Landshut Devils – PSŻ Poznań typy, kursy i transmisja (6.08.2023)

Przedstawiamy wam wyborne Landshut Devils – PSŻ Poznań typy na mecz 14. kolejki 1. ligi żużlowej. Zanosi się na naprawdę interesujące widowisko!

Landshut Devils – PSŻ Poznań typy i przewidywania

Przedstawiliśmy już nasze Landshut Devils – PSŻ Poznań typy. Czas je nieco szerzej omówić. Przede wszystkim przewidujemy, że drużyna z Niemiec wykorzysta atut domowej nawierzchni i pokona zespół PSŻ Poznań. Niemiecka ekipa w tym sezonie prezentowała się lepiej od “Skorpionów” i w trakcie meczu 14. kolejki 1. ligi powinno być podobnie.

Landshut Devils - PSŻ Poznań typy

Uważamy jednocześnie, że ekipę Landshut Devils do triumfu poprowadzi Dimitri Berge. Ten sezon jest dla niego całkiem dobry i w starciu ze “Skorpionami” zdecydowanie nie powinien rozczarować. Francuz ma papiery na dobrą jazdę. Tym razem przy jego nazwisku pewnie zapiszemy co najmniej 12 punktów.

Ten mecz ma kluczowe znaczenie w kontekście walki o pozostanie w pierwszej lidze. Jeżeli PSŻ chce się utrzymać, to musi wygrać w Niemczech i jednocześnie liczyć na potknięcie Orła Łódź. Przeczuwamy, że tak się nie stanie.

Landshut Devils – PSŻ Poznań składy awizowane

Oczywiście bardzo istotne jest to, w jakich zestawieniach wystartują w tym spotkaniu obie ekipy. Spójrzmy na awizowane składy. Na tych zawodników zamierzają postawić obydwaj trenerzy.

Trans MF Landshut Devils:
9. Kai Huckenbeck
10. Kim Nilsson
11. Marius Hillebrand
12. Jonas Jeppesen
13. Dimitri Berge
14. Erik Bachhuber
15. Norick Bloedorn

InvestHousePlus PSŻ Poznań:
1. Adrian Gała
2. Aleksandr Łoktajew
3. Antonio Lindbaeck
4. Norbert Krakowiak
5.
6. Oskar Hurysz
7. Kacper Teska

Landshut Devils – PSŻ Poznań bezpośrednie mecze

Pierwsza w tym sezonie potyczka tych drużyn miała miejsce 9 kwietnia 2023 roku. Wtedy PSŻ Poznań okazał się lepszy od ekipy Landshut Devils – mecz w sercu Wielkopolski zakończył się wynikiem 48:42.

  • PSŻ Poznań – Landshut Devils 48:42
  • PSŻ Poznań – Landshut Devils 34:56
  • Landshut Devils – PSŻ Poznań 58:32

Lepszy bilans ma ekipa z Niemiec. W historii doszło do trzech oficjalnych starć tych dwóch drużyn. Aż dwa z nich wygrały “Diabły”. 

Kiedy, o której i gdzie oglądać Landshut Devils – PSŻ Poznań? Transmisja

Kiedy Landshut Devils – PSŻ Poznań i o której godzinie? Ten mecz 14. kolejki 1. ligi żużlowej odbędzie się 13 sierpnia 2023 roku. Rywalizacja ruszy o godzinie 14:00. W ciemno można zakładać, że ta konfrontacja dostarczy ogromnych emocji. Szykujcie się na pokaźną dawkę adrenaliny!

Oczywiście nie zabraknie bezpośredniej transmisji z tego pojedynku. Stream live pojawi się na platformie Canal+ online. Jest ona dostępna z poziomu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety, ale można z niej też skorzystać na komputerach oraz nowoczesnych telewizorach. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie!

A co z telewizją? Tym razem na Canal+ Sport 5 pojawi się Multiliga. Postanowiono wykorzystać fakt, że trzy konfrontacje 14. kolejki 1. ligi żużlowej rozpoczną się o tej samej porze.