Speed Car Motor Lublin poznał terminarz!

Speed Car Motor Lublin poznał terminarz!

7 lub 8 kwietnia sezon 2018 zainaugurują zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. Podopieczni Dariusza Śledzia zapoznali się już z terminarzem rundy zasadniczej Nice 1. Ligi Żużlowej.

TERMINARZ RUNDY ZASADNICZEJ NICE 1. LIGI ŻUŻLOWEJ NA SEZON 2018

1. kolejka (7-8 kwietnia)

Speed Car Motor Lublin – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Polonia Piła
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speedway Wanda Kraków
Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils

2. kolejka (14-15 kwietnia)

Lokomotiv Daugavpils – ROW Rybnik
Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Polonia Piła – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speed Car Motor Lublin – Start Gniezno

3. kolejka (21-22 kwietnia)

Lokomotiv Daugavpils – Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin
Start Gniezno – Polonia Piła

4. kolejka (28-29 kwietnia)

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Kraków – Start Gniezno
Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Speed Car Motor Lublin – ROW Rybnik

5. kolejka (5-6 maja)

Lokomotiv Daugavpils – Speed Car Motor Lublin
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Kraków – Polonia Piła
Start Gniezno – Orzeł Łódź

6. kolejka (19-20 maja)

Polonia Piła – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Speed Car Motor Lublin – Speedway Wanda Kraków

7. kolejka (26-27 maja)

Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Speedway Wanda Kraków – ROW Rybnik
Polonia Piła – Speed Car Motor Lublin
Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

8. kolejka (9-10 czerwca)

Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik – Speedway Wanda Kraków
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin – Polonia Piła

9. kolejka (16-17 czerwca)

Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speedway Wanda Kraków – Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź – Polonia Piła
Start Gniezno – ROW Rybnik

10. kolejka (30 czerwca – 1 lipca)

Orzeł Łódź – Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Polonia Piła – Speedway Wanda Kraków
Speed Car Motor Lublin – Lokomotiv Daugavpils

11. kolejka (28-29 lipca)

Lokomotiv Daugavpils – Polonia Piła
ROW Rybnik – Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno – Speedway Wanda Kraków

12. kolejka (11-12 sierpnia)

Orzeł Łódź – ROW Rybnik
Speedway Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Polonia Piła – Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

13. kolejka (18-19 sierpnia)

Orzeł Łódź – Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik – Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Piła
Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin

14. kolejka (25-26 sierpnia)

Lokomotiv Daugavpils – Start Gniezno
Speedway Wanda Kraków – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – Speed Car Motor Lublin.

0 0 vote
Article Rating