ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy, kursy i transmisja (10.09.2023)

Zachęcamy do tego, byście uważnie przestudiowali ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy na półfinał 1. ligi żużlowej. Jakim rezultatem zakończy się ten pojedynek i która z drużyn przybliży się do najważniejszego dwumeczu w sezonie?

ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy i przewidywania

Znacie już atrakcyjne ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz typy na pojedynek na Górnym Śląsku. Zanosi się na bardzo ciekawą konfrontację. Obie ekipy przed tym starciem mają swoje problemy. Rybnickie “Rekiny” straciły Patricka Hansena, który doznał poważnej kontuzji. Abramczyk Polonia Bydgoszcz natomiast niepokoi się stanem zdrowia Wiktora Przyjemskiego. Nie wiadomo do końca, czy pojedzie on w tym spotkaniu.

ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz typy

Zważając na wszelkie okoliczności, uważamy, że pojedynek, który 10 września 2023 roku odbędzie się w Rybniku, zakończy się wygraną Abramczyk Polonii Bydgoszcz. Bydgoszczanie już przed sezonem byli uznawani za faworyta do jazdy w wielkim finale rozgrywek 1. ligi żużlowej i najprawdopodobniej zrealizują ten cel. W Rybniku powinni postawić kolejny krok w stronę awansu do wielkiego finału.

Kto będzie liderem bydgoskiej Polonii? Sporą cegiełkę do końcowego sukcesu dorzucić powinien Kenneth Bjerre. Nasze przeczucia wskazują na to, że Duńczyk pojedzie naprawdę solidne zawody. Uważamy, że jak najbardziej jest w stanie zapisać na swoim koncie dwucyfrową zdobycz punktową. Może ten sezon nie układa się dla niego perfekcyjnie, ale tym razem powinno być dobrze.

ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz składy awizowane

Znamy już składy awizowane na mecz ROW Rybnik – Abramczyk Polonia Bydgoszcz. W jakich zestawieniach do rywalizacji w ramach pierwszego półfinału 1. ligi żużlowej przystąpią te dwa zespoły? Rzućmy okiem:

ROW Rybnik:
9. Matej Zagar
10. Brady Kurtz
11. Patryk Wojdyło
12. Patrick Hansen
13. Lech Chlebowski
14. Kamil Winkler
15. Kacper Tkocz
16. Jan Kvech

Abramczyk Polonia Bydgoszcz:
1. Kenneth Bjerre
2. David Bellego
3. Szymon Szlauderbach
4. Mateusz Szczepaniak
5. Andreas Lyager
6. Olivier Buszkiewicz
7. Bartosz Nowak

ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz bezpośrednie mecze

Ostatni bezpośredni pojedynek tych dwóch zespołów miał miejsce 8 lipca 2023 roku. Wówczas ROW Rybnik wygrał mecz 49:41. Na pewno “Rekiny” bardzo by chciały powtórzyć taki sukces.

  • ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz 49:41
  • Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik 53:37
  • ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz 41:49

Wcześniej dwukrotnie górą była bydgoska Polonia. 23 kwietnia 2023 roku “Gryfy” wygrały 53:37, natomiast 26 czerwca 2022 roku było 49:41 dla zespołu z miasta nad Brdą.

Kiedy, o której i gdzie oglądać ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz? Transmisja

Zastanawiacie się, kiedy ROW Rybnik – Polonia Bydgoszcz i o której godzinie? To spotkanie odbędzie się 10 września 2023 roku. Początek rywalizacji przewidziany został na godzinę 14:00.

Bezpośrednia transmisja z tego pojedynku dostępna będzie na Canal+ Sport 5. Przekaz online również zostanie udostępniony. Jeżeli chcesz oglądać ten mecz przy wykorzystaniu internetu, możesz skorzystać z platformy Canal+ online.  Jest ona dostępna z poziomu komputerów, telewizorów ze SmartTV czy też urządzeń mobilnych.