Orzeł Łódź – PSŻ Poznań typy i kursy (20.04.2024)

Pora na drugą kolejkę Metalkas 2. Ekstraligi. Zapewne sporo emocji zagwarantuje choćby mecz na łódzkiej Motoarenie. Poniżej przedstawiam Orzeł Łódź – PSŻ Poznań typy. Co wydarzy się w Łodzi?

Orzeł Łódź – PSŻ Poznań typy bukmacherskie

Zakładam, że Orzeł Łódź – PSŻ Poznań typy na mecz 2. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi nikogo nie dziwią. Generalnie obie drużyny nie mają jakichś świetnych składów, ale wydaje się, że tutaj ogromne znaczenie będzie mieć kwestia domowej nawierzchni.

Orzeł Łódź - PSŻ Poznań typy

Orzeł powinien okazać swoją wyższość nad drużyną z Poznania. Moim zdaniem spotkanie będzie miało zacięty przebieg, lecz finalnie to miejscowi cieszyć się będą z triumfu. Czy ta prognoza odnajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości? Czas pokaże.

Jednocześnie prognozuję, że Szymon Szlauderbach zdobędzie więcej punktów niż Luke Becker. Tutaj na uwadze mam choćby potencjał obu zawodników. Wydaje się, że Polaka stać na znacznie więcej. Amerykanin kiepsko wszedł w rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi, a Szlauderbachowi poszło całkiem przyzwoicie.

Orzeł Łódź – PSŻ Poznań składy awizowane

Oczywiście poznaliśmy już składy awizowane na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – #OrzechowaOsada PSŻ Poznań. Poniżej zestawienia zgłoszone przez obu szkoleniowców:

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź:
9. Oskar Polis
10. Daniel Kaczmarek
11. Tomasz Gapiński
12. Benjamin Basso
13. Oliver Berntzon
14. Aleksander Grygolec
15. Mateusz Bartkowiak
16.

#OrzechowaOsada PSŻ Poznań:
1. Michael Jepsen Jensen
2. Szymon Szlauderbach
3. Ryan Douglas
4. Mateusz Dul
5. Aleksander Łoktajew
6. Kacper Grzelak
7. Kacper Teska
8.

Orzeł Łódź – PSŻ Poznań kursy bukmacherskie

Warto oczywiście przeanalizować kursy bukmacherskie. Chyba nikogo nie dziwi to, że faworytem bukmacherów jest łódzki Orzeł.

Orzeł Łódź – PSŻ Poznań bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Do ostatniego bezpośredniego pojedynku tych dwóch drużyn doszło 9 lipca 2023 roku. Wtedy Orzeł Łódź wygrał z PSŻ 47:42. Prędzej Orzeł pokonywał tę ekipę 47:43 oraz 45:42.

Orzeł Łódź na inaugurację odnotował nieudany wyjazd do Rzeszowa. Łódzka drużyna przegrała z beniaminkiem Metalkas 2. Ekstraligi 36:54. PSŻ Poznań natomiast przegrał przed własną publicznością – “Skorpiony” okazały się słabsze od rybnickiego ROW-u.

Gdzie oglądać Orzeł Łódź – PSŻ Poznań? Transmisja i godzina

Mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – #OrzechowaOsada PSŻ Poznań odbędzie się w ramach drugiej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Spotkanie zostało przewidziane na 20 kwietnia 2024 roku. Początek o 16:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Spotkanie będzie można obejrzeć na Canal+ Sport 5.

Wolisz śledzić losy tego starcia przez internet? Żaden problem. Skorzystaj z Canal+ online.

Ostatecznie to spotkanie nie dojdzie do skutku w pierwotnie planowanym terminie. Na przeszkodzie stanęły bowiem warunki atmosferyczne. Póki co nie wiadomo, kiedy nastąpi ponowna próba rozegrania tego pojedynku.

OGLĄDAJ TUTAJ