Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy, kursy i transmisja (17.09.2023)

Pora na walkę o brązowy medal PGE Ekstraligi 2023. Przed premierowym starciem o trzecie miejsce w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej przedstawiamy wam wyborne Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy: koniecznie się z nimi zapoznajcie.

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy i przewidywania

Teraz oczywiście musimy omówić nasze Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa typy na pojedynek o 3. miejsce PGE Ekstraligi 2023. Uważamy, że lepiej w ten dwumecz wejdą toruńskie “Anioły”. Skąd właśnie taka prognoza? W tym przypadku pod uwagę bierzemy przede wszystkim to, że torunianie pojadą na domowym owalu. Sądzimy, że może być to wręcz kluczowe w kontekście odniesienia dobrego wyniku.

Apator Toruń - Włókniarz Częstochowa typy

Mamy również przeczucie, że na tym etapie rozgrywek Apator – przynajmniej w kontekście domowego starcia – ma mimo wszystko nieco więcej argumentów. Fakty są jednak takie, że na pewno oba zespoły mierzą się ze swoimi problemami i w starciu o III miejsce górą będzie ten zespół, który skuteczniej się z nimi upora.

Uważamy, że w trakcie premierowego pojedynku o brąz PGE Ekstraligi 2023 bardzo istotna będzie postawa Emila Sajfutdinowa. W naszym przekonaniu Rosjanin z polskim paszportem wywalczy przynajmniej 11 punktów. W realizacji tego celu powinno mu pomóc niemałe doświadczenie i oczywiście znajomość toruńskiej Motoareny.

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa awizowane składy

Niewątpliwie warto sprawdzić awizowane składy na pojedynek o III miejsce, w którym dojdzie do starcia Apatora Toruń z Włókniarzem Częstochowa. Rywalizacja na pewno będzie bardzo emocjonująca, natomiast o końcowych rozstrzygnięciach zadecydować mogą detale. Jakie zestawienia zgłosili wstępnie przedstawiciele obu sztabów szkoleniowych? Rzućmy okiem:

Tauron Włókniarz Częstochowa:
1. Leon Madsen
2. Jakub Miśkowiak
3. Kacper Woryna
4. Maksym Drabik
5. Mikkel Michelsen
6. Kajetan Kupiec
7. Kacper Halkiewicz

For Nature Solutions KS Apator Toruń:
9. Patryk Dudek
10. Wiktor Lampart
11. Robert Lambert
12. Paweł Przedpelski
13. Emil Sajfutdinow
14. Oskar Rumiński
15. Mateusz Affelt

Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się w Toruniu w dniu 25 czerwca 2023 roku. Wtedy minimalnie lepiej wypadła ekipa Włókniarza Częstochowa.

  • Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa 44:46
  • Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń 49:41
  • Włókniarz Częstochowa – Apator Toruń 59:31

Wcześniej również lepszy okazywał się Włókniarz. 28 maja 2023 roku “Lwy” pokonały “Anioły” 49:41. 24 września 2022 roku było zaś 59:31 dla Włókniarza.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa? Transmisja

Kiedy Apator Toruń – Włókniarz Częstochowa i o której godzinie? Ten premierowy pojedynek o III miejsce w PGE Ekstralidze 2023 odbędzie się 17 września 2023 roku. Początek żużlowych zmagań przewidziany został na godzinę 16:30. Uważamy, że emocji zdecydowanie nie zabraknie. Toruński zespół na pewno postawi twarde warunki. “Lwy” też odpuszczać nie powinny!

Warto wspomnieć, że bezpośrednia transmisja z tego meczu dostępna będzie na Eleven Sports 1. Wolisz obejrzeć spotkanie za pomocą internetu? Żaden problem. Stream znajdziesz na Pilot WP.