Eliminacje Ligi Konferencji 2022/23: Lech – Dinamo Batumi Kiedy gra? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

liga konferencji

Po kompromitującej porażce w I rundzie eliminacji Ligi Mistrzów Kolejorz przystępuje do zmagań w ramach rozgrywek Ligi Konferencji. Czy rywal, z jakim przyjdzie mu się zmierzyć, nie okaże się przypadkiem przeszkodą nie do przejścia? O której Lech – Dinamo i gdzie oglądać transmisję na żywo? O tym w niniejszym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kilka słów na temat Lech – Dinamo

Od Lecha będącego aktualnym mistrzem Polski oczekuje się zdecydowanie najwięcej. Jeszcze niedawno wydawało się, że poznaniacy mają naprawdę wielką szansę, aby pójść w ślady Legii i po raz pierwszy w historii zameldować się w fazie grupowej Champions League. Qarabag Agdam umiejętnie wybił jednak z głowy Lechitom tę myśl.

Teraz cel nie jest już tak odległy i ogranicza się wyłącznie do pokonania najbliższego z rywali, jakim jest gruzińskie Dinamo Batumi. W teorii podopieczni Johna van den Broma wydają się zdecydowanym faworytem do triumfu, czego świadomi są nawet legalni polscy bukmacherzy. Boisko wielokrotnie weryfikowało już jednak nawet najbardziej przekonujące teorie. Wszyscy fani z Wielkopolski mają z pewnością sporą nadzieję, że tak nie stanie się także i tym razem.

Jeśli mielibyśmy prognozować, to typujemy nieznaczne zwycięstwo miejscowych. Gdzie i o której będzie można śledzić ich zmagania? Tego dowiecie się z kilku poniższych akapitów.

Kiedy gra Lech – Dinamo ? O której

21 lipca bieżącego roku to dzień, w którym powinno rozpocząć się starcie Lech – Dinamo. O której godzinie zaplanowany jest jego start? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pierwszy gwizdek tej rywalizacji powinien wybrzmieć o godz. 18:00.

Gdzie obejrzeć Lech – Dinamo transmisję?

Z meczu Lech – Dinamo transmisja będzie dostępna na antenach TVP Sport. Na sportowych kanałach Telewizji Polskiej będą zresztą transmitowane także pozostałe mecze z udziałem polskich ekip. Oczywiście tylko te domowe, gdyż takie prawa uzyskali włodarze tej stacji.