Fortuna czy LVBET, który lepszy? Porównanie bukmacherów

Czas na pojedynek, w którym zwycięzca może być tylko jeden. Fortuna czy LVBET? Przekonaj się!

Który bukmacher posiada lepsze bonusy: Fortuna czy LVBET? – FORTUNA wygrywa

Porównanie bukmacherów zaczynamy od bonusów bukmacherskich. Trzeba uczciwie osądzić, że mieliśmy tutaj do czynienia z zaciętym pojedynkiem. Zwycięstwo zapisujemy po stronie bukmachera Fortuna. Oferta powitalna jest tutaj dużo łatwiejsza do zrozumienia i sprawi zdecydowanie mniej kłopotów początkującym graczom, niż bonus LVBET. 

Który bukmacher posiada lepsze bonusy

ODBIERZ BONUS

Owszem, w obu zakładach bukmacherskich bonusy powitalne są wysokie. Za Fortuna kod promocyjny otrzymasz na start 100% do 2000 zł od pierwszego depozytu a obok tego także cashback do 200 złotych i darmowy zakład 20 złotych. Także u bukmachera LVBET możesz wziąć freebet 20 zł, a przy tym bonus od pierwszego depozytu do 2000 zł, bonus od drugiego depozytu do 1000 zł oraz jeszcze cashback do 333 złotych. Jednak znaczenie ma tutaj przystępność oferty na start. W zakładach Fortuna opiera się ona o standardowe zasady rynkowe, a w LVBET bonus ma nieco skomplikowane warunki. Bukmacher przyznaje wszystkie bonusy na zasadach mnożnika kursu, nad którym trzeba przysiąść kilka minut, by zrozumieć, o co tutaj tak naprawdę chodzi. Kolejną rzeczą przemawiającą za bonusami Fortuny są warunki obrotu, które na “papierze” są prostsze do zrealizowania, niż za LVBET kod promocyjny.

BONUSY FORTUNA:

BONUSY LVBET:

Kursy bukmacherskie i oferta zakładów – LVBET wygrywa

Bez przeciągania struny napiszmy, jak jest, a poniżej znajdziesz uzasadnienie naszego werdyktu. Przyglądając się czy bukmacher Fortuna czy LVBET ma lepsze kursy, musimy ogłosić remis. Jednak oferta wydarzeń, a już w szczególności liczba rynków zdecydowanie przemawia na korzyść LVBET.

Obaj bukmacherzy oferują swoim graczom jedne z najbardziej atrakcyjnych kursów na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Zwłaszcza, jeżeli pod nasze czujne oko weźmiemy topowe wydarzenia sportowe. Zatem w tym zakresie musimy ogłosić remis. Raz lepsza jest Fortuna, raz LVBET, a różnice są naprawdę minimalne. Dlatego wszystko zależy od konkretnego spotkania, dnia czy nawet godziny, bo przecież kursy bukmacherskie potrafią zmieniać się z godziny na godzinę.

Kursy bukmacherskie

wejdź na stronę

Liczba dostępnych sportów u obu bukmacherów też się zgadza, czyli jest porównywalna. Największą różnicę, która zadecydowała o zwycięstwie w tej kategorii dla LVBET dostrzegamy w rynkach bukmacherskich. W Fortunie najlepsze wydarzenia mają do 150 różnych rynków bukmacherskich, a w LVBET ponad 300! Przepaść? Owszem, jeżeli lubisz nieszablonowe czy łączone zakłady. Generalnie jednak i w Fortunie i w LVBET znajdziesz najważniejsze rodzaje zakładów. LVBET po prostu bardziej urozmaicił swoją ofertę zakładów, co pozwala na wybór mniej oczywistych rynków, kiedy np. nie masz pomysłu, kto wygra mecz, ile padnie bramek itp.

KURSY I OFERTA FORTUNA:

KURSY I OFERTA LVBET:

Oferta promocji dla stałych graczy – LVBET wygrywa

Porównanie bukmacherów to także przyjrzenie się, jakie promocje dla stałych klientów posiada Fortuna i LVBET. Która oferta jest lepsza? Nie ma co ukrywać. LVBET ma lepsze bonusy dla zarejestrowanych już graczy.

Dlaczego tak twierdzimy? Podejrzeliśmy w dłuższym okresie czasu promocje LVBET i Fortuny oraz przeanalizowaliśmy, co na ten moment oferują. I wyszło, jak wyszło. LVBET to lepsza propozycja, dla graczy koncentrujących się szczególnie na promocjach bukmacherskich. W Fortunie co prawda są dwie dość stałe oferty zakładów bez podatku i bonusów AKO, ale oprócz tego, bukmacher raczej nie częstuje graczy kolejnymi promocjami. Jeżeli to się przytrafia, to bardzo rzadko. Zdecydowanie inaczej wygląda to w przypadku LVBET. Bonusy to kilka stałych promocji – i tu – kolejny raz można odwołać się do gry bez podatku, czy bonusów na kupony akumulowane. W LVBET jest też regularnie aktualizowana zakładka z promocjami tymczasowymi, które pojawiają się z reguły przy okazji ważnych wydarzeń sceny sportowej. I to właśnie ze względu na te dniowe czy kilkudniowe promocje, LVBET okazuje się lepszy od Fortuny.

Oferta promocji dla stałych graczy - LVBET

ODBIERZ BONUS

PROMOCJE FORTUNA:

PROMOCJE LVBET:

Dodatkowe funkcje w zakładach bukmacherskich

Samo stawianie zakładów bukmacherskich to już przeszłość. Strony bukmacherskie są obecnie, jak najlepsze samochody – obudowane w całą masę dodatkowych funkcjonalności, jak np. Fortuna typy na dziś. Przyjrzyjmy się teraz stronom i porównajmy Fortuna vs LVBET. Rzućmy też okiem na wrażenia dla użytkownika, a więc wygląd stron oraz ich intuicyjność.

Wrażenia dla użytkownika – LVBET wygrywa

Tutaj musimy przyznać, że mieliśmy twardy orzech do zgryzienia by wyłonić czy lepsze wrażenia dla użytkownika pozostawia po sobie strona zakładów Fortuna czy LVBET. Ostatecznie jednak stawiamy na LVBET, który rzutem na taśmę okazał się lepszy od Fortuny.

Obie strony są dość intuicyjne i spełniają wszystkie wymagana, aby nawet początkujący gracze odnaleźli się na nich, jak we własnych czterech ścianach. To nie podlega dyskusji. Aczkolwiek mamy wrażenie, że wyszukiwanie zakładów – zwłaszcza filtrowanie oraz ich układ od najważniejszych wydarzeń dnia, wygląda nieco lepiej w LVBET, niż we Fortunie. Także, mamy wrażenie, że lepiej zostały tu opisane promocje bukmacherskie. Fortuna z kolei przeważa minimalnie szybciej ładującą się strona internetową. My jednak przechylamy delikatnie szalę zwycięstwa w stronę LVBET. Właśnie za to, że łatwiej odnaleźć tu konkretne zakłady bukmacherskie.

WRAŻENIE FORTUNA: ⭐⭐⭐

WRAŻENIE LVBET: ⭐⭐⭐⭐

Zakłady na żywo – LVBET wygrywa

Stawianie zakładów na żywo jest równie łatwe we Fortunie, co w LVBET i nad tym nie trzeba się zbytnio rozwodzić. Jednak to LVBET ma do zaoferowania więcej rynków bukmacherskich na żywo i dlatego też dajemy mu ocenę o jedną wyżej, niż Fortunie.

ZAKŁADY LIVE FORTUNA: ⭐⭐⭐⭐

ZAKŁADY LIVE LVBET: ⭐⭐⭐⭐⭐

Transmisje meczów na żywo – FORTUNA wygrywa

Tym razem wskazujemy na zwycięstwo Fortuny. Fortuna posiada najwięcej transmisji wideo wśród polskich bukmacherów. LVBET musi się jeszcze mocno napocić, by dorównać Fortunie. Miłym akcentem jest to, że zarówno we Fortunie i LVBET transmisje wideo dostępne są i na stronie i w aplikacji. Fortuna transmituje piłkę nożną, tenis, hokej, siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną itd. W LVBET próżno by szukać niektórych tych sportów.

TRANSMISJE WIDEO FORTUNA: ⭐⭐⭐⭐⭐

TRANSMISJE WIDEO LVBET:

Fortuna czy LVBET

Aplikacja mobilna na telefon – FORTUNA wygrywa

Obaj bukmacherzy przygotowali bardzo dobre aplikacje mobilne dla Android oraz iOS. I trzeba powiedzieć śmiało, że pojedynek Fortuna vs LVBET wskazuje też, że aplikacje te, to jedne z lepszych produktów, po które mogą sięgnąć polscy fani bukmacherki. Wyżej o jeden stopień oceniamy jednak aplikację Fortuny.

Dlaczego? Jest ona nieco bardziej przejrzysta i szybsza, niż podobna propozycja od LVBET. Do Fortuna aplikacja możesz logować się za pomocą Touch ID, korzystać z czatu z innymi użytkownikami, oglądać wiele transmisji i zyskać dostęp do rozbudowanych statystyk. To powoduje, że mobile Fortuna jest lepsza, niż LVBET aplikacja.

APLIKACJA FORTUNA:

APLIKACJA LVBET:

Funkcja cashout – FORTUNA wygrywa

Sam proces oferowania cashout w zakładach bukmacherskich Fortuna czy LVET jest dokładnie taki sam. Jeżeli masz kupon z wciąż otwartym przynajmniej jednym zdarzeniem, możesz spodziewać się, pojawienia się propozycji wcześniejszego zamknięcia za z góry ustaloną kwotę. My jednak zauważyliśmy, że Fortuna oferuje wykup nieco częściej niż LVBET, a kwoty cashout są też ciut wyższe. Oczywiście, może to różnić się w zależności od sportu, na który stawiasz. Więc zwycięstwo Fortuny określamy mianem naprawdę minimalnego.

CASHOUT FORTUNA: ⭐⭐⭐⭐⭐

CASHOUT LVBET:

Kluczowe plusy i minusy: Fortuna vs LVBET

Nadszedł ten moment, w którym podsumujemy największe wady i zalety Fortuny oraz LVBET. Wszystko wyjaśni Ci tabela poniżej.

Fortuna
LVBET

✅Przejrzyste bonusy na start

✅Wiele transmisji wideo

✅ Znakomita aplikacja mobilna

✅Średnia liczba promocji okresowych

✅ Średnia liczba rynków na mniej znaczących wydarzeniach sportowych

✅Brak całodobowego wsparcia klienta

❌Największy wybór rynków bukmacherskich w Polsce

❌Bogata sekcja z promocjami

❌Rozbudowane zakłady na żywo

❌Zbyt mało transmisji wideo

❌Niezrozumiałe dla niektórych początkujących warunki bonusów powitalnych

❌Brak czatu online z innymi graczami

Który bukmacher lepszy, Fortuna czy LVBET? Jednak Fortuna!

Podsumujmy, czy Fortuna czy LVBET jest lepszym bukmacherem. Nasze porównanie bukmacherów kończymy tym, że wskazanie wędruje minimalnie w stronę Fortuny. Choć bukmacher LVBET mocno dotrzymuje kroku dużo bardziej doświadczonemu konkurentowi.

U bukmachera Fortuna oferta jest lepsza. Spodobała nam się ogromna liczba transmisji wideo, świetnie działający cash-out, rewelacyjne bonusy powitalne oraz aplikacja mobilna. Są też najważniejsze zakłady, sporty, rynki bukmacherskie i coś ekstra. LVBET ma z kolei nieco więcej rynków (w zakładów na żywo) oraz częściej oferuje promocje. Fortuna powinna popracować właśnie nad promocjami dla zarejestrowanych, a LVBET nad transmisjami. Tutaj widzimy największe rezerwy obu bukmacherów.

Zobacz ponadto, kto wygrywa kolejne porównanie bukmacherów, a mianowicie Fortuna czy forBET? Który z nich jest lepszy?