Kiedy gra Hurkacz? ATP Stuttgart następnym turniejem, w którym wystąpi Polak

Hurkacz powalczył na Roland Garros 2022, ale w 1/8 finału musiał uznać wyższość Caspera Ruuda i pożegnał się z paryską publicznosćią. Wiemy, kiedy gra Hurkacz następny mecz. Polak wystąpi na turnieju ATP Stuttgart, który rozpoczyna się już 6 czerwca. Zobaczymy na nim Huberta Hurkacza zarówno w grze pojedynczej, jak i podwójnej.

kiedy gra Hurkacz

Hubert Hurkacz – kiedy gra następny mecz w singlu, kto rywalem?

ATP Stuttgart rozpoczyna się już w najbliższy poniedziałek, 6 czerwca 2022 roku. Polak, który w Stuttgarcie jest rozstawiony z numerem 3, dostał w pierwszej rundzie wolny los. W drugiej zagra z Fucsovicsem, bądź jego rywalem, którym będzie kwalifikant. Kiedy gra Hurkacz? Mecz drugiej rundy powinien zostać rozegrany 8 czerwca 2022 roku. Będziemy zamieszczać wszelkie informacje na naszej stronie internetowej.

Hurkacz debel – kiedy mecz Polaka?

Jak wiadomo, Hubert Hurkacz ostatnio (za wyjątkiem Roland Garros) preferuje większą intensywność meczy. Dlatego też, na ATP Stuttgart zgłosił się nie tylko do turnieju gry pojedynczej, ale też podwójnej. Hurkacz zagra w parze z Mate Paviciem, a ich pierwszy mecz już 6 czerwca 2022 roku. Rywalem Polaka i Chorwata będzie jamajsko-amerykański debel, Brown – King.

Zobacz także, kiedy gra Świątek na trawie.