Denis Labryga vs Dawid Załęcki na gali Clout MMA 1

Labryga - Załęcki wynik walki

Clout MMA ogłosiło kolejne zestawienie, które obejrzymy na pierwszej, historycznej gali tejże organizacji na warszawskim Torwarze. W klatce zobaczymy Dawida Załęckiego oraz Denisa Labrygę. Obaj Panowie mają już za sobą przeszłość w organizacjach freak fightowych. Walka do której dojdzie 5 sierpnia 2023 roku odbędzie się w formule K-1 oraz w małych rękawicach. Teoretycznie jest to formuła walki faworyzująca Załęckiego. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się już w sierpniu, na pewno nie można tego przegapić.

Pojedynek pokoleń

Obu Panów dzieli olbrzymia różnica wieku. Denis Labryga ma bowiem 27 lat natomiast jego oponent 20 lat więcej. Trzeba jednak przyznać, że po Dawidzie Załęckim nie widać wieku. Jest w bardzo dobrej formie fizycznej co udowodnił swoimi dotychczasowymi występami w klatkach. Załęcki ma na swoim koncie pojedynki z Alanem Kwiecińskim, Vaso Bakoceviciem oraz Mateuszem Kubiszyn. Każdy z tych zawodników ma za sobą przeszłość w sportach walki, ostatnia dwójka to profesjonalni zawodnicy, którzy regularnie biją się na galach z zawodowcami. Crazy wygrał z Kwiecińskim i Bakoceviciem, dopiero Don Diego Kubiszyn zdołał go pokonać po mocnej walce. Jego przyszły rywal, Denis Labryga to zawodnik bardzo mocny jak na warunki freak fightów. W młodości trenował kickboxing, wygrał Mistrzostwo Polski juniorów oraz był uczestnikiem pucharu Świata. W swojej dotychczasowej zawodowej karierze stoczył trzy pojedynki. Wszystkie wygrał. Na Wotore pokonał dwa razy Piotra Więcławskiego, na ostatniej gali High League już w pierwszej rundzie rozbił Konrada Karwata. Niewątpliwie to Labryga będzie faworytem starcia z Załęckim. Jest młodszy, ciągle się rozwija dodatkowo warunki fizyczne również będą po jego stronie. Załęckiego nie należy jego skreślać, dotychczas prezentował on solidne umiejętności oraz może mieć przewagę kondycyjną gdy walka wyjdzie poza pierwszą rundę.

Clout MMA 1 darmowy zakład
Zarejestruj się z poniższego przycisku, potwierdź swoją tożsamość, a otrzymasz freebet 20 zł na start!

ODBIERZ BONUS

Karta walk Clout MMA 1

Nowopowstała organizacja pierwszą galę zorganizuje 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Do gali pozostał zatem miesiąc i Clout MMA zaczęło odsłaniać karty odnośnie zawodników, których ujrzymy w klatce. Oto aktualna karta walk Clout MMA 1:

  • Andrzej Fonfara vs Marcin Najman
  • Denis Labryga vs Dawid Załęcki