Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski typy i kursy (14.04.2024)

Dzieje się nie tylko w PGE Ekstralidze, ale i w Metalkas 2. Ekstralidze! W ramach pierwszej kolejki zmagań na zapleczu przewidziano spotkanie, które powinno zagwarantować mnóstwo emocji. Z tej okazji przedstawiam Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski typy.

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski typy bukmacherskie

Ależ szykuje się kapitalne widowisko! Abramczyk Polonia Bydgoszcz i Arged Malesa Ostrów Wielkopolski to drużyny, które jak najbardziej mogą, a nawet powinny, liczyć się w walce o awans do PGE Ekstraligi. Moim zdaniem ten mecz będzie szalenie emocjonujący. Na torze na pewno zadzieje się dużo.

Polonia Bydgoszcz - Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

Skąd Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski typy, że wygrają gospodarze? Uważam, że tutaj kluczowe znaczenie może mieć kwestia domowej nawierzchni. Znajomość terenu powinna ponieść “Gryfy” po triumf nad ostrowską ekipą.

Prognozuję też, że Krzysztof Buczkowski uzyska więcej punktów niż Tobiasz Musielak. Obydwaj powinni być mocnymi ogniwami swoich ekip, jednak summa summarum lepiej – według mnie – wypadnie popularny “Buczek”.

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski składy awizowane

Oczywiście znamy już składy awizowane na mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Takie zestawienia zgłosili przedstawiciele sztabów szkoleniowych:

ARGED MALESA OSTRÓW WIELKOPOLSKI (menedżer Mariusz Staszewski)
1. Chris Holder
2. Frederik Jakobsen
3. Tobiasz Musielak
4. Wiktor Jasiński
5. Gleb Czugunow
6. Sebastian Szostak
7. Gracjan Szostak

ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ (menedżer Tomasz Bajerski)
9. Andreas Lyager
10. Kai Huckenbeck
11. Mateusz Szczepaniak
12. Tim Sorensen
13. Krzysztof Buczkowski
14. Olivier Buszkiewicz
15. Franciszek Karczewski

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski kursy bukmacherskie

Kursy bukmacherskie są bardzo wymowne. Jasno z nich wynika, że faworyt tego spotkania to Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Generalnie jednak na pewno emocji nie zabraknie. Polonia ma mocne zestawienie i na pewno będzie się liczyć w walce o najwyższy cel, jakim jest awans do PGE Ekstraligi. Arged Malesa Ostrów w tym sezonie też może bardzo mocno namieszać. Podczas starcia przy ul. Sportowej w Bydgoszczy o końcowym rezultacie zadecydować mogą detale!

Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie ekipy ścigały się 1 lipca 2023 roku. Wtedy ostrowska drużyna wygrała 51:38. Prędzej było 56:34 dla Polonii, a jeszcze szybciej ostrowianie wygrali 54:36.

Jeżeli chodzi o dotychczasowe mecze w tym roku, to raczej nie ma sensu do nich nawiązywać. Postawa w sparingach bowiem niekiedy nijak ma się do ligi.

Gdzie oglądać Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski? Transmisja i godzina

Przed nami świetnie zapowiadający się mecz Polonia Bydgoszcz – Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Spotkanie już 14 kwietnia 2024 roku o godz. 14:00!

Czy będzie transmisja? Oczywiście, że tak. Przekaz live znajdziesz na Canal+ Sport 5. Przewidziano też transmisję online na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ