Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra typy i kursy (12.04.2024)

Czas rozpocząć rozgrywki PGE Ekstraligi 2024! W ciemno można zakładać, że emocji w tym sezonie będzie szalenie dużo. Już teraz warto sprawdzić, jak przedstawiają się Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra typy na inaugurację 

BONUS: KURS 100.00 na zwycięzcę meczu w STS! (rejestracja z kodem STSMAX, wpłata min. 50 zł i akceptacja zgód marketingowych, max. wygrana 200 zł) 

ODBIERZ BONUS

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra typy bukmacherskie

Zanim omówię Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra typy, muszę nadmienić, że te dwie ekipy mają zupełnie inne priorytety. Wrocławianie chcą się bić o najwyższe cele, zaś zespół z Winnego Grodu będzie zadowolony z tego, jeżeli zdoła się utrzymać w PGE Ekstralidze.

Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra typy

I choćby te priorytety wpłynęły na przewidywania w kontekście spotkania w stolicy Dolnego Śląska. Moim zdaniem Betard Sparta Wrocław gładko wygra to spotkanie przynajmniej 10 punktami. Spartanie mają dużo mocniejszy zespół, a poza tym pojadą na własnym owalu, co powinno im sprzyjać. Z Falubazem wygrali w czterech z poprzednich pięciu bezpośrednich starć. Wymowne? Moim zdaniem bardzo wymowne!

Uważam, że tutaj przewaga Sparty będzie ewidentna. Do tego stopnia, że Falubaz przynajmniej raz w meczu będzie musiał sięgnąć po rezerwę taktyczną, by w ten sposób nieco podratować wynik.

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra składy awizowane

A jak prezentują się składy awizowane na pojedynek Betard Sparta Wrocław – NovyHotel Falubaz Zielona Góra? Zerknijmy poniżej:

Betard Sparta Wrocław
9. Tai Woffinden
10. Daniel Bewley
11. Bartłomiej Kowalski
12. Artiom Łaguta
13. Maciej Janowski
14. Marcel Kowolik
15. Jakub Krawczyk

NovyHotel Falubaz Zielona Góra
1. Jarosław Hampel
2. Jan Kvech
3. Rasmus Jensen
4. Przemysław Pawlicki
5. Piotr Pawlicki
6. Krzysztof Sadurski
7. Oskar Hurysz

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie nikogo nie powinny dziwić. Jasno z nich wynika, że faworytem tego spotkania jest zespół Sparty Wrocław. Falubaz Zielona Góra raczej nie ma co liczyć na niespodziankę.

Kurs na wygraną Betard Sparty Wrocław to… 1,01. Gospodarze są więc uważani za totalnego pewniaka w tym spotkaniu. Na remisie można zarobić najwięcej, bo mnożnik to aż 25,00! Jeżeli chodzi o kurs na wygraną Falubazu, to wynosi on 17,59.

Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Oczywiście dla obu ekip jest to pierwszy mecz w sezonie, więc nie mamy zbyt wielu punktów odniesienia. Co prawda były sparingi, ale nawiązywanie do ich wyników nie ma sensu – tam każdy jedzie testowo, a rezultaty są drugorzędne.

Warto jednak nadmienić, że do ostatniego bezpośredniego meczu Sparty Wrocław z Falubazem Zielona Góra doszło 20 sierpnia 2021 roku. Wtedy wrocławianie wygrali 53:37. Prędzej było 63:27 dla Sparty, a jeszcze szybciej zespół z Wrocławia wygrał 50:40.

Gdzie oglądać Sparta Wrocław – Falubaz Zielona Góra? Transmisja i godzina

Pojedynek Betard Sparta Wrocław – NovyHotel Falubaz Zielona Góra odbędzie się 12 kwietnia 2024 roku. Początek o 18:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Mecz zobaczysz na Eleven Sports 1. Stream pojawi się również na Canal+ Online.

OGLĄDAJ TUTAJ