Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024 typy i kursy

Trzeba przyznać, że kolejny turniej Speedway Grand Prix 2024 zapowiada się wręcz rewelacyjnie. Poniżej znajdziesz Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024 typy. Co przewiduję w kontekście tej imprezy?

Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024 typy bukmacherskie

Jeszcze nigdy na PGE Narodowym nie triumfował polski żużlowiec. Najwyższa pora, by to zmienić! Moim zdaniem SGP Polski 2024 typy, że na najwyższym stopniu podium stanie Bartosz Zmarzlik jak najbardziej mają sens.

SGP Polski 2024 typy
fot. Icon Sport

Żużlowiec Orlen Oil Motoru Lublin znakomicie wszedł w ten sezon. Dobrze radzi sobie w PGE Ekstralidze, solidnie pojechał też w GP Chorwacji. Uważam, że w Warszawie będzie chciał pokazać, kto rządzi w Polsce i stanie na wyżynach, by stanąć na najwyższym stopniu podium. Kto wie, może wsparcie publiczności poniesie go po ten piękny sukces. Oby tak się właśnie stało!

Kto może zagrozić Zmarzlikowi? Na pewno wysoko stoją notowania Jacka Holdera. Uważam, że Australijczyk spokojnie wjedzie do finału i ostatecznie stanie na podium. Właśnie ten zawodnik wygrał w Chorwacji, a poza tym podczas meczów w Polsce podtrzymuje wysoki poziom. Stać go na wiele.

SGP Polski w Warszawie 2024 kursy bukmacherskie

Jak prezentują się kursy na zwycięzcę Grand Prix Polski na PGE Narodowym? Rzućmy okiem poniżej.

  • Bartosz Zmarzlik – 2,75
  • Fredrik Lindgren – 6,00
  • Jack Holder – 6,75
  • Leon Madsen – 10,00
  • Jason Doyle – 12,00
  • Robert Lambert – 12,00

Kiedy, o której i gdzie oglądać Speedway Grand Prix Polski?

Kiedy odbędzie się Grand Prix Polski w Warszawie? Te zawody zostały zaplanowane na 11 maja (sobota). Drugi w tym sezonie turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu rozpocznie się o godzinie 19:00. Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by móc na bieżąco obserwować rywalizację w ramach tego turnieju. Będzie się działo, oj będzie.

Oczywiście przewidziana została transmisja. Zawody w ramach Grand Prix Polski będzie można śledzić na kanale Eurosport Extra na platformie Player. Dostępna będzie też transmisja na otwartym kanale TTV – jest on dostępny w wielu pakietach telewizyjnych.