SGP Vojens 2023 – typy i kursy bukmacherskie

Przed nami przedostatnia runda cyklu Speedway Grand Prix w tym sezonie. W związku z tym przedstawiamy bardzo dobre SGP Vojens 2023 typy. Koniecznie sprawdźcie, co przeczuwamy w kontekście zmagań na duńskiej ziemi.

GP Vojens 2023 – typy i kursy bukmacherskie

Pewnie już przejrzeliście nasze Speedway Grand Prix Vojens 2023 typy na zmagania w Danii. Uważamy, że zadzieje się naprawdę sporo. Przeczuwamy jednocześnie, że powody do radości będzie mieć Bartosz Zmarzlik. Polak powinien zapisać na swoim koncie kolejny udany występ w elitarnym cyklu.

SGP Vojens 2023 typy 
fot. Icon Sport

Nade wszystko uważamy, że Zmarzlik zaprezentuje się lepiej od bezpośredniego konkurenta w walce o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata 2023. Chodzi oczywiście o Fredrika Lindgrena. Szwed ma na swoim koncie 114 punktów i zajmuje pozycję wicelidera klasyfikacji generalnej SGP 2023. Próbuje gonić Polaka, ale wydaje się, że nic z tego nie będzie. W Vojens Zmarzlik może przypieczętować kolejny tytuł w karierze. To może być dla niego przecudny wieczór!

Mamy też przeczucia w kontekście rywalizacji Martina Vaculika oraz Jasona Doyle'a. Obydwaj zawodnicy mają duże doświadczenie, obydwu stać na naprawdę sporo. My uważamy jednak, że zwycięsko z tej konfrontacji H2H wyjdzie Vaculik. Słoweniec wydaje się mieć więcej argumentów niż Australijczyk – przede wszystkim w tym sezonie SGP Vaculik prezentuje się solidniej. Warto mieć to na uwadze.

Kiedy i o której GP Vojens? Gdzie transmisja?

Speedway Grand Prix Danii w Vojens odbędzie się 16 września 2023 roku. Rywalizacja rozpocznie się o godzinie 19:00.

Na pewno warto śledzić te zmagania od początku do samego końca. Bezpośrednią transmisję będzie można znaleźć na platformie Player. Rywalizację pokaże kanał Eurosport Extra. Dostęp jest płatny.