Motor Lublin – Sparta Wrocław typy, kursy i transmisja (17.09.2023)

Pora omówić Motor Lublin – Sparta Wrocław typy na wielki finał PGE Ekstraligi. Już na samym wstępie musimy zaznaczyć, że niestety drużyny nie przystąpią do walki o złoto w najmocniejszych zestawieniach, co oczywiście odnajduje odzwierciedlenie w naszych prognozach…

Motor Lublin – Sparta Wrocław typy i przewidywania

Nasze Motor Lublin – Sparta Wrocław typy chyba nikogo nie powinny nikogo dziwić. Przede wszystkim przewidujemy, że dwumecz finałowy lepiej rozpoczną lubelskie „Koziołki”. Wydaje się, że forma tego zespołu jest naprawdę wysoka. Poza tym rywal boryka się z niemałymi problemami kadrowymi, co teoretycznie powinno ułatwić zadanie lubelskiej drużynie.

Motor Lublin - Sparta Wrocław typy

Niewątpliwie są ogromne szanse na to, że Platinum Motor Lublin sięgnie po tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2023. Na pewno jednak Betard Sparta Wrocław zrobi wszystko, by – mimo ogromnych przeciwności losu – postawić przeciwnikom twarde warunki.

Poza tym przewidujemy, że solidnym ogniwem “Koziołków” będzie Bartosz Zmarzlik. Ten zawodnik niewątpliwie ma ogromne umiejętności i bardzo duże doświadczenie. W tym sezonie znów jedzie bardzo dobrze i kroczy po tytuł mistrza świata. W finale PGE Ekstraligi na pewno znów będzie niezwykle szybki i dołoży cenne punkty do sukcesu Motoru. Uważamy, że podczas meczu w Lublinie wykręci przynajmniej 12 punktów.

W wielkim finale – co warto przypomnieć – zmierzą się ekipy, które znajdowały się w czubie tabeli po fazie zasadniczej. Betard Sparta Wrocław zajęła pierwsze miejsce, zaś Platinum Motor Lublin został sklasyfikowany na drugiej lokacie. Zauważmy też, że w półfinale rozgrywek Sparta Wrocław pokonała Apatora Toruń, zaś ekipa z Częstochowy musiała uznać wyższość Motoru Lublin.

Motor Lublin – Sparta Wrocław składy awizowane

Znamy już składy awizowane na pojedynek przy Alejach Zygmuntowskich w Lublinie. Koniecznie sprawdźcie, w jakich zestawieniach pojadą te dwa zespoły:

Betard Sparta Wrocław:
1. Piotr Pawlicki
2. Connor Bailey
3. Kacper Andrzejewski
4. Artiom Łaguta
5. Daniel Bewley
6. Kevin Małkiewicz
7. Bartłomiej Kowalski

Platinum Motor Lublin:
9. Jarosław Hampel
10. Dominik Kubera
11. Jack Holder
12. Fredrik Lindgren
13. Bartosz Zmarzlik
14. Mateusz Cierniak
15. Bartosz Bańbor

Motor Lublin – Sparta Wrocław bezpośrednie mecze

Jakie wyniki padały w ostatnich bezpośrednich starciach Motoru i Sparty? Oto szczegóły w tej sprawie:

  • Sparta Wrocław – Motor Lublin 41:49
  • Motor Lublin – Sparta Wrocław 44:46
  • Sparta Wrocław – Motor Lublin 45:45

Tak naprawdę konfrontacje tych zespołów były naprawdę wyrównane. W ostatnim meczu, który odbył się 9 sierpnia 2023 roku, Sparta przegrała z Motorem na domowym owalu. Było 41:49.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Motor Lublin – Sparta Wrocław? Transmisja

Kiedy Motor Lublin – Sparta Wrocław i o której godzinie? To spotkanie zostało przewidziane na 17 września 2023 roku. Rywalizacja ruszy o godzinie 19:15.

Gdzie transmitowany będzie ten pojedynek? Bezpośredni przekaz live znajdziecie na Canal+ Sport 5. Na pewno nie zabraknie takich, którzy będą chcieli oglądać to spotkanie. Jeżeli ktoś woli skorzystać z przekazu online, to należy też nie będzie problemu – pojawi się on na Canal+ online.