Iga Świątek Miami Open 2022 – kiedy gra mecz, gdzie obejrzeć?

W tym sezonie Iga Świątek mknie niczym burza. Polka wygrała już dwa turnieje. Jeden z nich w katarskiej Dausze, a drugi w kalifornijskim Indian Wells. Czas na Florydę i występ w Miami Open 2022. Kiedy gra Świątek, jakie są jej szanse i co możemy napisać przed turniejem?

Miami Open 2022 Iga Świątek – zakłady bukmacherskie

Czy wiesz, że możesz stawiać zakłady na każdy mecz Igi Świątek na Miami Open 2022? Zakłady bukmacherskie już ruszyły, a co odważniejsi, mogą też typować, że Polka wygra trzeci turniej z rzędu. W końcu pokazuje, że jest w znakomitej formie. W poniższej tabeli znajdziesz naszym zdaniem najlepszych bukmacherów na Miami Open oraz ich bonusy dla nowych graczy.

Bukmacher Bonusy Sprawdź!

Zakłady bukmacherskie STS

100% do 300 zł, Cashback 100 zł, bonusy reload do 1500 zł

Zarejestruj się

Betclic

Cashback do 200 zł

Zarejestruj się

fortuna typy na dziś

Freebet 20 zł, cashback 600 zł, 100% do 2100 zł

ZAREJESTRUJ SIĘ

Użyj Betclic Kod Promocyjny i zyskaj najwyższe bonusy u tego bukmachera.

Iga Świątek Miami Open 2022 – co pokaże Polka, czy wygra?

Jesteśmy dumni z tego, jak ostatnio na kortach radzi sobie Iga Świątek. Miami Open 2022 to kolejny przystanek w obecnym sezonie i Polka zaliczana jest do ścisłego grona faworytów kalifornijskiej imprezy. To zresztą nie może dziwić, bowiem w świetnym stylu wygrała dwa poprzednie turnieje, w których wzięła udział: Doha oraz Indian Wells.

Iga Świątek Miami Open 2022

Malkontenci twierdzą, że nie byłoby to możliwe, gdyby nie absencja Ashleigh Barty, ale my sądzimy, że w takiej formie Iga Świątek jest w stanie wygrać z każdym. Potwierdzeniem jej ostatnich rewelacyjnych występów jest historyczny awans na drugie miejsce w światowym rankingu WTA. Do tej pory taka sztuka udała się jedynie jednej Polce. Była nią kilka lat temu Agnieszka Radwańska. Dawaj Iga, czekamy na numer jeden!

Wracając jednak do Miami Open 2022 Iga Świątek przystępuje do turnieju z podniesioną głową. Ostatnie występy znacząco ją umocniły psychicznie i nikt już nie boi się mówić, że jest w gronie dwóch-trzech tenisistek, które powinny powalczyć o triumf w imprezie na Florydzie. Przed rokiem w Iga Świątek odpadła w trzeciej rundzie Miami Open, przegrywając z Chorwatką, Aną Konjuh. W 2020 roku turniej z powodu pandemii się nie odbył, a w 2019 roku Świątek nie miała okazji zaprezentować się na tych kortach. Liczymy zatem na najlepszy występ w historii! Zwłaszcza, że ostatnie wyniki potwierdzają, że Iga jest w niesamowitym gazie.

Kiedy gra Świątek? Z kim?

Chcesz kibicować Świątek? Kiedy gra to przecież najważniejsze pytanie. Polka w pierwszej rundzie otrzymała wolny los. Przystąpi więc do rywalizacji na Miami Open od drugiej rundy. Z kim zagra Świątek? Następną rywalką Polki będzie Viktoria Golubic lub jej rywalka, która zostanie wyłoniona w kwalifikacjach. Musimy zatem poczekać, żeby ostatecznie dowiedzieć się, kto będzie rywalką oraz jak bedzie wyglądać cała na WTA miami open 2022 drabinka, ale wiemy już kiedy gra Iga Świątek. Prawdopodobnie mecz zostanie rozegrany w czwartek, o nieznanej jeszcze godzinie. Szczegóły, jak i typy znajdziecie na stronie głównej naszego portalu.

kiedy gra Świątek? gdzie obejrzeć

Gdzie obejrzeć, jak gra Iga Świątek? Mecz na żywo

Wszystkie mecze Igi Świątek pokaże Canal+ Sport. Dostępne będą też transmisje w Canal+ Online oraz u legalnych bukmacherów. Jak tylko dowiemy się kiedy gra Świątek i z kim, wszelkie informacje znajdziesz w dziale “tenis” na naszej witrynie. Serdecznie zapraszamy i życzymy jak największych emocji, w połączeniu z jak najlepszymi wynikami naszej Igi! Iga Świątek Miami Open 2022 czas start!