Hubert Hurkacz Miami Open 2022 – gdzie oglądać, kiedy gra?

Dla Huberta Hurkacza Miami Open 2022 ma wyjątkowe znaczenie. To właśnie w tej imprezie przed rokiem “Hubi” okazał się bezkonkurencyjny. Powtórka z rozrywki? Kto wie! Sprawdź, kiedy gra, gdzie oglądać i co jeszcze możemy napisać przed rozpoczęciem imprezy.

Miami Open 2022 Hubert Hurkacz – zakłady bukmacherskie

Bukmacherzy już prześcigają się w zakładach na Hurkacza. Miami Open 2022 to szansa na skreślenie ciekawych kuponów czy nawet wytypowanie, że Polak wygra zbliżający się turniej. Warto wybierać najlepszych bukmacherów, oferujących ciekawe kursy, jak i bonusy. Oto nasze trzy propozycje.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ

Pamiętaj, że jeśli nie masz jeszcze konta, możesz założyć je wraz z STS Kod Promocyjny, za którego otrzymasz wyższe bonusy.

Hubert Hurkacz Miami Open 2022 – czego się spodziewać po “Hubim”?

Trzeba przyznać, że po ostatnich turniejach w wykonaniu Huberta Hurkacza czujemy lekki niedosyt. Polak zarówno w Dubaju, jak i w Indian Wells dał się pokonać Rosjaninowi Rublowowi. Wydaje się, że Andriej był jednak w jego zasięgu, bo oba mecze miały nie tylko emocjonujący, ale i zacięty przebieg.

Hubert Hurkacz Miami Open 2022

W Miami Hurkacz czuje się jednak niczym ryba w wodzie, co potwierdza jego ubiegłoroczny występ. Polak wygrał, pokonując po drodze takich tenisistów, jak Kudla, Shapovalov, Raonic, Tsitsipas, Rublew i w finale Jannika Sinnera. Nie dziwi więc, że co prawda “Hubi” nie jest zaliczany do ścisłego grona faworytów, ale wymienia się go w szerokim zestawieniu graczy, którzy mają apetyt na triumf na Florydzie. Obronić tytuł będzie jednak niezwykle ciężko. Nawet pod nieobecność Djokovicia i Nadala. Od pewnego czasu wydaje się, że Hurkacz ma problem z ustabilizowaniem formy. Dobre serie przeplata serami prostych błędów. Oby jednak udało się utrzymać grę na równym, wysokim poziomie, do jakiego nas zresztą już Hurkacz przyzwyczaił.

Obecnie Hurkacz zajmuje 10. miejsce w rankingu ATP. Awansował o jedną lokatę, spychając swojego przyjaciela Jannika Sinnera.

Hurkacz kiedy gra i z kim?

Kiedy gra Hurkacz to pytanie, które ciekawi wszystkich, którzy już wyczekują na turniej Miami Open 2022. Hubert Hurkacz przystąpi do rywalizacji rzecz jasna od turnieju głównego, a z racji, że trwają dopiero kwalifikacje, to nie znamy jeszcze daty, godziny ani rywala Hurkacza. Jak tylko się to zmieni, wszelkie niezbędne informacje znajdziesz na stronie głównej naszego serwisu. Będzie tam odpowiedź kiedy gra Hubert Hurkacz i kim będzie najbliższy rywal.

kiedy gra Hurkacz z kim

Gdzie obejrzeć mecz Hurkacza?

To, jak radzi sobie Hubert Hurkacz Miami Open 2022 możesz oglądać na Polsat Sport oraz w Polsat Box Go. Harmonogram transmisji pojawi się wtedy, kiedy będziemy wiedzieli z kim i przede wszystkim kiedy gra Hurkacz na Miami Open 2022.