Hurkacz / Korda – Golubev / Gonzalez typy na debel ATP Halle 2022, kiedy, o której, gdzie obejrzeć?

Hubert Hurkacz rywalizację na ATP Halle 2022 rozpocznie od meczu deblowego. Wraz z Sebastianem Kordą zagrają przeciwko parze Andrey Golubev i Maximo Gonzalez. Zobacz kiedy mecz i gdzie obejrzeć na żywo.

Hurkacz / Korda – Golubev / Gonzalez typy, kursy, zakłady (13.06.2022)

Sprawdź, jakie są nasze na mecz Hurkacz / Korda – Golubev / Gonzalez typy.

Hubert Hurkacz przystępuje do rywalizacji w grze podwójnej w ATP Halle 2022

Bukmacherzy awizują mecz deblowy Hurkacz / Korda – Golubev / Gonzalez jako niezwykle zacięty. W związku z tym liczymy na spore emocje. W tym sezonie Hubert Hurkacz w deblu zadziwia chyba samego siebie. Najpierw z Johnem Isnerem wygrał turniej w Miami, a dosłownie przed kilkoma dniami, w parze z Mate Paviciem, okazał się najlepszy w deblu w Stuttgarcie. Czy Polak dopisze do swojego konta trzeci triumf w grze podwójnej?

Hurkacz / Korda - Golubev / Gonzalez typy

Kto wie, aczkolwiek daleka do tego droga. To dopiero początek turnieju ATP Halle 2022. Hurkacz przystąpi do rywalizacji z Amerykaninem, Sebastianem Kordą. Panowie jeszcze ze sobą nie grali, ale większego doświadczenia Hurkacz nie miał także w parze z Isnerem, a przede wszystkim Paviciem, a jak się zakończyły turnieje w Miami czy Stuttgarcie, to już wiesz.

Liczymy więc na pokaz dobrego tenisa, zwłaszcza w kontekście zbliżającego się Wimbledonu. W tym niezwykle wyrównanie zapowiadającym się meczu stawiamy jednak na duet Hurkacz / Korda. Uważamy, że Polak niesiony sukcesem w Stuttgarcie będzie znów w stanie pokazać się z dobrej strony. Ich najbliżsi rywale, a więc Golubev i Gonzalez grali ze sobą tylko jeden turniej, więc nie można tu absolutnie mówić o przewadze doświadczenia. Na tegorocznej imprezie w Rzymie dotarli do półfinału.

O której gra Hurkacz debel? Kiedy i gdzie obejrzeć mecz na żywo 13.06.2022?

Debel Hurkacz / Korda – Golubev / Gonzalez  zostanie rozegrany jako czwarty mecz na korcie o numerze 1. Sesja rozpocznie się o godzinie 12:00. W związku z tym, pytając, o której gra Hurkacz, godzina meczu to około 16:00 – 16:30. Oczywiście, może ona ulec przesunięciu. Dlatego też warto śledzić losy meczu poprzedzającego występ Hurkacza, a mianowicie McDonald – Huesler.

Gdzie oglądać mecz Hurkacza? Transmisja na stronie polsatsport.pl oraz u legalnych bukmacherów: Fortuna, STS oraz Betclic.