Eliminacje Ligi Konferencji 2022/23: Rapid – Lechia Kiedy gra? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

lechia liga konferencji

Zaledwie kilkadziesiąt minut po rozpoczęciu pojedynku Pogoń – Broendby startuje także kolejne spotkanie z udziałem ekstraklasowej drużyny. Czego możemy się po nim spodziewać i kto jest jego faworytem? Rapid – Lechia transmisja, kiedy i gdzie grają?

Czy gospodarze rzeczywiście mają większe szanse na zwycięstwo w meczu Rapid – Lechia?

Czwarty oficjalny start w Europie, ale zadanie chyba zdecydowanie trudniejsze niż podczas kilku poprzednich podejść. Jak bowiem inaczej określić zmagania z zespołem, który sięgał po mistrzostwo swojego kraju ponad trzydziestokrotnie?

To prawda. Na hegemona z Salzburga wiedeńczycy sposobu znaleźć raczej nie mogą. Pokonanie Lechistów takim trudnym zadaniem już jednak nie będzie. Tak przynajmniej wskazywałby rozsądek. W miarę przekonujące wyrzucenie poza burtę rozgrywek Akademiji Pandew wlało wszakże spore nadzieje w serca wszystkich sympatyków Biało-zielonych. Nie można zatem wykluczać, że także i tym razem będzie miała miejsce mniejsza bądź nieco większa niespodzianka. Pamiętajmy, że futbol jest szalenie nieprzewidywalny.

Nasza prognoza na czwartkową batalię to skromny triumf miejscowych i wielkie emocje w rewanżu. Niebawem przekonamy się, ile z tych przewidywań będzie tak naprawdę zgodne z prawdą.

Kiedy gra Rapid – Lechia ? O której

Na wiedeńskim Allianz Stadion odbędzie się czwartkowy mecz Rapid – Lechia. O której godzinie zaplanowany jest jego start? Według oficjalnej rozpiski jest to punktualnie 19:00. Dokładna data to rzecz jasna 21 lipca 2022 roku.

Gdzie obejrzeć Rapid – Lechia transmisję?

Przekaz na żywo z omawianego pojedynku będzie dostępny wyłącznie na Viaplay. Norweska platforma jakiś czas temu nabyła prawa do transmitowania Ligi Konferencji. Patrząc na to, jak rozwijają się te rozgrywki, był to prawdopodobnie strzał w przysłowiową dziesiątkę.