Eliminacje Ligi Konferencji 2022/23: Kiedy grają Raków, Lech, Lechia oraz Pogoń? O której? Gdzie obejrzeć?

raków liga konferencji

Przed nami eliminacje Ligi Konferencji 2022/2023, a właściwie rewanżowe starcia II rundy kwalifikacyjnej. Humory dopisują, bo przynajmniej dwie z czterech drużyn awans do dalszej fazy zmagań mają niemal zapełniony. Co dwoma pozostałymi? Spróbujmy się nad tym wspólnie zastanowić.

Szanse na sukces są połowiczne

Prawdopodobieństwo kompletu zespołów w kolejnej fazie kwalifikacyjnej jest stosunkowo małe, ale na pewno nie znikome. W przypadku Lechii oraz Pogoni temat nadal jest oczywiście całkowicie otwarty, lecz o osiągnięcie korzystnego rezultatu może być niezwykle trudno. Zarówno w Szczecinie jak i Gdańsku mocno liczy się zapewne na zawodników o największym doświadczeniu. Zdobycie decydujących goli przez takich graczy jak Grosicki czy też Paxiao byłoby więc historią niezwykle chwytającą za sercę.

Mamy więc do czynienia z sytuacją, kiedy rozum podpowiada jedno, a serce zupełnie co innego. Co wygra tym razem? Mamy wielką nadzieję, że serce. Piękna przygoda z europejskimi pucharami w wykonaniu rodzimych ekip mogłaby się bowiem nigdy nie kończyć.

Kiedy mecz Astana – Raków, gdzie obejrzeć?

Pytacie, gdzie obejrzeć Astana – Raków? Wedle informacji, jakie udało nam się uzyskać, transmisja z tego meczu będzie dostępna na platformie Viaplay. Początek o godz. 17:00 w dniu 28 lipca 2022 roku.

Kiedy mecz Dinamo Batumi – Lech, gdzie obejrzeć?

Dinamo Batumi – Lech o której? Jeśli nie stanie się nic niespodziewanego, to potyczka ta powinna rozpocząć się punktualnie o 19:00. Relacja na żywo na TVP Sport.

Kiedy mecz Lechia – Rapid, gdzie obejrzeć?

Z uwagi na ciężar gatunkowy tego starcia, pytania o to gdzie obejrzeć Lechia – Rapid pojawiają się niezwykle często. Tak się składa, że prawa do transmisji tego pojedynku wykupiła Telewizja Polska. Relacja live powinna być więc dostępna w dniu 28 lipca 2022 roku o godz. 19:45 na antenach TVP2.

Kiedy mecz Broendby – Pogoń, gdzie obejrzeć?

Ostatnia z potyczek z udziałem polskiej ekipy powinna wystartować o godz. 20:00. Gdzie obejrzeć Broendby – Pogoń? Tutaj sytuacja wygląda podobnie do meczu Lecha czy też Lechii. Transmisja będzie miała więc miejsce na TVP Sport.