Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno typy i kursy (14.04.2024)

Pora na kolejne żużlowe emocje! W tym meczu zadziać może się naprawdę sporo. Koniecznie sprawdź Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno typy na pojedynek nad morzem. Która drużyna odnotuje zwycięstwo?

Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno typy bukmacherskie

Zanim przeanalizuję Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno typy, muszę wspomnieć o perturbacjach z gdańskim owalem. Niedawno zainstalowano tam odwodnienie liniowe, co wpłynęło na kondycję toru. Krótko przed startem sezonu pojawiły się problemy z pierwszym łukiem. To na pewno nie wpłynęło korzystnie na przygotowania nadmorskiej ekipy.

Wybrzeże Gdańsk - Wilki Krosno typy

Moim zdaniem ten mecz jak najbardziej może zakończyć się rezultatem remisowym. Energa Wybrzeże Gdańsk na pewno postawi twarde warunki, ale Cellfast Wilki Krosno mają taką kadrę, która pozwala na skuteczną walkę z każdym przeciwnikiem. Szykuje się szalenie zacięty mecz!

Jednocześnie prognozuję, że Krzysztof Kasprzak zdobędzie więcej punktów niż Norbert Krakowiak. “KK” może pochwalić się większym doświadczeniem, co powinien wykorzystać na inaugurację Metalkas 2. Ekstraligi.

Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno awizowane składy

Oczywiście zgłoszone zostały już składy awizowane na konfrontację Energa Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno. Jakie zestawienia zgłosili przedstawiciele obu ekip? Poniżej przedstawiamy składy, którymi jechać zamierzają drużyny z Gdańska i Krosna. Na torze zobaczymy m.in. Nielsa Kristiana Iversena, Krzysztofa Kasprzaka, Norberta Krakowiaka czy Vaclava Milika.

Energa Wybrzeże Gdańsk:
9. Mateusz Tonder
10. Nicolai Klindt
11. Tom Brennan
12. Krzysztof Kasprzak
13. Niels Kristian Iversen
14. Eryk Kamiński
15. Miłosz Wysocki

Cellfast Wilki Krosno:
1. Norbert Krakowiak
2. Dimitri Berge
3. Vaclav Milik
4. Patryk Wojdyło
5. Jonas Seifert-Salk
6. Piotr Świercz
7. Szymon Bańdur

Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno kursy bukmacherskie

Wyraźnego faworyta tego starcia trudno wskazać. Większe szanse na sukces przypisywane są jednak drużynie Energi Wybrzeża Gdańsk.

Wydaje się, że czeka nas bardzo ciekawy pojedynek. Wilki Krosno mają ciekawy zespół, ale identyczną opinię można wygłosić na temat kadry skomponowanej przez kierownictwo gdańskiego zespołu. Zanosi się na zacięte widowisko. O końcowym rozrachunku mogą tutaj zadecydować totalne detale. Będzie się działo, oj będzie.

Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Dla Wybrzeża i Wilków to pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie. Zapewne obie ekipy staną na wyżynach swoich możliwości, by jak najlepiej wejść w rozgrywki Metalkas 2. Ekstraligi.

Po raz ostatni te dwie drużyny mierzyły się 23 lipca 2022 roku. Wtedy Wilki wygrały 58:32. Wcześniej było 51:39 dla Wilków, a jeszcze prędzej Wilki wygrały 55:35.

Gdzie oglądać Wybrzeże Gdańsk – Wilki Krosno? Transmisja i godzina

Spotkanie Energa Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno odbędzie się w ramach pierwszej kolejki Metalkas 2. Ekstraligi. Mecz zaplanowany został na 14 kwietnia 2024 roku. Początek o 14:00.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Ten mecz zobaczysz wyłącznie online – na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ