Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy i kursy (26.05.2024)

Przed nami kolejne emocje związane z PGE Ekstraligą 2024. Tym razem chciałbym przedstawić Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy. Co wydarzy się podczas starcia tych dwóch silnych zespołów?

Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy na mecz na Olimpijskim, to przede wszystkim uważam, że Tai Woffinden zaprezentuje swoje lepsze oblicze. Po słabym wejściu w sezon ewidentnie się przełamał i teraz powinien mieć już z górki. Moim zdaniem w tym meczu uzyska przynajmniej 10 punktów.

Sparta Wrocław - Stal Gorzów typy
Jednocześnie prognozuję, że Sparta Wrocław wygra to spotkanie. Gospodarze na pewno będą musieli zmierzyć się z silnym naporem rywali, ale mimo to powinni odnotować triumf.

Betard Sparta Sparta Wrocław, znana ze swojej nieustępliwości i doskonałej formy, będzie miała przewagę domowego toru, który znakomicie znają jej zawodnicy. Wrocławianie w tym sezonie prezentują się całkiem solidnie, a ich kibice mają nadzieję na kolejne zwycięstwo, które umocni ich pozycję w ligowej tabeli.

Drużyna ebut.pl Stal Gorzów z pewnością nie podda się bez walki, ale to Sparta wydaje się mieć wszystkie atuty po swojej stronie. Doskonała forma liderów, solidne wsparcie fanów i strategia dostosowana do własnego toru mogą okazać się decydujące w tym pojedynku.

Sparta Wrocław – Stal Gorzów składy awizowane

Znamy już składy awizowane na mecz Sparta Wrocław – Stal Gorzów. Oto one:

Betard Sparta Wrocław  9. Daniel Bewley 10. Tai Woffinden 11. Bartłomiej Kowalski 12. Artiom Łaguta 13. Maciej Janowski 14. Marcel Kowolik 15. Jakub Krawczyk

ebut.pl Stal Gorzów  1. Szymon Woźniak 2. Oskar Fajfer 3. Martin Vaculik 4. Jakub Miśkowiak 5. Anders Thomsen 6. Oskar Paluch 7. Jakub Stojanowski

Sparta Wrocław – Stal Gorzów kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie podpowiadają naprawdę sporo. Wynika z nich, że faworytem tego spotkania jest Betard Sparta Wrocław. Eksperci jednak nie pozostawiają ebut.pl Stali Gorzów bez najmniejszych szans na triumf. Generalnie może być tutaj szalenie ciekawie!

Czy Sparta Wrocław wykorzysta swoją przewagę i pokaże, że na swoim torze jest naprawdę mocna? Czy Stal Gorzów zdoła zaskoczyć gospodarzy i wywieźć punkty z trudnego terenu? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w niedzielny wieczór. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion oraz przed telewizory – czeka nas kapitalne widowisko! Na pewno warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić starcie w stolicy Dolnego Śląska.

Sparta Wrocław – Stal Gorzów bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 18 czerwca 2023 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Wtedy Sparta wygrała 47:43. Prędzej wrocławianie zwyciężyli u siebie 49:41.

Sparta ma za sobą triumf nad Unią Leszno 57:32, porażkę w Toruniu 38:52, ale i remis w Częstochowie 45:45.

Stal Gorzów ostatnio pokonała Falubaz Zielona Góra 49:41, a także Włókniarz Częstochowa 48:42 i przegrała w Lublinie 35:55.

Gdzie oglądać Sparta Wrocław – Stal Gorzów? Transmisja i godzina

Mecz Sparta Wrocław – Stal Gorzów oczywiście będzie transmitowany. To spotkanie obejrzysz między innymi w telewizji – na Canal+ Sport.

Pojawi się również stream online. Znajdziesz go na Canal+ online.

Mecz czeka nas już 26 maja o 16:30.

OGLĄDAJ TUTAJ