F1 kwalifikacje GP Singapuru wyniki: Charles Leclerc najszybszy

Mamy już wyniki kwalifikacji F1 GP Singapuru. To już ostatni akcent poprzedzający zmagania w ramach następnej rundy elitarnego cyklu. Kto tym razem okazał się lepszy, pokazując moc przed głównym turniejem?

Wyniki kwalifikacji F1: Triumf Leclerca

Kwalifikacje to bardzo istotna część każdego weekendu z Formułą 1. Odbywają się one przed każdym turniejem. Nie brakuje takich kibiców, którzy niezwykle skrupulatnie śledzą F1 kwalifikacje wyniki.

f1 kwalifikacje wyniki

Kto tym razem wypadł najlepiej i tym samym wysłał jasny sygnał, że ma ochotę na triumf w trakcie wyścigu? Otóż tym razem najszybszym kierowcą spośród uczestników F1 2022 okazał się Charles Leclerc.

F1 wyniki kwalifikacji przed GP Singapuru 2022

Na pierwszym miejscu kwalifikacje przed Grand Prix Singapuru zakończył Charles Leclerc. A jakie F1 Singapur kwalifikacje wyniki osiągnęli pozostali kierowcy? Drugą lokatę tym razem zajął Sergio Perez, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Lewis Hamilton. Warto odnotować, że na kolejnych pozycjach znaleźli się tacy zawodnicy jak Carlos Sainz, Fernando Alonso, a także Lando Norris. Lider cyklu Max Verstappen tym razem kwalifikacje ukończył dopiero na ósmym miejscu.

1. Charles Leclerc

2. Sergio Perez

3. Lewis Hamilton

4. Carlos Sainz

5. Fernando Alonso

6. Lando Norris

7. Pierre Gasly

8. Max Verstappen

9. Kevin Magnussen

10. Yuki Tsunoda

11. George Russell

12. Lance Stroll

13. Mick Schumacher

14. Sebastian Vettel

15. Guanyu Zhou

16. Valtteri Bottas

17. Daniel Ricciardo

18. Esteban Ocon

19. Alexander Albon

20.Nicholas Latifi

Kiedy wyścig F1 Singapur? O której godzinie?

Rywalizację w ramach Grand Prix F1 Singapuru zaplanowano na 2 października. Początek rywalizacji został natomiast wyznaczony na godzinę 14:00. Niewątpliwie warto o tym pamiętać i uważnie śledzić zmagania najlepszych kierowców na świecie.

Około godziny 16:00 będziemy już znać F1 wyniki kolejnego wyścigu z cyklu 2022. Dowiemy się jednocześnie, czy Max Verstappen potwierdził rewelacyjną formę. Ostatnio Holender był fenomenalnie dysponowany. Ten zawodnik wygrywał turniej po turnieju i umocnił się na fotelu lidera zmagań. Tak naprawdę obecnie jest wręcz murowanym kandydatem do sięgnięcia po mistrzostwo świata. Wydaje się, że już nikt ani nic nie stanie mu na przeszkodzie, by osiągnąć ten cel.