Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy, kursy i transmisja (26.08.2023)

To już półfinały PGE Ekstraligi 2023! W niniejszym tekście przedstawiamy godne uwagi Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy.

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy i przewidywania

Wiecie już, jak wyglądają Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin typy na pojedynek półfinałowy PGE Ekstraligi 2023. Uważamy, że to spotkanie będzie zacięte i wyrównane. Włókniarz powinien postawić twarde warunki, ale mimo to – w naszym odczuciu – ostatecznie zwycięstwo świętować będą lubelskie “Koziołki”. Nie ma co ukrywać, że Motor ma dream team, a przecież już dwa razy w tym roku pokonał ekipę z Częstochowy. Teraz ma zatem szansę na ustrzelenie tzw. hat-tricka.

Włókniarz Częstochowa - Motor Lublin typy

Jednocześnie prognozujemy, że liderem przyjezdnej ekipy będzie Bartosz Zmarzlik. Mistrz świata może w tym sezonie jedzie delikatnie słabiej niż w poprzednim, ale nadal jest zawodnikiem, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi i regularnie jest liderem lubelskiego zespołu. Tak powinno być również i tym razem. Naszym zdaniem wykręci co najmniej 13 punktów.

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin składy awizowane

A jak przedstawiają się awizowane składy na mecz Tauron Włókniarz Częstochowa – Platinum Motor Lublin? Poniżej przedstawiamy zestawienia zgłoszone przez obu szkoleniowców.

Platinum Motor Lublin:
1. Jarosław Hampel
2. Dominik Kubera
3. Fredrik Lindgren
4. Bartosz Jaworski
5. Bartosz Zmarzlik
6. Bartosz Bańbor
7. Kacper Grzelak

Tauron Włókniarz Częstochowa:
9. Kacper Woryna
10. Maksym Drabik
11. Leon Madsen
12. Jakub Miśkowiak
13. Mikkel Michelsen
14. Kacper Halkiewicz
15. Franciszek Karczewski

Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin bezpośrednie mecze

Po raz ostatni te dwie ekipy zmierzyły się 23 lipca 2023 roku. Wówczas lepszy okazał się Platinum Motor Lublin. Lubelska drużyna wygrała zdecydowanie – 54:36.

  • Motor Lublin – Włókniarz Częstochowa 54:36
  • Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 41:49
  • Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin 49:41

Wcześniej te dwie drużyny spotkały się w Częstochowie. W dniu 16 kwietnia 2023 roku również lepszy był Motor. Spotkanie zakończyło się wynikiem 49:41 dla “Koziołków”.

Kiedy, o której i gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin? Transmisja

Mnóstwo emocji powinien zagwarantować pojedynek w ramach półfinału PGE Ekstraligi, w którym Tauron Włókniarz Częstochowa podejmie Platinum Motor Lublin. Oczywiście faworytem do jazdy w finale są “Koziołki”, jednak żużel – jak każdy inny sport – lubi przynosić niespodzianki. Niczego więc nie można wykluczać.

Kiedy Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin i o której godzinie? Warto zarezerwować sobie czas na oglądanie tego pojedynku. Spotkanie odbędzie się 26 sierpnia 2023 roku. Początek rywalizacji został natomiast wyznaczony na godzinę 19:30. Zapewne nie zabraknie wielkich emocji i ciekawych sytuacji na torze. 

Czy będzie dostępna bezpośrednia transmisja? Ależ oczywiście, że tak! Pojedynek Tauron Włókniarz Częstochowa – Platinum Motor Lublin będzie można oglądać na kanale Eleven Sports 1. Pojawi się również stream online. Znajdziecie go na platformie Pilot WP, z której można korzystać z poziomu nowoczesnych telewizorów, komputerów PC, laptopów czy też smartfonów i tabletów.