Apator Toruń – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Apator Toruń – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

To już druga kolejka PGE Ekstraligi 2024! Pierwszym meczem w ramach tej serii spotkań będzie konfrontacja KS Apator Toruń – Fogo Unia Leszno. Poniżej wyjaśniam, gdzie dostępna będzie Apator Toruń – Unia Leszno transmisja. Czy pojawi się stream online?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Apator Toruń – Unia Leszno? Transmisja na żywo (19.04.2024)

Zastanawiasz się, Apator Toruń – Unia Leszno gdzie oglądać? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Spotkanie będzie można śledzić za pośrednictwem Eleven Sports 1.

Transmisja online dostępna będzie natomiast na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ

Apator Toruń – Unia Leszno transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Starcie Apatora Toruń z Unią Leszno będzie można śledzić w Eleven Sports 1 i na Canal+ online. By oglądać spotkanie za pośrednictwem internetu, trzeba mieć wykupiony odpowiedni pakiet.

Oczywiście będzie też możliwość śledzenia Apator – Unia na innych platformach, które oferują dostęp do Eleven Sports 1. Chodzi choćby o Pilot WP.

Warto odnotować, że spotkanie Apator Toruń – Unia Leszno przewidziane zostało na 19 kwietnia 2024 roku. Pierwszy bieg rozpocznie się o godzinie 18:00. Emocji na pewno nie zabraknie. Szykuje się świetne widowisko!

Apator pokona Unię?

Wygląda na to, że ten pojedynek powinien zakończyć się triumfem toruńskiego Apatora. “Anioły” mają naprawdę solidne zestawienie. Emil Sajfutdinow, Robert Lambert czy Patryk Dudek to bardzo mocne nazwiska. Ci zawodnicy mają już wieloletnie doświadczenie i są niemal gwarantami wysokich zdobyczy punktowych.

Inaczej sytuacja wygląda jednak z Pawłem Przedpełskim. On na inaugurację zawiódł i zdobył tylko jeden punkt. Teraz na pewno będzie chciał się zrehabilitować.

Przypomnieć warto, że w pierwszej kolejce PGE Ekstraligi Apator Toruń przegrał w Gorzowie 39:51. Unia Leszno pokonała zaś u siebie Włókniarza Częstochowa 47:43.