Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy i kursy (05.05.2024)

Pora na kolejny świetnie zapowiadający się pojedynek w ramach PGE Ekstraligi. Tym razem przedstawiam Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy. Jaki wynik padnie podczas starcia pod Jasną Górą? Czy Włókniarz zatrzyma świetnie dysponowany Motor?

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy bukmacherskie

Chyba nikogo nie dziwią Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy na kolejny triumf “Koziołków”. Ekipa z woj. lubelskiego w tym sezonie spisuje się znakomicie i śmiało można zakładać, że odjedzie kolejny udany mecz. Moim zdaniem Motor ma wszystko, czego potrzebuje, by wygrać w Częstochowie.

Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin typy

Lubelska drużyna wygrała wszystkie dotychczasowe mecze w ramach PGE Ekstraligi. I w każdym z nich zwyciężała dość pokaźnie – przekraczając barierę 50 punktów. Śmiem twierdzić, że również i tym razem zdoła to uczynić. Włókniarz co prawda jest niezłym zespołem, ale Motoru raczej nie zatrzyma.

Solidnym ogniwem Motoru powinien być choćby Jack Holder, który w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Uważam, że Australijczyk wykręci w Częstochowie przynajmniej 11 punktów.

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin składy awizowane

Czas zerknąć na składy awizowane na mecz Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin. W jakich zestawieniach pojadą obie ekipy?

Orlen Oil Motor Lublin:
1. Dominik Kubera
2. Jack Holder
3. Fredrik Lindgren
4. Mateusz Cierniak
5. Bartosz Zmarzlik
6. Wiktor Przyjemski
7. Bartosz Bańbor

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa:
9. Mikkel Michelsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Mads Hansen
13. Leon Madsen
14. Szymon Ludwiczak
15. Kajetan Kupiec

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie na ten mecz zwiastują zacięte widowisko. Sugerują jednocześnie, że większe szanse na sukces mają zawodnicy Motoru Lublin.

W ciemno można zakładać, że w Częstochowie wydarzy się sporo. Włókniarz jest w stanie postawić twarde warunki, co sprawia, że warto wygospodarować trochę czasu, by śledzić zmagania w ramach tej konfrontacji. Niewykluczone, że o ostatecznym rozrachunku zadecydują totalne detale. Będzie się działo, oj będzie się działo pod Jasną Górą!

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni Włókniarz Częstochowa mierzył się z Motorem Lublin w dniu 10 września 2023 roku. Wtedy “Koziołki” zwyciężyły 58:32. Prędzej było 54:36 dla Motoru, jeszcze prędzej padł taki sam wynik dla tego zespołu.

Motor Lublin wygrał wszystkie mecze w sezonie 2024. Najpierw triumfował w Grudziądzu 52:38, następnie rozprawił się u siebie ze Stalą Gorzów 55:35, a potem pokonał jeszcze u siebie Apatora Toruń 53:37.

Włókniarz Częstochowa zaś najpierw przegrał w Lesznie 43:37, a następnie został pokonany przez Stal Gorzów 48:42. Później zremisował 45:45 ze Spartą Wrocław.

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin? Transmisja i godzina

Pojedynek Włókniarz – Motor został przewidziany na 5 maja. Początek o 16:30.

Oczywiście będzie transmisja. Spotkanie zobaczysz na Canal+ Sport i Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ