Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy i kursy (2.06.2024)

Pora na kolejne emocje związane z PGE Ekstraligą. Tym razem chodzi o starcie Apatora Toruń z Falubazem Zielona Góra. Pięknych biegów z pewnością nie zabraknie. Jak przedstawiają się Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy?

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy bukmacherskie

W kontekście tego spotkania przeczuwam przynajmniej 10-punktowe zwycięstwo Apatora. Uważam, że w odniesieniu takiego sukcesu torunianom powinien pomóc atut domowej nawierzchni. Poza tym Apator ma lepszy skład od Falubazu, co także trzeba mieć na uwadze.

Apator Toruń - Falubaz Zielona Góra typy

Jeżeli chodzi o Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra typy, to prognozuje także, iż dobry mecz odjedzie Robert Lambert. Jest on na tyle solidnym i doświadczonym zawodnikiem, że powinien tu wykręcić 11 punktów.

Już wkrótce czeka nas emocjonujący pojedynek żużlowy pomiędzy drużynami KS Apator Toruń i NovyHotel Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to będzie niezwykle istotne dla obu zespołów, biorąc pod uwagę ich aktualną sytuację w tabeli.

KS Apator Toruń znajduje się obecnie na 5. miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów po 6 rozegranych meczach (2 zwycięstwa i 4 porażki). Drużyna z Torunia będzie zdeterminowana, aby zdobyć cenne punkty, które pozwolą awansować w klasyfikacji i poprawić swoją pozycję.

Z kolei NovyHotel Falubaz Zielona Góra zajmuje 7. miejsce, mając na koncie 3 punkty po 5 rozegranych meczach (1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki). Dla zielonogórzan mecz ten również ma ogromne znaczenie, gdyż zwycięstwo mogłoby znacząco poprawić ich sytuację w tabeli i zbliżyć ich do czołówki.

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra składy awizowane

Oczywiście znamy już składy awizowane na pojedynek w Toruniu. Oto one:

NovyHotel Falubaz Zielona Góra:
1. Jarosław Hampel
2. Jan Kvech
3. Rasmus Jensen
4. Przemysław Pawlicki
5. Piotr Pawlicki
6. Krzysztof Sadurski
7. Oskar Hurysz

KS Apator Toruń:
9. Patryk Dudek
10. Robert Lambert
11. Wiktor Lampart
12. Paweł Przedpełski
13. Emil Sajfutdinow
14. Mateusz Affelt
15. Krzysztof Lewandowski

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie w kontekście meczu Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra nikogo nie powinny dziwić. W świetle faworyta stawiany jest zespół gospodarzy.

“Anioły” mają niewątpliwie większy potencjał. Dodatkowo pojadą u siebie, co powinno im pozwolić na odnotowanie satysfkacjonującego wyniku.

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni starcie tych dwóch drużyn miało miejsce 6 czerwca 2021 roku. Wtedy Falubaz wygrał u siebie 48:42. Prędzej było 51:39 dla Apatora, a jeszcze szybciej “Anioły” zwyciężyły 46:44.

Apator ostatnio przegrał w Częstochowie 40:50 i w Grudziądzu 42:47, a ponadto pokonał u siebie Spartę Wrocław 52:38.

Falubaz ma zaś za sobą porażki w Lublinie 34:56 i u siebie ze Stalą Gorzów 41:49, a poza tym zremisował w Lesznie z Unią 45:45.

Gdzie oglądać Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra? Transmisja i godzina

Mecz Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra odbędzie się 2 czerwca 2024 roku. Początek o 16:30.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport. Poza tym spotkanie będzie można oglądać na platformie Canal+ online. Emocji na pewno nie zabraknie.

OGLĄDAJ TUTAJ