Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy, kursy i transmisja (26.08.2023)

Pora na kolejne ćwierćfinałowe emocje w ramach 1. Ligi Żużlowej. Przed starciem w mieście nad Brdą przedstawiamy wam godne uwagi Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy.

Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy i przewidywania

Uważamy, że konfrontacja Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Trans MF Landshut Devils zagwarantuje sporo emocji. Naszym zdaniem ostatecznie ze zwycięstwa cieszyć się będą bydgoskie “Gryfy”. Skąd takie Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils typy?

Polonia Bydgoszcz - Landshut Devils typy

Sukces Polonii przewidujemy choćby z uwagi na fakt, że to mocniejszy zespół od Landshut Devils. Na papierze bydgoszczanie wyglądają naprawdę solidnie i na domowym owalu powinni przypieczętować awans do półfinału 1. Ligi Żużlowej. Uważamy, że będą mieć zdecydowanie więcej argumentów niż w trakcie starcia w Landshut.

Furorę w Polonii po raz kolejny w tym sezonie powinien zrobić Wiktor Przyjemski. Choć to jeszcze junior, to niejednokrotnie udowodnił, że ma niesamowite możliwości i bez najmniejszego kłopotu może być liderem Polonii. Przeczuwamy, że w tym meczu pojedzie przynajmniej cztery biegi, w których wykręci 10 punktów.

Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils składy awizowane

Oczywiście wiemy, jak będą wyglądać Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils składy awizowane. Sztaby szkoleniowe obu ekip przedstawiły bowiem zestawienia, po które zamierzają sięgnąć przy okazji tego pojedynku. Rzućcie okiem na awizowanych zawodników:

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
9. Kenneth Bjerre
10. Szymon Szlauderbach
11. Mateusz Szczepaniak
12. David Bellego
13. Andreas Lyager
14. Wiktor Przyjemski
15. Olivier Buszkiewicz

Trans MF Landshut Devils:
1. Kai Huckenbeck
2. Kim Nilsson
3. Lukas Baumann
4. Erik Riss
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Erik Bachhuber

Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils bezpośrednie mecze

Ogromu emocji dostarczały ostatnie pojedynki tych dwóch ekip. Częściej górą była Polonia Bydgoszcz, choć zespół Landshut Devils pokazał, że potrafi skutecznie walczyć z “Gryfami”.

  • Landshut Devils – Polonia Bydgoszcz 44:45
  • Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils 46:43
  • Landshut Devils – PoloniaBydgoszcz 52:38

Po raz ostatni te dwa zespoły rywalizowały w dniu 20 sierpnia 2023 roku. Wtedy ze zwycięstwa cieszyli się bydgoszczanie. “Gryfy” wygrały przewagą zaledwie jednego “oczka”!

Kiedy, o której i gdzie oglądać Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils? Transmisja

Kiedy Polonia Bydgoszcz – Landshut Devils i o której godzinie? To spotkanie odbędzie się już 26 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji przewidziany został z kolei na godzinę 16:30. W ciemno można zakładać, że emocji absolutnie nie zabraknie. Ekipa z Niemiec uchodzi za bardzo waleczny zespół, więc zapewne i tym razem zrobi wszystko, by postawić rywalowi twarde warunki. 

Starcie ekip z Bydgoszczy i Landshut będzie można oglądać w telewizji. Przekaz live z tego pojedynku pojawi się na antenie Canal+ Sport 5.

Oczywiście będzie też stream online. Jeżeli masz taką możliwość, to starcie Polonia – Devils będziesz mógł śledzić przy wykorzystaniu internetowej platformy Canal+ online. Można z niej korzystać na rozmaitych urządzeniach, takich jak choćby telewizory, smartfony, tablety czy też komputery.