GKM Grudziądz – Apator Toruń typy i kursy (26.05.2024)

Na horyzoncie widać już wielkie emocje związane z rozgrywkami PGE Ekstraligi 2024. Tym razem chodzi o starcie derbowe – GKM Grudziądz rywalizować będzie z Apatorem Toruń! Poniżej GKM Grudziądz – Apator Toruń typy.

GKM Grudziądz – Apator Toruń typy bukmacherskie

Być może niektórych zdziwią przedstawione przeze mnie GKM Grudziądz – Apator Toruń typy. A przede wszystkim to, że typuję triumf miejscowych. Uważam jednak, że gospodarze są w stanie wykorzystać atut domowej nawierzchni w celu pokonania rywala z Torunia. Spotkanie jednak niemal na pewno będzie zacięte.

GKM Grudziądz - Apator Toruń typy

Dobrą informacją dla GKM-u jest to, że ostatnio przebudził się Jason Doyle. Australijczyk prezentuje się naprawdę solidnie i uważam, że może poprowadzić grudziądzan do triumfu. Tego zawodnika stać na wywalczenie co najmniej 12 punktów.

ZOOleszcz GKM Grudziądz zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli, mając na koncie 2 punkty po czterech rozegranych meczach (1 zwycięstwo, 3 porażki). Mimo trudnego początku sezonu, drużyna z Grudziądza liczy na poprawę wyników i wsparcie swoich kibiców w najbliższym spotkaniu. GKM na pewno będzie chciał jak najlepiej wykorzystać atut własnego toru.

KS Apator Toruń plasuje się na 4. pozycji z 4 punktami zdobytymi również po czterech meczach (2 zwycięstwa, 2 porażki). Zespół z Torunia ma nadzieję na kolejne zwycięstwo, które pozwoliłoby umocnić się w górnej części tabeli.

Czy ZOOleszcz GKM Grudziądz zdoła przełamać się na swoim torze i zdobędzie ważne punkty, czy może to KS Apator Toruń wyjedzie z Grudziądza z tarczą? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w niedzielny wieczór.

GKM Grudziądz – Apator Toruń składy awizowane

Jak prezentują się składy awizowane na mecz GKM Grudziądz – Apator Toruń?

ZOOleszcz GKM Grudziądz 9. Max Fricke 10. Wadim Tarasienko 11. Jaimon Lidsey 12. Kacper Pludra 13. Jason Doyle 14. Kacper Łobodziński 15. Kevin Małkiewicz

KS Apator Toruń 1. Patryk Dudek 2. Robert Lambert 3. Wiktor Lampart 4. Paweł Przedpełski 5. Emil Sajfutdinow 6. Krzysztof Lewandowski 7. Mateusz Affelt

GKM Grudziądz – Apator Toruń kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na spotkanie GKM Grudziądz – Apator Toruń podpowiadają, że trudno tutaj wskazać zdecydowanego faworyta. Zanosi się na niezwykle zacięte i emocjonujące starcie.

Patrząc na dotychczasowe wyniki i pozycje w tabeli, trudno jednoznacznie wskazać faworyta tego meczu. Oba zespoły będą walczyć o każdy punkt, co z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Grudziądzanie będą chcieli wykorzystać atut własnego toru, podczas gdy Apator Toruń będzie dążył do zdobycia cennych punktów na wyjeździe.

GKM Grudziądz – Apator Toruń bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy rywalizowały 18 czerwca 2023 roku. Wtedy GKM wygrał 50:40. Prędzej było 52:38 i 56:34 dla Apatora.

GKM ma za sobą triumf 54:35 nad Unią i porażki ze Spartą 37:53 oraz Falubazem 42:48. Apator natomiast pokonywał Spartę 52:38 i Unię 59:31, a poza tym przegrał w Lublinie 53:37.

Gdzie oglądać GKM Grudziądz – Apator Toruń? Transmisja i godzina

Mecz GKM – Apator odbędzie się 26 maja 2024 roku. Początek o 19:15.

Transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport. Mecz zobaczysz także przez internet na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ