Unia Leszno – Sparta Wrocław typy, kursy i transmisja (13.08.2023)

Sezon zasadniczy PGE Ekstraligi 2023 dobiegł końca, a teraz czas na mecze ćwierćfinałowe. Przedstawiamy wam Unia Leszno – Sparta Wrocław typy, które niewątpliwie zasługują na uwagę – koniecznie się z nimi zapoznajcie.

Unia Leszno – Sparta Wrocław typy i przewidywania

Już pewnie sprawdziliście nasze Unia Leszno – Sparta Wrocław typy na pierwszy ćwierćfinał PGE Ekstraligi. Chyba nikogo one jakoś mocno nie dziwią. Co prawda 21 lipca 2023 roku górą była Unia, ale uważamy, że tym razem ze zwycięstwa cieszyć się będzie Sparta. Wrocławianie na pewno są podrażnieni tamtym niepowodzeniem…

Unia Leszno - Sparta Wrocław typy

Zwycięstwo Sparty przewidujemy choćby z uwagi na większy potencjał tego zespołu, ale i ze względu na fakt, iż wrocławianie lepiej prezentowali się w fazie zasadniczej – zakończyli ją na pierwszym miejscu. Sparta wywalczyła 30 punktów, a to efekt 12 zwycięstw i 2 porażek.

Jeżeli chodzi natomiast o Fogo Unię Leszno, to ta drużyna miała sporo problemów kadrowych i ostatecznie zajęła dopiero szóstą lokatę. Zgromadziła 11 “oczek”, co jest efektem pięciu zwycięstw i dziewięciu porażek.

Przewidujemy, że liderem Sparty w Lesznie będzie Artiom Łaguta. Ma on spore umiejętności i doświadczenie, dzięki czemu powinien zdobyć przynajmniej 12 pkt.

Unia Leszno – Sparta Wrocław składy awizowane

Oczywiście poznaliśmy już Unia Leszno – Sparta Wrocław składy awizowane. Poniżej możecie sprawdzić, jakie zastawienia zostały zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe.

Betard Sparta Wrocław:
1. Piotr Pawlicki
2. Daniel Bewley
3. Artiom Łaguta
4. Tai Woffinden
5. Maciej Janowski
6. Bartłomiej Kowalski
7. Kevin Małkiewicz

Fogo Unia Leszno:
9. Bartosz Smektała
10. Janusz Kołodziej
11. Chris Holder
12. Jaimon Lidsey
13. Grzegorz Zengota
14. Antoni Mencel
15. Damian Ratajczak

Unia Leszno – Sparta Wrocław bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 21 lipca 2023 roku. Wtedy Fogo Unia Leszno pokonała u siebie ekipę Betard Sparty Wrocław – było 48:42.

  • Unia Leszno – Sparta Wrocław 48:42
  • Sparta Wrocław – Unia Leszno 52:38
  • Unia Leszno – Sparta Wrocław 44:46

Wcześniej te dwie drużyny spotkały się we Wrocławiu. 16 kwietnia 2023 roku lepsza okazała się Sparta. Wrocławianie wygrali u siebie 52:38.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Unia Leszno – Sparta Wrocław? Transmisja

Czas odpowiedzieć na pytanie o to, kiedy Unia Leszno – Sparta Wrocław i o której godzinie? To spotkanie zostało przewidziane na 13 sierpnia 2023 roku. Rywalizacja niewątpliwie zapowiada się bardzo dobrze. W ciemno można zakładać, że nie zabraknie wielkich emocji. O końcowym rozrachunku mogą zadecydować najmniejsze detale!

O której taśma pójdzie w górę? Ci, którzy chcieliby oglądać ten mecz, muszą sobie zarezerwować czas na niedzielny wieczór. Mecz wystartuje bowiem o godzinie 19:15. Jak najbardziej warto mieć to na uwadze.

Transmisje z ćwierćfinałów w Toruniu i Gorzowie dostępne będą na Eleven Sports 1. A gdzie będzie można śledzić konfrontację Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław? Przekaz live z tego starcia pojawi się na Canal+ Sport 5. Mecz będzie można oglądać również na platformie internetowej Canal+ online.