Kiedy gra Hurkacz w ATP Halle 2022? O której godzinie i z kim najbliższy mecz Polaka?

Hubert Hurkacz przygotowuje się do Wimbledonu, a kolejnym przystankiem jest turniej ATP w Halle. Zobacz, kiedy gra Hurkacz, z kim oraz o której godzinie najbliższy mecz Hubiego.

kiedy gra Hurkacz

Hubert Hurkacz – kiedy gra w ATP Halle 2022?

Na ATP Halle 2022 zobaczymy Polaka zarówno w grze pojedynczej, jak i w deblu. Warto śledzić obie rywalizacje, bowiem jak pewnie doskonale wiesz, Hurkacz okazał się najlepszy na ostatnim turnieju gry podwójnej w Stuttgarcie.

Kiedy mecz Hurkacza w grze pojedynczej, z kim, o której?

W pierwszej rundzie Hubert Hurkacz zagrał z Maxime Cressy'm, który awansował do drabinki głównej drogą kwalifikacji. Hubert wygrał z Amerykaninem i w kolejnej Polak miał przeciwko sobie obrońcę tytułu, Ugo Humberta. Po dreszczowcu Hubi awansował do ćwierćfinału. Wiadomo już, kiedy gra Hurkacz w ćwierćfinale. Mecz przeciwko Augerowi-Aliassime zostanie rozegrany 17 czerwca. Organizatorzy opublikowali już rozpiskę harmonogramu dnia. O której godzinie gra Hubert Hurkacz? Sprawdź szczegóły.

Kiedy gra Hurkacz w deblu, z kim, o której?

[Aktualizacja: niestety Hurkacz w deblu odpadł już w pierwszej rundzie]

Wiemy za to, Hurkacz kiedy gra w deblu. Mecz gry podwójnej Hurkacz / Korda – Golubev / Gonzalez obędzie się w poniedziałek około 16:00 – 16:30 (13 czerwca). W przypadku wygranej Hurkacz i Korda w następnej rundzie ATP Halle 2022 trafią na zwycięzców spotkania Ivan Dodig/Austin Kraijcek – Matthew Ebden/Max Purcell.