Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy i kursy (28.05.2024)

Ostrzymy sobie zęby na kolejny mecz PGE Ekstraligi 2024. Tym razem przedstawiam Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy. Jakim rezultatem zakończy się to spotkanie na stadionie im. Edwarda Jancarza?

Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy bukmacherskie

Chyba nikogo nie dziwią Stal Gorzów – GKM Grudziądz typy, że spotkanie zakończy się wygraną gorzowian. Ekipa Stanisława Chomskiego lepiej weszła w sezon i jest mocniejsza na papierze. Na pewno ma ogromne szanse na to, by pokonać GKM Grudziądz. Czas pokaże, czy gorzowianie zdołają to wykorzystać.

Stal Gorzów - GKM Grudziądz typy
Solidną drugą linią Stalą Gorzów powinien być Oskar Fajfer. Jeżeli wychowanek Startu Gniezno wykręci co najmniej osiem punktów, to chyba nikt nie będzie miał do niego większych uwag. Na pewno stać go na taki wynik. Ostatnio zawodził, więc pewnie zrobi wszystko, by zatrzeć złe wrażenie.

Stal Gorzów, obecnie zajmująca trzecie miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi w 4 meczach, jest jednym z faworytów ligi. Bilans tego zespołu do tej pory to 3 zwycięstwa i dwie porażki.

Z kolei ZOOleszcz GKM Grudziądz zajmuje czwarte miejsce w tabeli – ten zespół ma 4 punkty z 5 meczów. Ten dorobek to efekt dwóch zwycięstw i trzech porażek. Mimo że początek sezonu nie był dla nich łaskawy, drużyna z Grudziądza jest znana z walki do ostatniego biegu i z pewnością zrobi wszystko, aby postawić się faworyzowanemu przeciwnikowi.

Stal Gorzów – GKM Grudziądz składy awizowane

Spójrzmy na składy awizowane obu ekip:

ZOOleszcz GKM Grudziądz: 1. Max Fricke 2. Kacper Warduliński 3. Kacper Pludra 4. Jaimon Lidsey 5. Wadim Tarasienko 6. Kacper Łobodziński 7. Kevin Małkiewicz

ebut.pl Stal Gorzów: 9. Szymon Woźniak 10. Oskar Fajfer 11. Martin Vaculik 12. Jakub Miśkowiak 13. Anders Thomsen 14. Oskar Paluch 15. Jakub Stojanowski

Stal Gorzów – GKM Grudziądz kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie nikogo nie powinny dziwić. Wyraźnym faworytem jest Stal.

W ciemno można jednak zakładać, że grudziądzanie staną na wyżynach umiejętności, by ugrać tutaj jak najlepszy wynik. Emocji na pewno będzie bardzo dużo!

Stal Gorzów – GKM Grudziądz bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

W zeszłym sezonie Stal dwa razy pokonała GKM – najpierw u siebie 51:39, a potem na wyjeździe 49:41.

W tym sezonie Stal pokonała już Falubaz 49:41, a także Włókniarza 48:42, ale i przegrała z Motorem Lublin 35:55.

GKM zaś pokonał Unię Leszno 54:35, a wcześniej przegrał ze Spartą 37:53 i Falubazem 42:48.

Ostatnio gorzowianie polegli na wyjeździe we Wrocławiu 34:56, z kolei GKM ma za sobą triumf na domowym torze nad Apatorem Toruń 47:42.

Gdzie oglądać Stal Gorzów – GKM Grudziądz? Transmisja i godzina

Mecz Stal Gorzów – GKM Grudziądz został zaplanowany na 28 maja 2024 roku. Początek żużlowej rywalizacji nastąpi o godzinie 18:00.

Zapewne emocji nie zabraknie. Spotkanie obejrzysz na Canal+ Sport i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ