, ale też inne dyscypliny wyglądają bardzo dobrze. Nie można kręcić nosem także na rynki bukmacherskie. Podajmy kilka przykładów. Ekstraklasa to około 200 rynków na każdy mecz, La Liga i Premier League nawet 400. Topowe mecze tenisa ziemnego to także około 100 zróżnicowanych zakładów do postawienia. Jest w czym wybierać.

Zakłady na esport

Jeśli lubisz gry komputerowe na żywo, możesz stawiać zakłady na esport przedmeczowo lub właśnie na żywo. W odróżnieniu do oferty sportowej, Betfan w porozumieniu z Twitchem udostępnia transmisje ze sceny i-gamingu.

Sporty wirtualne

Wirtualki to specyficzna gałąź zakładów bukmacherskich, ale też ma swoich zwolenników. W Betfan możesz postawić zakłady na symulowane rozgrywki piłki nożnej czy tenisa, ale też kolarstwo, koszykówka, wyścigi psów, wyścigi konne oraz żużel.

Gry karciane

Najnowszą propozycją w ofercie Betfan są zakłady na gry karciane. W Polsce nie ma jako tako legalnego kasyna online, a bukmacher chciał to nieco wynagrodzić graczom. Możesz przyglądać się symulowanym partiom ulubionych gier karcianych i stawiać zakłady na ich rozstrzygnięcia.

Strona internetowa

W zestawieniu z zaskakująco dobrą ofertą zakładów, świetnie prezentuje się także strona Betfan.

betfan oferta

Organizacja strony internetowej

Strona Betfan została stworzona w przyjemnej dla oka tonacji kolorów i z zachowaniem odpowiedniego balansu, pomiędzy treściami a ilością grafik. Oferta została podzielona na menu główne oraz menu boczne. Dostępne są różne sub kategorie i filtry, dzięki którym błyskawicznie przejdziesz do interesującej Cię rozgrywki. Doładowanie konta możliwe jest za pomocą przycisku, który został umieszczony na stronie głównej. Podobnie zresztą, jak wszystkie najważniejsze operacje na koncie gracza.
Gracze, którzy obstawiają z telefonów komórkowych mogą skorzystać z możliwości, jakie daje Betfan aplikacja. Jest dostępna na Androida, ale i na iOS. Pobierzesz ją ze strony bukmachera lub z App Store, jeśli jesteś posiadaczem smartfona od Apple.

Gdzie znajdziesz informacje o bukmacherze?

Wszelkie informacje o Betfan, adres, numer licencji, kontakt i nie tylko znajdziesz w stopce na stronie internetowej. Możesz także przejść do zakładki “o nas”, żeby poczytać co nieco o misji i podejściu do graczy ze strony tego bukmachera. W naszym odczuciu, słowa, które tam zamieścił, nie są rzucane na wiatr.

Obsługa klienta Betfan

Warto też wspomnieć w kilku słowach o obsłudze klienta. Sam możesz poczytać najważniejsze informacje w dziale pomoc, czy poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w dziale FAQ, ale też wywołać czat online czy wysłać mail do konsultantów. Obsługa pracuje przez cały tydzień, codziennie w godzinach 08:00 – 23:00. Jeżeli masz zatem pytania o Betfan kod promocyjny czy inne zagwozdki, nie wahaj się skorzystać ze wskazanych opcji kontaktu z bukmacherem.

FAQ

 • Czy jest w Betfan kod promocyjny?
  Tak. Możesz użyć nasz kod: BETFANMAX.
 • Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?
  Kod rejestracyjny (zwany także bonusowym, promocyjnym) możesz użyć podczas rejestracji konta.
 • Jakie bonusy otrzymam na start?
  W serwisie Betfan bonus powitalny to cashback do 600 zł, a także 100% do 1000 zł.
 • Jak obrócić bonus Betfan?
  Warunek obrotu dla cashbacku to x1, a dla 100% to x3. Bukmacher wymaga też minimalnej liczby zakładów (3) i kursu kuponu: min. 3.80 dla cashbacku oraz min. 2.50 dla bonusu 100%.
 • Czy jest w serwisie Betfan bonus bez depozytu?
  Na ten moment nie ma takiej oferty.
 • Czy mogę użyć dwa różne kody promocyjne?
  Nie. Możesz wykorzystać jeden kod i wyłącznie jeden raz – podczas rejestracji konta.
 • Co robić kiedy kod promocyjny nie działa?
  Skontaktuj się z bukmacherem za pomocą czatu online i podaj kod, który użyłeś. Konsultant rozwiąże Twój problem. Jeśli nie, skontaktuj się z nami, a my wystąpimy do bukmachera w Twoim imieniu.

5 1 vote
Article Rating