STS czy Betclic? Porównanie bukmacherów. Który jest lepszy?

Wahasz się którego wybrać czy STS czy Betclic? Zobacz na nasze porównanie bukmacherów!

Gdzie są lepsze bonusy: STS czy Betclic? – STS wygrywa

Już na sam początek na celownik bierzemy bonusy powitalne. Który bukmacher ma lepsze, STS vs Betclic? Naszym zdaniem, zdecydowanie STS.

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla nowych klientów trzy bonusy na start. Jest tam darmowy zakład o wartości 30 złotych, cashback 200 złotych a także 100% od pierwszej wpłaty aż do 1200 złotych. Żeby mieć pewność, że dostaniesz wszystkie bonusy, podaj przy rejestracji w STS kod promocyjny: STSMAX.

Nieco uboższa kwotowo a przede wszystkim ilościowo jest oferta powitalna Betclic. Ten bukmacher przygotował jeden bonus powitalny: zakład bez ryzyka do 550 zł. Do odebrania tego bonusu wymagany jest Betclic kod promocyjny: BETPLMAX – bez kodu dostaniesz tylko 500 złotych. I choć kwota robi piorunujące wrażenie, to jednak w STS możesz dostać zdecydowanie więcej.

Zarejestruj się

sts bonusy

Wymagania dotyczące obrotu bonusów w obu zakładach bukmacherskich są dość porównywalne, a ze szczegółami możesz zapoznać się bezpośrednio na stronie STS czy Betclic.

BONUS POWITALNY STS:

BONUSY POWITALNY BETCLIC:

Oferta i kursy bukmacherskie – BETCLIC wygrywa

Zakłady bukmacherskie Betclic naszym zdaniem przeważają nad STS, jeżeli na celownik weźmiemy ofertę zakładów i kursy bukmacherskie.

Owszem, ilość dostępnych sportów na STS czy Betclic jest porównywalna, ale u drugiego z bukmacherów dostrzegamy więcej opcji postawienia zakładu (przedmeczowe i zakłady na żywo), czyli rynków bukmacherskich. Nieco lepiej wyglądają też w Betclic średnie kursy bukmacherskie. Mówiąc bardziej szczegółowo, bukmacher nalicza sobie niższe marże. Należy jednak podejść do tego z pewnym dystansem. Owszem, średnie kursy są ważne, ale nie jest powiedziane, że Betclic na każdym zdarzeniu jest lepszy od STS. Wiele razy może zdarzyć się, że będzie wręcz odwrotnie. Różnice w zakresie kursów są naprawdę niewielkie. Dlatego dobrze jest przed postawieniem określonego zakładu, zrobić bezpośrednie porównanie bukmacherów STS i Betclic.

Kod Promocyjny STS

Nieco wyższa jest też kwota maksymalnej wygranej na pojedynczym kuponie w Betclic, niż w STS. W przypadku Betclic to 800 tysięcy złotych, a u STS 500 tysięcy złotych. Jeżeli grasz za niskie kwoty, to akurat tym zagadnieniem nie zakrzątaj sobie głowy.

OFERTA I KURSY STS:

OFERTA I KURSY BETCLIC:

Zarejestruj się

Promocje bukmacherskie dla zarejestrowanych graczy – STS wygrywa

Chcemy Ci przedstawić kompletne porównanie bukmacherów STS i Betclic. Dlatego przyjrzyjmy się teraz, jak mają się promocje dla stałych klientów. Nie mamy wątpliwości, że zdecydowanie lepiej wyglądają promocje na stronie STS.

Zakłady bukmacherskie STS już od dawna przyzwyczaiły graczy do oferowania różnych akcji bonusowych. Są tam zakłady ubezpieczone, rankingi oraz freebety. Dodatkowo pojawiają się także dedykowane dla poszczególnych meczy promocje. W Betclic oferta jest wyraźnie uboższa. Wyższe wygrane na AKO i ranking graczy to jedyne, co na stałe zostało ujęte w zakładce z promocjami. Raz na jakiś czas Betclic rozdaje też dedykowane bonusy na poszczególne wydarzenia. Reasumując jednak, liczba promocji jest zdecydowanie wyższa w STS, niż w Betclic i nasze wskazanie nie mogło być inne.

PROMOCJE STS:

PROMOCJE BETCLIC:

Dodatkowe funkcje i możliwości STS vs Betclic

Teraz jeszcze głębiej zajrzyjmy w oferty STS i Betclic, by poznać, jakie wrażenia dla użytkowników zostawiają oba te serwisy bukmacherskie.

Wrażenia dla użytkownika – BETCLIC wygrywa

Naszym zdaniem, nieco bardziej przyjazna i intuicyjna jest strona internetowa Betclic.

STS czy Betclic

Przede wszystkim jest czytelniejsza, posiada milsze dla oka kolory oraz mimo wszystko, odnieśliśmy wrażenie, że także nawigacja po niej jest nieco łatwiejsza niż po stronie STS. Może wynika to z delikatnego nadmiaru grafiki na witrynie STS. Oczywiście, wrażenia użytkownika to nieco bardziej indywidualna kwestia i w zależności od tego, co wolisz może okazać się, że w pojedynku STS vs Betclic lepszy okaże się dla Ciebie innych bukmacher, niż dla nas.

WRAŻENIE STS:

WRAŻENIE BETCLIC:

Zakłady na żywo – BETCLIC wygrywa

Jeżeli chodzi o samo stawianie zakładów na żywo i przejrzystość oferty, to tutaj optujemy za remisem. Minimalnie przechylamy jednak szalę zwycięstwa na stronę Betclic ze względu na to, że u tego bukmachera masz dostępną większą liczbę rynków bukmacherskich na żywo. A co za tym idzie, momentami dużo bardziej ciekawsze i niekonwencjonalne zakłady bukmacherskie.

ZAKŁADY LIVE STS:

ZAKŁADY LIVE BETCLIC:

Transmisje wideo – STS wygrywa

Wyrok w przypadku transmisji wideo jest łatwy. STS to lider rynku bukmacherskiego w Polsce, jeżeli chodzi właśnie o streaming. Wystawiamy więc maksymalną ofertę dla STS i solidną czwórkę dla Betclic. Zarówno u jednego, jak i u drugiego bukmachera możesz oglądać praktycznie te same sporty, a więc chociażby piłkę nożną, tenis, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej, snooker, darty, badminton, tenis stołowy itd., ale liczba transmisji wideo na stronie STS jest nieporównywalnie wyższa, od liczny transmisji w Betclic.

Zarówno w STS i Betclic możesz oglądać streamy na stronie www lub w aplikacji mobilnej. Za to nieco lepiej wygląda kwestia dostępności do przekazu wideo. W Betclic wystarczy Ci dodatnie saldo konta, w STS wymaga postawienia dowolnego zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin.

TRANSMISJE STS:

TRANSMISJE BETCLIC:

Aplikacja mobilna – STS wygrywa

Odpowiadając na to, czy STS czy Betclic ma lepszą aplikację mobilną, stawiamy minimalnie na STS.

sts aplikacja mobilna

Aplikacja STS ma tę przewagę nad Betclic, że możesz zalogować się do niej odciskiem palca, dostępny jest czat online z innymi graczami oraz funkcja BetBooster, czyli tak naprawdę widget, pokazujący Ci ciekawe propozycje zakładów. To zadecydowało o zwycięstwie STS w tejże sekcji. Poza tym obie apki są szybkie, intuicyjne i pozwalają robić wszystko to, co na stronach tych bukmacherów.

STS APLIKACJA:

BETCLIC APLIKACJA:

Cashout – REMIS

W cashout stawiamy na remis. Ciężko byłoby wskazać zwycięzcę i nie chcieliśmy krzywdzić żadnego z bukmacherów. Raz, że cashout jest dostępny i w STS i w Betclic na zakładach przedmeczowych oraz zakładach na żywo. Przetestowaliśmy też algorytm i cashout pojawia się w dość podobnych momentach i na podobne kwoty. Zatem, co tu więcej dodawać – remis.

CASHOUT STS:

CASHOUT BETCLIC:

Najważniejsze plusy i minusy bukmacherów STS i Betclic

Zerknijmy szybko na zalety i wady STS oraz Betclic.

Bukmacher PLUSY MINUSY
STS
 • Świetna oferta powitalna
 • Sporo transmisji wideo
 • Ciekawe promocje dla stałych klientów
 • Nie zawsze zadowalające kursy bukmacherskie
 • W godzinach szczytu długi czas oczekiwania na konsultanta na czacie online
 • Mała liczba rynków na mniej popularnych meczach
Betclic
 • Najwyższy cashback na rynku
 • Przyjazne graczom kursy bukmacherskie
 • Sporo opcji postawienia zakładu
 • Mała liczba promocji okresowych
 • Brak aplikacji na Windows Phone
 • Brak darmowego zakładu na start

Kto wygrywa, STS czy Betclic? Minimalnie STS!

Po wyrównanej walce, podnosimy w górę rękę STS. Bukmacher okazał się być minimalnie lepszą propozycją dla graczy od Betclic. Naturalnie musisz wziąć też pod uwagę, co jest dla Ciebie najważniejsze. W ogólnym zestawieniu STS opinie są lepsze od Betclic, ale kiedy odrzucisz mniej ważne dla Ciebie rzeczy, może okazać się, że to Betclic będzie odpowiednim wyborem. Zatem zapoznaj się z naszym porównaniem bukmacherów i sam wyrób sobie zdanie, którego z nich wybrać. Betclic ma średnio więcej zakładów i lepsze kursy od STS, ale ten drugi przeważa nad konkurentem bonusami, promocjami i transmisjami wideo. To najważniejsze elementy, różniące obydwa te zakłady bukmacherskie.

Zarejestruj się