Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024 transmisja. Gdzie oglądać?

Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024 transmisja. Gdzie oglądać?
fot. Icon Sport

Przed nami drugi turniej w ramach cyklu Speedway Grand Prix 2024. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w Warszawie. Gdzie dostępna będzie Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024 transmisja? 

Gdzie oglądać Speedway Grand Prix Polski w Warszawie 2024? Transmisja online

Turniej Grand Prix Polski w Warszawie będzie można oglądać online na Eurosport Extra w Playerze.

Zawody zaplanowano na 11 maja 2024 roku. Turniej w Warszawie, na PGE Narodowym, wystartuje o godz. 19:00. Będzie się działo, oj będzie!

SGP Polski 2024 – gdzie oglądać Speedway Grand Prix Polski?

Warto wspomnieć o tym, że transmisja online na Eurosport Extra w Playerze będzie płatna. Zapewne niektórzy posiadają wykupioną subskrypcję, bo właśnie w tym miejscu można oglądać wszystkie rundy cyklu SGP 2024. Ci, którzy nie mają takiej opcji, mogą jednak skorzystać z alternatywnego rozwiązania.

Chodzi o transmisję na żywo w telewizji. Przekaz live pojawi się na otwartym kanale TTV. Właśnie w tym miejscu można oglądać wszystkie turnieje cyklu Speedway Grand Prix, które odbywają się w Polsce. Jest to ukłon w stronę fanów speedwaya z naszego kraju. Wszystkie pozostałe turnieje pokazywane są zaś wyłącznie w Playerze – trzeba więc głębiej sięgnąć do kieszeni i wykupić subskrypcję.

Kiedy i o której godzinie SGP Polski w Warszawie?

Warto rozważyć oglądanie Grand Prix Polski w Warszawie. Turniej dojdzie do skutku już 11 maja 2024 roku. W ciemno można zakładać, że zadzieje się dużo. O końcowych rozstrzygnięciach zadecydować mogą detale. Ostrzymy sobie zęby na te zmagania!

Początek turnieju na PGE Narodowym zaplanowano na godz. 19:00. Sobotni wieczór upłynie zatem pod znakiem żużlowych zmagań.

Kto okaże się najlepszy w turnieju Speedway Grand Prix Polski?

Kto wygra turniej w Warszawie? Miejmy nadzieję, że będzie to Polak. Dotychczas jeszcze ani jedne zawody na PGE Narodowy nie kończyły się triumfem reprezentanta naszego kraju. Czas przełamać tę niemoc!

Oczywiście mocno wierzymy w sukces Bartosza Zmarzlika. Kto wie, może o niespodziankę pokusi się Dominik Kubera? Zobaczymy!