ETOTO opinie 2024 | Recenzja i Oferta Bukmachera

Odnośnie bukmachera ETOTO opinie są bardzo pozytywne. Warto docenić atrakcyjne kursy, wiele rynków i szybką aplikację mobilną. Także bonusy są atrakcyjne. Wady? Na pierwszy rzut oka można dostrzec brak transmisji wideo.

ETOTO
Opinie

Ogólna ocena bukmachera

⭐⭐⭐⭐

Zakłady bukmacherskie

Około 25 sportów

Zakłady na żywo

Około 22 sportów

Bonus powitalny

2222 złotych

Metody płatności

BLIK, Visa, Mastercard, Przelewy24, Paysafecard

Minimalna wpłata

1 zł

Minimalna wypłata

0.01 zł

Aplikacja mobilna

Android, iOS

Transmisje wideo

Nie

Odwiedź bukmachera

ZAŁÓŻ KONTO

ETOTO opinie o zakładach bukmacherskich

Bukmacher ETOTO rozpoczął przyjmowanie zakładów w 2014 roku. Z początku był niewielkim, słabo rozpoznawalnym operatorem, ale obecnie urósł do rangi jednego z czołowych polskich bukmacherów.
To dlatego, dla wielu klientów ETOTO jest synonimem jakości. Dobrze skrojona pod potrzeby graczy platforma bukmacherska i wyjątkowo szybka aplikacja mobilna są jego znakami rozpoznawczymi. ETOTO słynie też z wielu różnorodnych zakładów i posiada korzystne kursy bukmacherskie. Wreszcie, nie sposób nie wspomnieć także o hojnej polityce bonusowej. Bonusy powitalne oraz dedykowane oferty, w tym darmowe zakłady, które trafiają na konta graczy muszą się podobać. To tylko początek. Prześledź nasz tekst i poznaj o bukmacherze ETOTO opinie graczy.
ETOTO opinie graczy
WEJDŹ NA STRONĘ

Licencja i bezpieczeństwo

ETOTO to legalny polski bukmacher, który otrzymał stosowne pozwolenie Ministra Finansów Rzeczypospolitej Polskiej na przyjmowanie zakładów online. Bukmacher został wprowadzony do rejestru legalnych bukmacherów, pod numerem licencji PS4.6831.2.2020, z dnia 29 września 2020 roku. Poniżej zobaczysz wszelkie niezbędne informacje o ETOTO. Takie, jak siedziba, numer KRS czy metody kontaktu z tym bukmacherem.

ETOTO Informacje

Pełna nazwa

E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

Siedziba firmy

Żurawia 8, 00-503 Warszawa

Numer KRS

142666660

Licencja hazardowa

PS4.6831.2.2020

Organ licencyjny

Ministerstwo Finansów Rzeczypospolitej Polskiej

Rodzaje zakładów

zakłady online

Kontakt

[email protected]

ETOTO opinie: oferta i rodzaje zakładów bukmacherskich

Zaczynając bardziej szczegółowe o ETOTO opinie, spójrzmy w stronę oferty zakładów bukmacherskich. Jak wspomnieliśmy we wstępie, operator ten może pochwalić się około 25 różnymi dyscyplinami sportowymi. Zaliczymy do nich owszem piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, hokej na lodzie, skoki narciarskie czy piłkę ręczną, ale też wiele innych rodzajów sportu. Niszowe dyscypliny to chociażby badminton, rugby czy szachy.

Oprócz obstawiania tradycyjnego sportu, ETOTO posiada ofertę na sporty wirtualne, esport oraz gry w karty, gdzie możesz obstawiać symulowane rozgrywki karciane, wraz z polskim stołem pokera.

Najlepsze wydarzenia sportowe w ofercie ETOTO, jak chociażby mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów mają blisko 500 różnych rynków bukmacherskich! Im rozgrywka czy sport mniej popularna, tym oferta ETOTO nieco węższa, ale dla większości wydarzeń dostępnych jest ponad 100 zakładów do wyboru.

Zakład live

Na temat ETOTO opinie graczy są dobre w związku z tym, że niemal wszystkie, a już na pewno wszystkie najważniejsze wydarzenia z oferty prematch trafiają do oferty live. Dzięki temu możesz nie tylko obstawiać mecze na żywo, ale dodatkowo korzystać ze wzbogaconych rynków bukmacherskich, jak przykładowo: co wydarzy się pierwsze w przeciągu najbliższych 15 minut meczu.

ETOTO opinie

Transmisje online

Niestety, lecz o ETOTO opinie forum nie są zbyt pochlebne, jeżeli przyjrzymy się kwestii transmisji online. Ich po prostu tutaj nie ma. Bukmacher nie pozwala oglądać meczy na żywo. Nic nie wygląda też na to, żeby w przyszłości miało się to zmienić. Jeżeli więc szukasz bukmachera ze streamingiem, ETOTO nie zachwyci. Ten operator ma jednak wiele innych zalet, które opisujemy w dalszej części tekstu.

WEJDŹ NA STRONĘ

ETOTO bonus na start

Jeżeli chodzi o bonus powitalny ETOTO, bukmacher opinie ma w większości pozytywne. Gracze doceniają aż cztery bonusy na start. Możesz otrzymać do 2000 zł za depozyty oraz 222 zł darmowego zakładu. Pamiętaj jedynie, że z tej oferty (łącznie 2222 zł) skorzystać mogą wyłącznie gracze, aktywujący ETOTO kod bonusowy.

ETOTO bonus Szczegóły oferty Odbierz bonus ETOTO

Bonus za depozyt

 

200% do 2000 zł

ODBIERZ BONUS

Darmowy zakład

 

222 zł w aplikacji

ODBIERZ BONUS

Przyznać musimy, że nie tylko kwoty bonusów wyglądają przystępnie, ale również ich warunki. Bonus 200% objęty jest jednokrotnym obrotem, a darmowego zakładu nie trzeba obracać wcale!

Promocje dla starych graczy

W ETOTO promocja powitalna to nie wszystko. Bukmacher ma też sporo promocji dla zarejestrowanych graczy. Między innymi zakłady bez podatku na wybrane kupony i rozgrywki czy dedykowane freebety, rozsyłane na e-mail, za akceptację zgód marketingowych. Co jakiś czas pojawiają się także okresowe promocje, powiązane z dużymi turniejami czy najbardziej popularnymi meczami.

Metody płatności w ETOTO

Żeby jeszcze bardziej prześledzić nt. ETOTO opinie forum, warto zwrócić się w kierunku metod płatności. Gracze są zadowoleni z wielu najpopularniejszych opcji wpłaty: BLIK, Przelewy24 i karty płatnicze, ale kręcą nieco nosem, że brakuje alternatywnych wariantów. Praktycznie jedyną taką możliwością jest Paysfacard. Przydałby się Skrill, Neteller bądź PayPal.

Można za to być wielce zadowolonym z minimalnego depozytu na poziomie 1 zł oraz minimalnej wypłaty, rozpoczynającej się od 1 grosza.

Metody depozytu Min. kwota

BLIK

1 zł

VISA, Mastercard

1 zł

Przelewy24

1 zł

Paysafecard

1 zł

ETOTO nie pobiera opłat i prowizji za transakcje, a wypłaty realizowane są przeważnie w ciągu 15 minut od zlecenia.

ETOTO opinie: kursy bukmacherskie

Zacznijmy od razu od konkretu, a więc faktu, że ETOTO ma niskie marże, a to korzystnie wpływa na atrakcyjność oferowanych kursów bukmacherskich. O ile można mieć pewne wątpliwości w przypadku kursów dla mało znanych wydarzeń czy niższych poziomów rozgrywkowych, to dla topowych wydarzeń, ETOTO trzyma fason i oferuje zawsze jedne z najwyższych kursów bukmacherskich w Polsce. Sprawdziliśmy to sami, a dodatkowo zweryfikowaliśmy też o ETOTO opinie forum, które są spójne z tym, co napisaliśmy.

Limity zakładów i wypłaty wygranych

Maksymalna wygrana ETOTO na pojedynczym kuponie wynosi 500 000 zł. Kapitał dobowy przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranych wynosi z kolei 100 000 złotych. Operator nie narzuca innych limitów na kuponach. I dzięki temu ETOTO bukmacher opinie ma jakie ma, czyli bardzo dobre.

ETOTO opinie o Obsłudze Klienta

Generalne rzecz biorąc, można być zadowolonym z obsługi klienta, którą ETOTO realizuje na dwa sposoby:

Konsultanci pracują w każdy dzień, w godzinach od 9 do 22. I rzeczywiście, ETOTO opinie forum potwierdzają dobrą jakość i szybko udzielane wsparcie. Jedynym mankamentem wydaje się być zatem brak całodobowego wsparcia, które jest oferowane przez coraz większą liczbę konkurentów.

Jakość strony internetowej

Strona ETOTO jest szybka, przejrzysta i funkcjonalna, a to wystarczające, żeby podobała się zarówno nam, jak i graczom. Z łatwością odnajdziesz się w intuicyjnej nawigacji, poszukasz interesujących zakładów, zapoznasz się z atrakcyjnymi promocjami. Bukmacher wspiera także szybką rejestrację, za co należą się kolejne słowa pochwały. Doceniają to także ETOTO opinie forum, mówiące, że jest to jedna z najlepszych platform bukmacherskich na polskim rynku.

ETOTO aplikacja mobilna

ETOTO aplikacja mobilna

Zastrzeżeń nie można mieć, a wręcz przeciwnie, trzeba użyć słowa pochwały co do aplikacji ETOTO. Na telefonie u tego bukmachera gra się równie wygodnie. Napisana w specjalnej technologii natywnej aplikacja jest wyjątkowo lekka i szybka. Aplikacja ETOTO działa na systemach Android i iOS, a zatem brakuje wersji dla Huaweia, co jest piętą achillesową większości bukmacherów. Na plus działa fakt, że jedna ETOTO promocja wykorzystana może być wyłącznie w aplikacji. Chodzi o darmowy zakład 222 zł. Dzięki temu będziesz mógł się z nią wnikliwie zapoznać.

Często zadawane pytania o ETOTO

  • Jakie są o ETOTO opinie graczy?

Bukmacher cieszy się dobrymi opiniami. Szczegóły sprawdzisz w naszej recenzji.

  • Jakie są największe zalety ETOTO?

Funkcjonalny serwis, wysokie kursy, atrakcyjne bonusy i szybka obsługa klienta.

  • Jakie są największe wady ETOTO?

Brak transmisji online i całodobowej obsługi klienta.

  • Ile wynosi w ETOTO bonus na start?

W ETOTO promocja dla nowych graczy to nawet 2222 złotych.

  • Czy jest w ETOTO rejestracja tymczasowa?

Tak. Możesz założyć konto tymczasowe, odebrać bonusy i obstawiać mecze.

Podsumujmy opinie o ETOTO: warto czy nie?

Wiesz, że o ETOTO opinie mamy dobre i rozsądną opcją jest zarejestrować się u tego bukmachera i samemu wypróbować co potrafi. Zwróć uwagę na wskazane w tekście zalety, a więc świetny serwis, atrakcyjne kursy, hojne bonusy i świetne wsparcie dla klienta. Trochę nie możemy się pogodzić, że buk nie ma transmisji online, ale jeśli nie to przukuwa Twoją uwagę, to śmiało, próbuj gry w ETOTO!

WEJDŹ NA STRONĘ