Betfan kod promocyjny 2023 [BETFANMAX] – Bonus 200%

Betfan kod promocyjny to: BETFANMAX. Wpisz kod przy rejestracji i skorzystaj z najwyższych bonusów. Bonusem powitalnym za kod jest 200% do 300 zł. Wpłacasz 150 zł, a grasz za 450 zł!

Najlepsza oferta
300 zł
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus 200% do 300 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

betfan kod rejestracyjny

Betfan kod promocyjny : BETFANMAX – Najwyższy bonus (depozyt x3)!

Bonusy Betfan Kwota bonusu Kod promocyjny Betfan

Bonus 200%

do 300 zł

Kod promocyjny Betfan - BETFANMAX

Matchday Boost

Wyższe kursy

Kod promocyjny Betfan - BETFANMAX

Freebet 50 zł

Co tydzień na gry karciane

Kod promocyjny Betfan - BETFANMAX

Jaki Betfan kod promocyjny na ?

Odbierz bonus za Betfan kod promocyjny: BETFANMAX, którym jest potrojenie pierwszego depozytu, czyli 200% do 300 złotych. Wpłacisz 150 zł, a będziesz miał na grę aż 450 złotych! To wyjątkowo korzystna oferta, z której warto skorzystać.

Betfan kod promocyjn

Jak łatwo wyliczyć, za kod bonusowy Betfan możesz otrzymać nawet 300 zł w bonusie. W jaki sposób? Jeżeli spełnisz warunki, narzucone przez tego bukmachera, to Twoja pierwsza wpłata zostanie uwaga, uwaga – potrojona! Wpłacając więc 150 złotych, będziesz miał do dyspozycji aż 450 złotych! Nie musisz jednak deponować aż tyle, a szczegóły promocji poznasz poniżej. Nie przegap tej oferty i pamiętaj, aby podać w Betfan kod rejestracyjny!

Betfan kod rejestracyjny: 200% do 300 złotych (potrojenie pierwszej wpłaty!)

W zakładach bukmacherskich Betfan bonus na start 200% do 300 zł czeka na Ciebie. Podążaj za poniższymi krokami.

 • Zarejestruj się i podaj Betfan kod promocyjny: BETFANMAX.
 • Podczas rejestracji nie zapomnij zaznaczyć zgody na otrzymanie bonusu powitalnego.
 • Po zalogowaniu się, doładuj swoje konto za minimum 50 złotych.
 • Otrzymasz bonus 200%, który będzie zablokowany.
 • Odblokujesz go, wykonując jednokrotny obrót swoim depozytem (na jednym bądź kilku kuponach).
 • Kiedy odblokujesz bonus, możesz zacząć grać za potrojenie depozytu.
 • Środki trafią na saldo bonusowe i będą objęte wymogiem obrotu: 1x AKO, kurs min. 3.00.
 • Na ich realizację masz 14 dni.

kod promocyjny betfan

Zatem jak widać, w zakładach Betfan bonus ma czytelne warunki odbioru i obrotu. Dzięki temu tak chętnie jest odbierany przez graczy. Pamiętaj, że realizacja warunków obrotu pozwoli Ci wypłacić wygrane, a jeśli nie dasz rady obrócić bonusu, środki niestety przepadną.

Jak obrócić bonus za Betfan kod promocyjny? Warunki obrotu

Jak wygląda na Betfan obrót bonusem powitalnym i jak go odebrać? Spójrz na najważniejsze warunki w tej kwestii.

 • 1x obrót depozytem – bez dodatkowych wymogów – w celu odblokowania bonusu.
 • 1x obrót bonusem – AKO kurs min. 3.00 – w celu wypłaty bonusu (czas 14 dni)

Gdzie wpisać w Betfan kod promocyjny? Rejestracja

Wiesz już, że mamy do bukmachera Betfan kod promocyjny i wiesz już, jakie są za niego bonusy. Jak się zarejestrować? Zacznijmy od tego, że kod rejestracyjny Betfan przysługuje każdemu nowemu graczowi, który nie posiada jeszcze konta w Betfan zakłady bukmacherskie. To właśnie dlatego, kod promocyjny Betfan możesz wpisać tylko i wyłącznie podczas zakładania nowego konta gracza:

 1. podaj e-mail, hasło, numer telefonu, zaznacz “chcę otrzymać bonus powitalny” i zgody regulaminowe.
 2. uzupełnij imię, nazwisko, PESEL, kod sms oraz wpisz kod promocyjny: BETFANMAX.
Betfan kod promocyjny
betfan kod rejestracyjny

Zakończ rejestrację i ciesz się bonusem na start. Dodajmy, że jeśli już masz konto, to niestety, ale nie ma możliwości aktywowania kodu promocyjnego. Możesz za to skorzystać z innych promocji, opisanych w tym materiale.

Jeżeli wciąż potrzebujesz informacji na temat rejestracji oraz jak wygląda pierwsze do Betfan logowanie, w szczegółach proces zakładania konta i logowania się na Betfan opisaliśmy poniżej.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betfan: wpisz dane konta

Po kliknięciu “otwórz konto” zobaczysz formularz rejestracyjny, który rozpocznie się właśnie od etapu, dotyczącego danych konta. W tym też miejscu, podajesz swój adres e-mail, który będzie jednocześnie loginem do konta gracza. Ustalasz hasło, które musi zawierać minimu 8 znaków, w tym cyfrę, wielką oraz małą literę. Wreszcie wprowadzasz swój numer telefonu komórkowego, na który otrzymasz kod weryfikacyjny sms, niezbędny do potwierdzenia rejestracji. I na sam koniec pamiętaj, żeby zaznaczyć okienko “chcę otrzymać bonus”, bowiem w innym przypadku bonusy powitalne przemkną obok Ciebie. Zaakceptuj regulamin i potwierdź pełnoletność oraz wyraź/bądź też nie opcjonalne zgody marketingowe. Po wszystkim możesz przejść do drugiego kroku rejestracji, klikając przycisk “dalej”.

Rejestracja z kodem promocyjnym Betfan: podaj dane osobowe i aktywuj kod

W tym miejscu bukmacher wymaga od Ciebie podania imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. To dane, którymi zidentyfikuje Cię, jako gracza. Kolejno musisz wprowadzić też kod sms, który potwierdzi Twój numer telefonu. Dodatkowo możesz użyć nasz Betfan kod promocyjny: BETFANMAX, jeżeli chcesz otrzymać najlepsze bonusy. Niewykluczone, że po przejściu z naszego linka, okienko automatycznie zostanie wypełnione kodem. Jeśli tak jednak się nie stało, skopiuj kod i wklej go w okno oznaczone jako “kod promocyjny”. Zakończ rejestrację, zacznij grę i odbierz bonusy.

Co to jest konto tymczasowe i konto stałe?

Swoje konto możesz założyć szybko i bezboleśnie. Nie musisz mieć przy sobie dowodu osobistego, bowiem i bez tego, bukmacher zezwoli Ci na obstawianie meczy. Musisz jednak pamiętać, że konto tymczasowe (czyli rejestracja bez dowodu) ogranicza Cię względem dwóch rzeczy. Pierwsza to limit stawek 5000 złotych, a druga, brak możliwości wypłacania wygranych.

Jak zatem zmienić konto tymczasowe w konto stałe na Betfan? Zaloguj się na konto, kliknij w swoje inicjały w prawym górnym narożniku, a następnie w “mój profil”. Znajdź zakładkę “dane osobowe” i wgraj tam zdjęcia dowodu osobistego. Może to być ewentualnie ważny paszport. Po akceptacji dokumentów będziesz mógł wypłacać wygrane i stawiać zakłady bez jakichkolwiek limitów.

Metody płatności w Betfan

Żeby skutecznie skorzystać z oferty, gwarantowanej przez kod promocyjny Betfan, najpierw musisz złożyć pierwszy depozyt. Przyda Ci się także informacja, jak wypłacić wygrane.

Depozyty

Minimalna wpłata w zakładach bukmacherskich Betfan to 2 zł. Możesz deponować środki, korzystając z trzech dostępnych metod płatności:

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Karty płatnicze (Visa, Mastercard)

Są to natychmiastowe wpłaty i bukmacher nie pobiera prowizji.

Wypłaty

Wypłaty w Betfan rozpoczynają się od 10 złotych i bukmacher realizuje je przelewami bankowymi. Na ten moment nie ma opcji wypłaty na kartę czy e-wallet. Ta druga opcja nie jest też dostępna w przypadku depozytu.

Betfan kod promocyjny – najczęściej zadawane pytania

 • Czy jest w Betfan kod promocyjny?
  Tak. Możesz użyć nasz kod: BETFANMAX.
 • Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?
  Betfan kod bonusowy (zwany także rejestracyjnym, promocyjnym) możesz użyć podczas rejestracji konta.
 • Jaki otrzymam od Betfan bonus na start?
  W serwisie Betfan bonus powitalny to 200% do 300 złotych.
 • Jak obrócić bonus Betfan?
  Warunek obrotu to 1x bonus na zakładach AKO, o kursie łącznym min. 3.00.
 • Czy jest w serwisie Betfan bonus bez depozytu na start?
  Na ten moment w Betfan freebet nie jest dostępny. Warto jednak śledzić ofertę bukmachera, gdyż może tam pojawić się w ramach promocji tymczasowej.
 • Czy mogę użyć dwa różne kody promocyjne?
  Nie. Możesz wykorzystać jeden kod i wyłącznie jeden raz – podczas rejestracji konta.
 • Co robić kiedy kod bonusowy Betfan nie działa?
  Skontaktuj się z bukmacherem za pomocą czatu online i podaj kod, który użyłeś. Konsultant rozwiąże Twój problem. Jeśli nie, skontaktuj się z nami, a my wystąpimy do bukmachera w Twoim imieniu.

Betfan bonusy dla starych graczy

Wymienione wyżej bonusy to na Betfan oferta powitalna, ale jak dobrze wiesz, bukmacher ma w zanadrzu coś jeszcze. To promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych graczy, z których możesz skorzystać niezależnie od tego, czy już masz konto dość długo, właśnie je zarejestrowałeś czy zamierzasz dopiero otworzyć. Przy trzecim wariancie pamiętaj, żeby zarejestrować także kod promocyjny Betfan.

 • Więcej grasz, więcej masz
 • Postaw 50 zł na karty, odbierz freeebt
 • Matchday Boost
 • Promocje za zgody marketingowe
 • Cashout

Więcej grasz, więcej masz

Stawiaj w Betfan regularnie i odbieraj bonusy. W każdym tygodniu możesz zgarnąć nawet 79 złotych we freebetach, jeżeli każdego dnia, od czwartku do środy wyślesz przynajmniej jeden kupon bukmacherski. Twój kupon musi spełniać kilka warunków, żeby zakwalifikował się do akcji. Przede wszystkim, jego stawka musi wynieść dokładnie 39 złotych, a kurs minimalny (całkowity) 2.00. Przy czym każde zdarzenie nie może mieć kursu niższego od 1.25. Powodzenia!

betfan freebet

Postaw 50 zł na karty, odbierz freebet

Pierwszą promocją dla starych graczy jest w Betfan freebet 50 zł na gry karciane. Wystarczy, że w poniedziałek (promocja odnawia się co poniedziałek) postawisz min. 50 zł na gry karciane, po kursie min. 1.40. W nagrodę otrzymasz freebet 50 zł, którym zagrasz tak, jak chcesz. Nie jest on objęty obrotem, ale wygrana z freebetu jest pomniejszana o wartość darmowego zakładu.

Matchday Boost

Codziennie w ofercie Betfan możesz korzystać także z promocji Matchday Boost. W tym przypadku chodzi o podwyższane kursy bukmacherskie. Bukmacher bierze pod opiekę topowe wydarzenia ze sportu, gwarantując zdecydowanie wyższe kursy, a co za tym idzie, także potencjalnie wyższe wygrane. Zakładkę do promocji znajdziesz w lewym menu na stronie głównej. Kliknij w odnośnik Matchday Boost, żeby przekonać się, jakie zdarzenia są aktualnie objęte promocją.

Promocje za zgody marketingowe

Jeśli myślisz o rejestracji z kodem promocyjnym, warto rozważyć zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych. Owszem, doskonale rozumiemy, że czasem kontakt marketingowy przez e-maila czy wiadomości tekstowe sms bywa męczący, ale Betfan podszedł do tego dość innowacyjnie. Rozsyła graczom powiadomienia o najbardziej atrakcyjnych zakładach, a do tego, często w wiadomościach pojawiają się dedykowane bonusy, cashbacki czy nawet freebety. Nawet jeśli już masz konto w Bestfan, a przy rejestracji nie zaznaczyłeś zgód marketingowych, zawsze możesz to zrobić w swoim profilu po zalogowaniu na stronie bukmachera. Zaznacz “fajeczką” odpowiednie pola i czekaj na swoje dedykowane bonusy.

Cash out

Swego rodzaju promocją bukmacherską jest także cash out, czyli wypłata kuponu. Jeżeli nie chcesz dłużej ryzykować, możesz przystać na propozycję bukmachera i zamknąć swój kupon, odbierając ustaloną kwotę bez względu na jego dalsze losy. To ciekawa alternatywa zwłaszcza dla kuponów akumulowanych, gdzie część zdarzeń już weszła, a Ty nie chcesz czekać na dalsze rozstrzygnięcia, lecz wolisz sięgnąć po pewną wygraną. Tak właśnie działa w Betfan cashout.

Czy dostanę na Betfan bonus bez depozytu?

Freebety to najgorętsza, z dostępnych na rynku bonusów. Na ten moment Betfan kod promocyjny nie posiada przypisanego żadnego darmowego zakładu. Taka oferta nie jest też dostępna w standardowej ofercie powitalnej na stronie bukmachera. Warto się jednak rozglądać, bo często bywa tak, że bukmacher freebetami nagradza najbardziej aktywnych graczy, czyli tych, którzy regularnie logują się na konto i stawiają zakłady. Informacji o freebetach szukaj na swoim e-mailu czy w wiadomościach po zalogowaniu się na konto gracza na stronie bukmachera.

Betfan oferta zakładów bukmacherskich

A co tak właściwie można obstawić? Jaka jest oferta Betfan? Nie martw się, bowiem temu też się skrzętnie przyjrzeliśmy.

Zakłady sportowe

Głównym elementem oferty Betfan są zakłady sportowe. Znajdziesz je w wydaniu pre match oraz live. Możesz obstawiać spośród kilkudziesięciu dyscyplin i kilku tysięcy różnych rozgrywek. Niestety, obecnie bukmacher nie oferuje transmisji meczy online, ale niewykluczone, że w przyszłości zmieni się to in plus. Jego kursy bukmacherskie na piłkę nożną, tenis, skoki narciarskie, koszykówkę, ale też inne dyscypliny wyglądają bardzo dobrze. Nie można kręcić nosem także na rynki bukmacherskie. Podajmy kilka przykładów. Ekstraklasa to około 200 rynków na każdy mecz, La Liga i Premier League nawet 400. Topowe mecze tenisa ziemnego to także około 100 zróżnicowanych zakładów do postawienia. Jest w czym wybierać.

Zakłady na esport

Jeśli lubisz gry komputerowe na żywo, możesz stawiać zakłady na esport przedmeczowo lub właśnie na żywo. W odróżnieniu do oferty sportowej, Betfan w porozumieniu z Twitchem udostępnia transmisje ze sceny i-gamingu.

Sporty wirtualne

Wirtualki to specyficzna gałąź zakładów bukmacherskich, ale też ma swoich zwolenników. W Betfan możesz postawić zakłady na symulowane rozgrywki piłki nożnej czy tenisa, ale też kolarstwo, koszykówka, wyścigi psów, wyścigi konne oraz żużel.

Gry karciane

Najnowszą propozycją w ofercie Betfan są zakłady na gry karciane. W Polsce nie ma jako tako legalnego kasyna online, a bukmacher chciał to nieco wynagrodzić graczom. Możesz przyglądać się symulowanym partiom ulubionych gier karcianych i stawiać zakłady na ich rozstrzygnięcia.

Czy warto zarejestrować w Betfan kod promocyjny?

Jak najbardziej, warto zarejestrować kod promocyjny Betfan, dzięki któremu rozpoczniesz grę w tych zakładach bukmacherskich na uprzywilejowanych warunkach. Czeka na Ciebie między innymi potrojenie pierwszego depozytu – 200% do 300 zł! Sprawdź też inne promocje. Powodzenia!