Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa typy i kursy (24.05.2024)

24 maja 2024 roku dojdzie do konfrontacji Falubazu z Włókniarzem. W ciemno można zakładać, że w Zielonej Górze zadzieje się sporo. Poniżej dostępne są Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa typy.

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa typy bukmacherskie

Z pewnością zastanawiasz się, skąd takie, a nie inne Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa typy. Otóż dobry występ Jarosława Hampela przewiduję mając na uwadze choćby jego doświadczenie, ale i formę od początku tego sezonu. Do tej pory spisywał się bardzo solidnie i także w tym spotkaniu powinien “dać radę”.

Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa typy

Jednocześnie twierdzę, że tutaj zwycięzca nie zostanie wyłoniony. Dobrze wiem, że typowanie remisu w żużlu to trochę szaleństwo, ale jednocześnie mocno przeczuwam, że wynik tego starcia jak najbardziej może kręcić się w okolicach remisu. Kto wie, czy ostatecznie nie dojdzie do podziału punktów. Patrząc na sytuację w tabeli, zapowiada się niezwykle wyrównany pojedynek, w którym trudno jednoznacznie wskazać faworyta.

NovyHotel Falubaz Zielona Góra zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 3 punktów po pięciu rozegranych meczach (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki). Drużyna z Zielonej Góry będzie dążyć do wykorzystania przewagi własnego toru, aby poprawić swoją pozycję w tabeli i zdobyć cenne punkty.

Z kolei Krono-Plast Włókniarz Częstochowa znajduje się na 8. miejscu, mając na koncie 1 punkt po czterech meczach (1 remis, 3 porażki). Mimo niskiej pozycji w tabeli, zespół z Częstochowy będzie zdeterminowany, aby przełamać złą passę i odnieść swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Na pewno nie jest to słaba drużyna.

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa składy awizowane

Poniżej znajdziesz składy na mecz Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa:

NovyHotel Falubaz Zielona Góra
9. Jarosław Hampel
10. Rasmus Jensen
11. Przemysław Pawlicki
12. Jan Kvech
13. Piotr Pawlicki
14. Oskar Hurysz
15. Krzysztof Sadurski

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Kacper Woryna
4. Mads Hansen
5. Leon Madsen
6. Kajetan Kupiec
7. Szymon Ludwiczak

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa kursy bukmacherskie

Trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego starcia. Większe szanse na sukces bukmacherzy dają jednak Falubazowi.

Obie drużyny mają swoje atuty i choć NovyHotel Falubaz Zielona Góra jedzie u siebie, Krono-Plast Włókniarz Częstochowa z pewnością nie podda się bez walki. Każdy punkt będzie na wagę złota, a wynik tego spotkania może mieć kluczowe znaczenie dla układu tabeli. Czy NovyHotel Falubaz Zielona Góra wykorzysta atut własnego toru i zdobędzie komplet punktów? A może Krono-Plast Włókniarz Częstochowa zaskoczy gospodarzy i odniesie zwycięstwo na trudnym terenie? Czas pokaże.

Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnie mecze tych dwóch ekip to dwa triumfy Włókniarza (46:44, 49:41) i jeden sukces Falubazu (47:43).

Falubaz w poprzednich kolejkach dwa razy przegrał – w Lublinie 34:56 i u siebie ze Stalą 41:49, a poza tym zremisował w Lesznie 45:45.

Włókniarz ma za sobą porażkę u siebie z Motorem 39:51 oraz ze Stalą na wyjeździe 42:48, a poza tym zremisował ze Spartą 45:45.

Gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra – Włókniarz Częstochowa? Transmisja i godzina

Spotkanie odbędzie się 24 maja o 20:30.

Transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1. Mecz zobaczysz też na Pilot WP i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ