Świątek – Lee typy, kiedy, o której i gdzie oglądać transmisję?(BNP Paribas Poland Open, 27.07)

Jak to mówią “pierwsze koty za płoty”. Liderka światowych list pokonała Magdalenę Fręch i awansowała do kolejnej rundy turnieju na warszawskich kortach. Jak wyglądają przewidywania na kolejny pojedynek z jej udziałem? Świątek – Lee o której, typy, kursy, analiza.

Świątek – Lee typy (27.07.2022)

Dwa najciekawsze Świątek – Lee zakłady znajdziecie w niniejszym akapicie. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Szybka dwójka i do domu

Często doszukiwać się w turnieju BNP Paribas rywalek, które choćby minimalnie równały się poziomem do Igi. Choć Świątek sama się do tego z pewnością nie przyzna, to te zawody traktuje raczej w kategorii jednostek treningowych. Starcie z Lee będzie więc kolejnym z takich treningów. Uważamy, że absolutne maksimum gemów, jakie rozegrają wspólnie obie zawodniczki to 15. Świątek – Lee kursy na takie zdarzenie są bardzo atrakcyjne. Warto na pewno przyjrzeć im się bliżej.

świątek lee typy

Jeśli w tym pojedynku mamy być świadkami jakichkolwiek emocji, to będzie to miało miejsce tylko i wyłącznie podczas pierwszej partii. W tych fragmentach spotkań w poczynania Igi Świątek często wkrada się niepotrzebne rozluźnienie. W jego wyniku na obiektach tenisowych ulokowanych w naszej stolicy może dojść do co najmniej ośmiu gemów.

Ostatnie mecze

Ostanie spotkania Świątek

  • Świątek – Fręch 2:0
  • Świątek – Cornet 2:0
  • Świątek – Pattinama Kerkhove 2:1

Batalia z Magdą Fręch była dla Igi pierwszym spotkaniem po nieco dłuższej przerwie. Jak widać, udało się zwyciężyć je bez większych problemów. Jesteśmy niemal pewni, iż podobnie będzie również podczas potyczki z Lee.

Ostanie spotkania Lee

  • Serban – Lee 2:1
  • Lee – Ignatik 1:2
  • Lee – Bednarz 2:0

Przygoda Gabrieli Lee na warszawskich kortach prawdopodobnie dobiegnie niebawem końca. Czy będzie to huczne pożegnanie? Jeśli porażkę w ekspresowym tempie można nazwać huczną, to jak najbardziej.

Bezpośrednie mecze

brak

Kiedy grają Świątek – Lee? O której?

Jako oficjalną godzinę rozpoczęcia opisywanej rywalizacji podaje się na tem moment punkt 14:00 w dniu 28 lipca 2022r. Czas startu tej potyczki może jednak ulec nagłej zmianie. Będziemy Was jednak o tym w miarę możliwości informować.

Gdzie obejrzeć Świątek – Lee?

Wiele wskazuje na to, że mecz Igi Świątek z Gabrielą Lee będzie można oglądać na antenach stacji TVP1, TVP Sport, a także na stronie internetowej sport.tvp.pl