Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa typy, kursy i transmisja (10.09.2023)

Mamy dla was godne uwagi Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa typy na rewanżowy półfinał PGE Ekstraligi 2023. Nasze prognozy nie powinny nikogo dziwić.

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa typy i przewidywania

Platinum Motor Lublin czy Tauron Włókniarz Częstochowa – która z drużyn wywalczy awans do wielkiego finału PGE Ekstraligi? Nie wydaje się, by miało tutaj nastąpić jakieś trzęsienie ziemi. Jest praktycznie pewne, że w najważniejszym dwumeczu sezonu udział wezmą “Koziołki”, które są uważane za kandydata do złota. To niewątpliwie znacznie mocniejszy zespół od Włókniarza Częstochowa.

Motor Lublin - Włókniarz Częstochowa typy

Nasze Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa typy wskazują na to, że 10 września 2023 roku “Koziołki” cieszyć się będą z kolejnego triumfu w tym sezonie. Uważamy, że mają po swojej stronie praktycznie wszystkie argumenty ku temu, by awansować do wielkiego finału rozgrywek PGE Ekstraligi 2023. W trakcie domowego meczu Motor powinien postawić kropkę nad “i”.

W składzie lubelskiej drużyny nie brakuje mocnych nazwisk, na czele z Bartoszem Zmarzlikiem. Świeżo upieczony mistrz Polski i lider klasyfikacji generalnej cyklu Speedway Grand Prix znów powinien pokazać swoją niesamowitą wartość. Prognozujemy, że w tym pojedynku będzie kołem napędowym Motoru i zakończy mecz z dorobkiem przynajmniej 12 punktów.

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa składy awizowane

W jakich zestawieniach do tego spotkania przystąpią drużyny Platinum Motoru Lublin i Tauron Włókniarza Częstochowa? Poniżej prezentujemy składy zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe. Warto zapoznać się z zestawieniami, które zostały skomponowane przez menedżerów.

Platinum Motor Lublin
9. Jarosław Hampel
10. Dominik Kubera
11. Fredrik Lindgren
12. Jack Holder
13. Bartosz Zmarzlik
14. Bartosz Jaworski
15. Bartosz Bańbor

Tauron Włókniarz Częstochowa
1. Mikkel Michelsen
2. Jakub Miśkowiak
3. Kacper Woryna
4. Maksym Drabik
5. Leon Madsen
6. Franciszek Karczewski
7. Kacper Halkiewicz

Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa bezpośrednie mecze

Ostatnie mecze z udziałem tych dwóch ekip układały się po myśli Motoru Lublin. Włókniarz Częstochowa nie potrafił znaleźć recepty na pokonanie “Koziołków”.

  • Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 36:54
  • Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa 54:36
  • Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 41:49

W pierwszym półfinale PGE Ekstraligi Motor Lublin pokonał ekipę Włókniarza Częstochowa aż 54:36. Co ciekawe, wcześniej takim samym wynikiem rozprawił się z “Lwami” w trakcie domowej konfrontacji w ramach fazy zasadniczej. 16 kwietnia 2023 roku w Częstochowie było zaś 49:41 dla Motoru.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa? Transmisja

Kiedy Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa i o której godzinie? Nie brakuje osób, które zadają tego typu pytania. Wobec tego rozwiewamy wszelkie wątpliwości. Ten pojedynek półfinałowy PGE Ekstraligi 2023 odbędzie się 10 września 2023 roku. Taśma pójdzie w górę o godzinie 16:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja z tego pojedynku. Znajdziecie ją na kanale Eleven Sports 1. Przekaz live pojawi się również na platformie Pilot WP.