Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy i kursy (26.04.2024)

To już trzecia kolejka PGE Ekstraligi 2024. Tym razem przedstawiam Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy. Co wydarzy się w trakcie tego spotkania i kto jest faworytem? Poniżej rozwiałem wszelkie wątpliwości przed pojedynkiem na Olimpijskim we Wrocławiu.

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy bukmacherskie

Pora trochę więcej napisać w sprawie tego, jakie Sparta Wrocław – GKM Grudziądz typy przygotowałem na mecz w stolicy Dolnego Śląska. Nade wszystko uważam, że Sparta wygra co najmniej 10 punktami.

Sparta Wrocław - GKM Grudziądz

Nie ma co ukrywać, że między tymi zespołami jest przepaść. Sparta chce walczyć o medale, a GKM celuje w spokojne utrzymanie. Różnica potencjałów jest bardzo duża, co na pewno zobaczymy na torze.

Poza tym uważam, że Maciej Janowski uzyska tu dwucyfrówkę. Na pewno jest podrażniony po pierwszym, zupełnie nieudanym Olimpijskim. On wręcz musi się zrehabilitować za to faux pas.

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz składy awizowane

Jak prezentują się składy awizowane na mecz Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz? Rzućmy okiem:

ZOOLESZCZ GKM Grudziądz
1. Max Fricke
2. Jaimon Lidsey
3. Kacper Pludra
4. Vadim Tarasenko
5. Jason Doyle
6. Kevin Małkiewicz
7. Kacper Łobodziński

BETARD Sparta Wrocław
9. Tai Woffinden
10. Daniel Bewley
11. Bartłomiej Kowalski
12. Artem Laguta
13. Maciej Janowski
14. Marcel Kowolik
15. Jakub Krawczyk

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz kursy bukmacherskie

Jeżeli chodzi o kursy bukmacherskie, to tutaj żadnych niespodzianek oczywiście nie ma. Wyraźnym faworytem jest Sparta Wrocław. Każdy inny wynik niż pewny sukces gospodarzy będzie niespodzianką.

Sama analiza składów mówi praktycznie wszystko. Znacznie lepszym zestawieniem dysponuje drużyna Betard Sparty Wrocław. W GKM-ie Grudziądz też znajdują się ciekawe nazwiska, ale generalnie jest to ekipa, której priorytetem jest utrzymanie. W kontekście meczu we Wrocławiu wiele zależy od postawy m.in. Jasona Doyle'a, który ostatnio zawalił mecz GKM-owi.

Sparta Wrocław – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy zmierzyły się 9 czerwca 2023 roku. Wówczas mecz zakończono przedwcześnie z uwagi na pogodę. Sparta wygrała zaś 31:23. Prędzej również triumfowała Sparta – 48:42, w dniu 19 maja 2023 roku.

Sparta Wrocław w tym sezonie odjechała na razie tylko jeden mecz. Wygrała w nim z Falubazem Zielona Góra 47:41.

GKM Grudziądz ma za sobą dwa nieudane pojedynki. Najpierw został pokonany u siebie przez Motor Lublin 38:52, a następnie przegrał z Falubazem Zielona Góra 42:48.

Gdzie oglądać Sparta Wrocław – GKM Grudziądz? Transmisja i godzina

Pojedynek Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz otworzy trzecią kolejkę PGE Ekstraligi 2024. Wyraźnym faworytem są tutaj gospodarze, jednak w ciemno można zakładać, że emocji nie zabraknie!

Ten mecz przewidziany został na 26 kwietnia 2024 roku (piątek). Początek rywalizacji o godz. 18:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Spotkanie będzie transmitowane na Eleven Sports 1, Canal+ online i Pilot WP.

OGLĄDAJ TUTAJ