Fortuna KSW – zakłady, kursy i bonusy bukmacherskie na najbliższą galę

Już 10 września 2022 roku następna gala spod szyldu najlepszej organizacji mma w Europie. Z okazji nadchodzącego KSW Fortuna przygotowała ciekawe zakłady bukmacherskie, wysokie kursy i atrakcyjne bonusy.

fortuna ksw

Fortuna KSW zakłady bukmacherskie

Jeżeli chcesz stawiać zakłady na KSW, Fortuna będzie najlepszym wyborem. Bukmacher jest oficjalnym partnerem federacji, a ścisła współpraca korzystnie wpływa na ofertę zakładów, kursy i bonusy bukmacherskie. Wystarczy, że klikniesz w poniższy link, a odbierzesz najlepsze na KSW bonusy, w tym 30 zł w ramach darmowych zakładów.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ

Szerzej powyższą ofertę opisujemy w naszym artykule z Fortuna kod promocyjny, który otworzy przed Tobą drogę do najlepszych bonusów.

Kursy bukmacherskie na najbliższą galę

Jeżeli chcesz obstawiać walkę De Fries – Prasel lub dowolną inną na najbliższej gali KSW 74, Fortuna jak najbardziej to umożliwia. Sprawdź poniższe kursy na KSW 74. Zakłady możesz postawić klikając w przyciski w widocznej tabeli.

Zawodnik 1
Zawodnik 2
Postaw zakłady!

Mruk - 2.30

Dzikowsi - 1.62

OBSTAW TUTAJ

Kazieczko - 1.28

Demenko - 3.68

OBSTAW TUTAJ

Bekus - 1.45

Bagishvili - 2.76

OBSTAW TUTAJ

Koziorzębski - 2.12

Meek - 1.72

OBSTAW TUTAJ

Martins - 1.64

Polityło - 2.26

OBSTAW TUTAJ

Kęsik - 1.95

Romanowski - 1.85

OBSTAW TUTAJ

Stosić - 1.28

Kita - 3.68

OBSTAW TUTAJ

Janikowski - 2.20

Breese - 1.67

OBSTAW TUTAJ

De Fries - 1.15

Prasel - 5.46

OBSTAW TUTAJ

Bez dwóch zdań, największym zainteresowaniem cieszy się walka o pas kategorii ciężkiej, którego właścicielem nieprzerwanie od jego zdobycia jest Phil De Fries. Anglikowi spróbuje zagrozić Prasel, ale nie będzie to łatwym zadaniem. Sporo emocji wywołują także walki Damiana Janikowskiego i Michała Kity.

Jak obstawiać KSW? Fortuna krok po kroku

Jeżeli chcesz stawiać u bukmachera Fortuna na KSW zakłady, to warto zrobić to z głową. Zacznij od założenia konta, odbioru bonusów, a później wyślij kupon. Spójrz na wskazówki krok po kroku, jak obstawiać KSW.

  1. Przejdź do bukmachera, korzystając z naszego linku, dzięki czemu otrzymasz najlepsze na KSW bonusy.
  2. Zarejestruj konto, podając prawdziwe dane.
  3. Zweryfikuj swoją tożsamość, a otrzymasz 20 złotych bez depozytu, które bedziesz mógł wykorzystać na zakłady bukmacherskie KSW.
  4. Zgarnij kolejne bonusy.
  5. Obstawiaj swoje ulubione walki i walcz o wygraną.

Jak widzisz, to nic skomplikowanego, jak obstawiać w Fortunie KSW. Zakłady bukmacherskie Fortuna są oficjalnym partnerem organizacji i nie mamy wątpliwości, że posiadają najlepszą ofertę na zbliżającą się galę KSW 74.