Unia Leszno – Motor Lublin typy i kursy (24.05.2024)

W kolejnym meczu PGE Ekstraligi dojdzie do starcia Fogo Unii Leszno z Orlen Oil Motorem Lublin. Faworytem są goście i każdy inny wynik niż ich triumf będzie niespodzianką. Poniżej Unia Leszno – Motor Lublin typy.

Unia Leszno – Motor Lublin typy bukmacherskie

Pora szerzej omówić Unia Leszno – Motor Lublin typy. Przed tym pojedynkiem przeczuwam, że kolejne wyborne zawody pojedzie Bartosz Zmarzlik. Moim zdaniem mistrz świata śmiało może zdobyć 12 punktów. Na pewno ma ku temu wszelkie predyspozycje. Jego forma jest wysoka, co powinien potwierdzić podczas tego meczu.

Unia Leszno - Motor Lublin typy

Faworytem tej konfrontacji jest Motor Lublin i wątpię, by mogło dojść do jakiejś niespodzianki. Unia ma problemy kadrowe, co rywale powinni wykorzystać. Uważam, że dojdzie do pewnego zwycięstwa “Koziołków”.

Fogo Unia Leszno zajmuje obecnie 6. miejsce w tabeli, mając na koncie 3 punkty po pięciu rozegranych meczach (1 zwycięstwo, 1 remis, 3 porażki). Zespół z Leszna będzie starał się wykorzystać atut własnego toru, by poprawić swoją sytuację w lidze i zdobyć cenne punkty.

Z kolei Orlen Oil Motor Lublin to aktualny lider PGE Ekstraligi, który zdobył aż 10 punktów w pięciu meczach, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Drużyna z Lublina prezentuje znakomitą formę i jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Nieustępliwość i wysoki poziom umiejętności “Koziołków” stawiają ich w roli głównych pretendentów do zwycięstwa.

Unia Leszno – Motor Lublin składy awizowane

Poniżej składy awizowane na mecz Unia Leszno – Motor Lublin.

Fogo Unia Leszno
9. Bartosz Smektała
10. Andrzej Lebiediew
11. Janusz Kołodziej
12. Keynan Rew
13. Grzegorz Zengota
14. Antoni Mencel
15. Hubert Jabłoński

Orlen Oil Motor Lublin
1. Dominik Kubera
2. Jack Holder
3. Frederik Lindgren
4. Mateusz Cierniak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Wiktor Przyjemski
7. Bartosz Bańbor

Unia Leszno – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Już wiemy, że faworytem meczu Unia Leszno – Motor Lublin są goście. Takie przewidywania mają między innymi bukmacherze, co widać gołym okiem w kursach.

Choć Fogo Unia Leszno będzie miała wsparcie swoich kibiców, to zadanie przed “Bykami” jest wyjątkowo trudne. Lider tabeli, Orlen Oil Motor Lublin, nie zamierza zwalniać tempa i przyjedzie do Leszna z zamiarem podtrzymania swojej zwycięskiej passy.

Unia Leszno – Motor Lublin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Ostatnie starcie tych dwóch ekip odbyło się na torze w Lesznie 16 czerwca 2023 roku. Wtedy Motor wygrał 52:38. Prędzej Motor pokonywał leszczynian 65:25 i 51:39.

Unia ma za sobą porażki we Wrocławiu 33:57 i Grudziądzu 35:54, a także remis 45:45. Motor zaś ostatnio pokonywał Falubaz 56:34, Włókniarz 51:39 oraz Apatora 53:37.

Gdzie oglądać Unia Leszno – Motor Lublin? Transmisja i godzina

Konfrontacja Unia Leszno – Motor Lublin dojdzie do skutku 24 maja 2024 roku. Początek o godz. 18:00.

Transmisja dostępna będzie na Eleven Sports 1. Stream online znajdziesz zaś na Pilot WP i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ