ETOTO rejestracja – jak założyć i zweryfikować konto?

W zakładach bukmacherskich ETOTO rejestracja jest niezbędna, jeżeli chcesz obstawiać mecze. Możesz założyć konto, wypełniając formularz rejestracyjny, w dodatku bez dowodu czyli weryfikacji tożsamości.

5 rating
Etoto
Odbierz Bonus

🎁 Bonusy 700 zł + freebety 77 zł

🎁 Freebet 30 zł w aplikacji

ZAŁÓŻ KONTO

Jak założyć konto ETOTO? Rejestracja

W zakładach bukmacherskich ETOTO rejestracja to szybki proces. Średnio ogarniętemu użytkownikowi komputera zajmie około 1 minuty, a temu, co klepie w klawiaturę szybciej, niespełna 30 sekund. Żeby założyć w ETOTO konto, trzeba wprowadzić w formularzu rejestracyjnym wszystkie wymagane przez bukmachera dane. Od razu po rejestracji możesz rozpocząć obstawianie meczy i odebrać opisane w dalszej części naszego tekstu bonusy powitalne.

 1. Przejdź do bukmachera ETOTO, klikając w dowolny link w naszym tekście.
 2. Zobaczysz formularz, a jeżeli tak się nie stanie, kliknij w czerwony przycisk “załóż konto”.
 3. W pierwszym oknie formularza wpisz swój adres e-mail, podaj hasło do konta oraz wprowadź ETOTO kod bonusowy: ETOMAX.Założyć konto ETOTO
 4. Zaznacz okienko, że jesteś pełnoletni i akceptujesz regulamin.
 5. Opcjonalnie zaznacz też zgody marketingowe, z których możesz zrezygnować od razu bądź w dowolnym momencie.
 6. Kliknij “kontynuuj”, żeby przejść do finalizacji rejestracji w ETOTO.
 7. Wprowadź teraz swoje imię, nazwisko, PESEL oraz numer telefonu.
 8. Kliknij na czerwony przycisk, żeby zakończyć rejestrację.
 9. Zostaniesz zalogowany na utworzone przed momentem konto gracza.

Bonus za rejestrację konta

W zakładach bukmacherskich ETOTO rejestracja powiązana jest z bonusem powitalnym. Możesz otrzymać od tego bukmachera bonus na start aż do 2222 zł. Z czego 2000 zł to bonusy depozytowe, a 222 zł to darmowy zakład w aplikacji mobilnej. Pamiętaj, żeby wprowadzić przy rejestracji kod promocyjny ETOMAX, który gwarantuje dostęp do najwyższej oferty powitalnej.

ETOTO konto tymczasowe – warunki

W ETOTO wypełnienie formularza rejestracyjnego prowadzi do utworzenia konta tymczasowego. Pozwoli Ci ono obstawiać mecze czy odebrać bonusy na start. Konto bez weryfikacji wiąże się jednak z pewnymi limitami, o których teraz zamierzamy pomówić.

 • Max. czas gry to 90 dni
 • Tymczasowa blokada wypłaty wygranych

Jak widzisz, w ETOTO konto tymczasowe możesz posiadać przez maksymalnie 90 dni. Z konta tymczasowego nie wypłacisz także wygranych. Zostaną one zablokowane do momentu aktywacji konta stałego. Jak tego dokonać? Należy zweryfikować swoją tożsamość. Cały proces opisaliśmy w kolejnym akapicie.

Jak wygląda w ETOTO weryfikacja tożsamości?

W ETOTO weryfikacja tożsamości polega na przesłaniu skanów bądź zdjęć dowodu tożsamości. Opcjonalnie może to być paszport międzynarodowy. Musisz jednak pamiętać, że w przypadku dowodu muszą to być obie strony dokumentu. Dodatkowo, niezależnie od tego, czy weryfikujesz się dowodem czy paszportem, musisz zadbać o kolorowe skany lub zdjęcia i oczywiście muszą one być wyraźne. Tak, żeby bukmacher mógł odczytać wszystkie dane znajdujące się na nich. Jak zweryfikować tożsamość w ETOTO? Wymagane kroki opisaliśmy poniżej.

 1. Zaloguj się na konto.
 2. Kliknij na Twoje konto.
 3. Wybierz z rozwijanej listy Twój profil.
 4. Uzupełnij brakujące dane, w tym numer rachunku bankowego.
 5. Przejdź do sekcji Dokumenty.
 6. Załącz skany lub zdjęcia dokumentu tożsamości.
 7. Poczekaj na ich zweryfikowanie.

O weryfikacji zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail. Stosowny komunikat ujrzysz także po zalogowaniu się na swoje ETOTO konto. Średni czas weryfikacji u tego bukmachera to 15 minut. Jest to więc szybki proces.

ETOTO rejestracja na urządzeniu mobilnym

Tak samo, jak na komputerze, tak też na urządzeniu mobilnym można zarejestrować konto w ETOTO. Rejestracja wygląda podobnie, i polega na wypełnieniu pól formularza. Wymagane są dokładnie te same dane. Sam zatem wybierz, który sposób rejestracji jest dla Ciebie wygodniejszy.

zarejestrować konto w ETOTO

FAQ

 • Jak przebiega w ETOTO rejestracja konta?

Polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

 • Ile trwa rejestracja w ETOTO?

Od około 30 sekund do 1 minuty.

 • Czy można zarejestrować się bez dowodu?

Tak, możesz zarejestrować konto tymczasowe bez dowodu.

 • Czym jest w ETOTO konto tymczasowe?

Konto na którym możesz grać max. 90 dni i nie możesz z niego wypłacać wygranych. Żeby aktywować konto stałe, zweryfikuj swoją tożsamość.

 • Jak wygląda w ETOTO weryfikacja tożsamości?

Polega na załączeniu skanów dowodu tożsamości do swojego profilu. Proces ten opisaliśmy w naszym tekście.