Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy i kursy (12.04.2024)

Czas najwyższy, aby karuzela pn. PGE Ekstraliga 2024 zaczęła się kręcić! Przed nami premierowy w tym sezonie mecz w Lesznie. Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy zamieszczone zostały poniżej. Kto wygra ten pojedynek?

BONUS: KURS 100.00 na zwycięzcę meczu w STS! (rejestracja z kodem STSMAX, wpłata min. 50 zł i akceptacja zgód marketingowych, max. wygrana 200 zł) 

ODBIERZ BONUS

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy bukmacherskie

Na przygotowane przeze mnie Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa typy na pewno mocno wpłynął istotny problem “Byków”. Chodzi oczywiście o kontuzję Janusza Kołodzieja. “Koldi” jest marką samą w sobie i jego problemy zdrowotne mogą mieć spory wpływ na sytuację leszczyńskiego zespołu.

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa typy

Przez problemy zdrowotne Kołodziej musiał poddać się rehabilitacji. Zawodnik doznał poważnego urazu, jakim jest złamanie mostka. O kontuzji długo nie informowano publicznie. Ostatecznie w programie “Kolegium Żużlowe” wygadał się dziennikarz Tomasz Dryła. Ostatecznie co prawda Kołodziej pojedzie w tym meczu, ale ze względu na wspomniane perturbacje może wypaść gorzej niż zwykle.

“Lwy” z Częstochowy jak najbardziej mogą wykorzystać perturbacje po stronie Fogo Unii Leszno. Jednocześnie uważam, że w starciu Grzegorz Zengota vs. Mikkel Michelsen górą będzie ten drugi.

W minionym sezonie “Zengi” udowodnił, że potrafi skutecznie ścigać się w PGE Ekstralidze, jednakże uważam, że większy potencjał ma Duńczyk. Michelsen w takim meczu powinien wywalczyć więcej punktów od Zengoty. Czy tak będzie? Czas pokaże.

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa składy awizowane

A jak prezentują się składy awizowane na mecz Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa? Zerknijmy poniżej.

Fogo Unia Leszno
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Andrzej Lebiediew
12. Keynan Rew
13. Grzegorz Zengota
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak
16.

Tauron Włókniarz Częstochowa
1. Mikkel Michelsen
2. Maksym Drabik
3. Kacper Woryna
4. Mads Hansen
5. Leon Madsen
6. Kajetan Kupiec
7. Igor Nabiałkowski
8.

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na to spotkanie? Bukmacherzy w roli faworyta stawiają zespół Włókniarza Częstochowa.

Kurs na zwycięstwo Włókniarza wynosi 2,00. W przypadku Unii Leszno mnożnik oszacowano w granicach 2,12. Jeżeli chodzi zaś o remis, to na nim tradycyjnie zarobić można najwięcej – wartość mnożnika to aż 8,75!

Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy starły się 11 czerwca 2023 roku. Wtedy górą był Włókniarz Częstochowa (53:37). Prędzej też triumfowały “Lwy” – najpierw 50:40, a potem 49:41.

To pierwsza kolejka, więc na razie nie ma o czym mówić, jeśli chodzi o ostatnie wyniki. Co prawda były sparingi, ale one nie są miarodajnym wyznacznikiem formy.

Gdzie oglądać Unia Leszno – Włókniarz Częstochowa? Transmisja i godzina

Spotkanie Fogo Unia Leszno – Tauron Włókniarz Częstochowa dojdzie do skutku w ramach pierwszej kolejki PGE Ekstraligi 2024. Mecz został zaplanowany na 12 kwietnia 2024 roku. Początek o godz. 20:30.

Oczywiście dostępna będzie bezpośrednia transmisja. Spotkanie będzie można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Stream online pojawi się na Pilot WP.