Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik typy, kursy i transmisja (26.08.2023)

Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik typy na mecz rewanżowy w ramach ćwierćfinału 1. Ligi Żużlowej zostały zamieszczone poniżej. Przewidujemy, że pojedynek w Ostrowie Wielkopolskim będzie gwarancją dużych emocji.

Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik typy i przewidywania

Zapewne wiele osób zastanawia się, skąd takie, a nie inne Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik typy. Triumf gospodarzy przewidujemy z uwagi na to, że pojadą oni u siebie i powinni to umiejętnie wykorzystać. Skład ostrowian wygląda solidnie, choć trzeba mieć na uwadze ostatnie perturbacje zdrowotne Gustsa i Berntzona. Ich kondycja może mieć tutaj ogromne znaczenie.

Arged Malesa Ostrów - ROW Rybnik typy

Przewidujemy jednocześnie, że pierwsze skrzypce w zespole z Ostrowa Wielkopolskiego odegra Tobiasz Musielak. To klasowy zawodnik, który w tak ważnym spotkaniu przed własną publicznością powinien wywalczyć przynajmniej 10 punktów. Uważamy, że to wręcz jego obowiązek na ten pojedynek.

Naszym zdaniem będzie to bardzo zacięte i emocjonujące starcie. W pierwszym meczu ćwierćfinałowym wygrał ROW. W Rybniku było 51:39. Liderem “Rekonów” był Patrick Hansen, autor 13 punktów. Solidnie pojechali też Patryk Wojdyło (11+1) oraz Brady Kurtz (10). Po przeciwnej stronie barykady najlepiej punktowali Matias Nielsen (10) i Grzegorz Walasek (11). Czas pokaże, jak będzie w rewanżowym starciu…

Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik składy awizowane

Sztaby szkoleniowe obu zespołów zgłosiły już składy awizowane na mecz Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik. Jak przedstawiają się zestawienia tych dwóch drużyn? Rzućmy okiem na składy:

ROW Rybnik:
1. Brady Kurtz
2. Patryk Wojdyło
3. Matej Zagar
4. Lech Chlebowski
5. Patrick Hansen
6. Kacper Tkocz
7. Kamil Winkler

Arged Malesa Ostrów:
9. Tobiasz Musielak
10. Francis Gusts
11. Grzegorz Walasek
12. Matias Nielsen
13. Oliver Berntzon
14. Jakub Krawczyk
15. Sebastian Szostak

Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik bezpośrednie mecze

W tym roku doszło już do trzech pojedynków tych dwóch ekip. Lepszym bilansem mogą pochwalić się ostrowianie. 

  • ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów 51:39
  • ROW Rybnik – Arged Malesa Ostrów 40:50
  • Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik 45:44

Po raz ostatni te ekipy rywalizowały w dniu 20 sierpnia 2023 roku. Wówczas ROW Rybnik okazał się lepszy i wygrał 51:39. Wcześniej natomiast ostrowianie pokonywali rywali z Rybnika 45:44 (16.04.2023) i 50:40 (23.07.2023).

Kiedy, o której i gdzie oglądać Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik? Transmisja

Pojedynek Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik powinien nam zagwarantować naprawdę sporo emocji. Wierzymy, że rywalizacja będzie trzymać w napięciu, a na torze nie zabraknie ciekawych wydarzeń.

Kiedy Arged Malesa Ostrów – ROW Rybnik i o której godzinie? Rywalizacja toczyć się będzie w dniu 26 sierpnia 2023 roku. Początek zmagań nastąpi natomiast o godzinie 16:30. 

Zmagania będzie można śledzić na antenie Canal+ Sport 5. Pojawi się również stream online. Bezpośredni przekaz live znajdziecie na platformie Canal+ online. Można z niej skorzystać z poziomu nowoczesnych telewizorów, komputerów, smartfonów oraz tabletów. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.