Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 typy i kursy

Rusza nowy sezon Speedway Grand Prix. Na pewno na żużlowych arenach będzie się działo sporo, a walka o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu zagwarantuje nam mnóstwo emocji. Przed inauguracją IMŚ podsuwamy godne uwagi Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 typy.

Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 typy bukmacherskie

Tworząc SGP Gorican 2024 typy, nie można kierować się sympatią, tylko racjonalnym myśleniem i obiektywnym podejściem do tematu. Właśnie dlatego przewiduję, że Szymon Woźniak zaliczy dość bolesne zderzenie z elitą. Podczas inauguracji raczej nie ujrzymy go w półfinałach.

Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican 2024 typy
fot. Icon Sport

Woźniak nie ma jakiegoś imponującego początku sezonu w Polsce, co może się przełożyć na jego dyspozycję w Grand Prix. Niemal w ciemno można zakładać, że zawodnik ebut.pl Stali Gorzów będzie musiał zapłacić frycowe. Obstawiam, że w Gorican raczej za dobrze mu nie pójdzie, ale na pewno z turnieju na turniej będzie łapać wiatr w żagle, więc totalnie nie skreślam tego zawodnika.

Jednocześnie mam pozytywną prognozę dla polskich kibiców. Chodzi o Bartosza Zmarzlika. Jestem wręcz przekonany, że ten niesamowity rider zakończy turniej w Chorwacji na podium. Zmarzlik zapewne zrobi wszystko, by z przytupem wejść w sezon, podczas którego bronić będzie mistrzowskiej korony.

SGP Chorwacji w Gorican 2024 kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie na turniej Speedway Grand Prix w Chorwacji, to większych niespodzianek nie ma. Najwyżej stoją notowania Bartosza Zmarzlika. To właśnie Polak w zeszłym roku wygrał rywalizację na owalu rodziny Pavlic. Teraz znów może zaprezentować się z dobrej strony. Bez wątpienia ma spore szanse na końcowy sukces. Czy je wykorzysta? Czas pokaże.

Oto faworyci GP Gorican (kursy będą dostępne kilka godzin przed turniejem):

  • Bartosz Zmarzlik
  • Leon Madsen
  • Fredrik Lindgren
  • Martin Vaculik
  • Daniel Bewley
  • Robert Lambert

Kiedy, o której i gdzie oglądać Speedway Grand Prix Chorwacji?

Speedway Grand Prix Chorwacji odbędzie się 27 kwietnia 2024 roku. Początek zmagań o 19:00.

Transmisja dostępna będzie na kanale Eurosport Extra. Jest on dostępny z poziomu platformy Player.